Kiek kainuoja tapti modeliu?

Posted on

Kiek kainuoja tapti modeliu?

Viena iš sričių, kuri sukuria didžiausią sumaištį naujų modelių yra mokesčių, išlaidų ir paleisties išlaidų srityje. Yra hype ir dezinformacija aplinkinių modeliavimo išlaidas ir kas modelis turėtų ir neturėtų mokėti už kaip jie pradeda daug. Ši dezinformacija yra ypač paplitęs modeliavimo forumų ir kitų internetinių resursų. Nauji modeliai gali gauti sumišęs su mesti ir niekada siekti savo svajonių taško. Neleiskite tai atsitikti su jumis.

Kai pirmą kartą pradėti savo kelionę į tapti modeliu, jums tikrai reikia tik dviejų paprastų dalykų: vaizdus ir ekspoziciją. Įgyti tuos dalykus nereikia būti brangus, ir su šiek tiek “know-how, ji netgi gali būti pigus.

Pagrindinis Snapshots

Pirmasis žingsnis jūsų modeliavimo kelionę turėtų būti priimti kai kuriuos pagrindinius vaizdus. Šios nuotraukos gali būti labai paprasta, ir jie gali būti priimami draugui ar šeimos nariui. Jūs norite dėvėti paprastą drabužius ir labai mažai makiažas šių kadrų.

Gauk Poveikio Modeliavimo agentai ir skautai

Kai jūs turite savo vaizdus, ​​jums reikia gauti tuos vaizdus matė, kaip daug agentų ir skautų, kaip įmanoma. Kad poveikis padės jums pasirašė su modelių agentūra-pirmą pagrindinį tikslą kiekvieno trokštantis modelį. Yra keletas strategijų kovojant šį žingsnį, ir kiekviena iš jų turi privalumų ir trūkumų.

Jūs galite išspausdinti savo nuotraukas ir fiziškai mail juos visų agentūrų, tačiau tai būtų lėčiausias ir labiausiai brangus būdas priartėti šį žingsnį. Taip pat galite elektroniniu paštu savo vaizdus visus agentūrų. Nors el.pašto yra nemokama alternatyva mokėti už pašto išlaidas, tai ne visada taip veiksminga-laiškas yra labiau tikėtina, kad būti ignoruojamas arba netyčia praleidau nei fizinio paketą, kuris bus pristatytas į biurą. Galiausiai, jūs galite rašyti savo nuotraukas į modelio žvalgymo svetainių, jei jūs išmoksite jokių tarpininkų ar skautų, kurie aktyviai ieško modelių.

Kai jūs turite vaizdus ir demonstruojami strategiją, kad gana daug! Su pakankamai pastangų ir šiek tiek laimės, šie du dalykai bus gauti jūsų kojomis į modeliavimo pasaulyje duris.

Kai agentūrą Nori Kad Prisijunkite Jums

Nors uždirba agentūra dėmesį kelia bet koks naujas modelis švęsti, jis tik žymi savo modelio karjerą pradžia. Kartą agentūra išreiškė jus atstovauja interesus, jūs tikriausiai bus suteikta visiškai naują rinkinį užduočių daugeliu iš jų kainuos pinigus. Jums gali būti pasakyta, kad jums reikia samdyti fotografas, makiažas menininko, ar stilistas. Jums gali būti paprašyta pateikti spaudinius nuotraukas, kurti sudėtinius korteles, rašyti savo nuotraukas agentūros interneto svetainėje ir pan. Kai kurios agentūros net gali pasakyti, kad jums reikia imtis modeliavimo klases mokyklose, kad moko tuos įgūdžius rūšių.

Tai yra laikas jums atsikvėpti ir išsiaiškinti geriausią kelią jums.

Daug naujų modelių girdėjęs “, jei nieko mokėti tai sukčiai” arba “Jei agentūra patinki, jie turės mokėti už viską.” Tačiau tai ne visada, o išlaidų klausimas niekada kaip iškirpti ir sausas, kaip žmonės norėtų galvoti. Jūs neturėtumėte pasiduoti sau ar agentūrai, kai išlaidų temą ateina, bet jums reikia gerai pagalvoti apie tai, kas jūs esate prašoma daryti ir tai, kas geriausiai tinka jūsų karjeros.

Keletas dalykų, kuriuos reikia turėti omenyje, yra:

  • Kas yra Agentūros reputacija? Ar agentūra žinoma kuriant naujus modelius ir gauti juos internetu? Ar jie turi jungtis į didesnes agentūrų didesnėse modeliavimo rinkose? Kas yra jų planas, kaip jums parduoti?
  • Jei jums reikia naujų nuotraukų, kreipkitės į Agentūrą dėl įvairių fotografų jie rekomenduotų sąrašo. Jei jie reikalaus, kad jūs naudojate savo in-house fotografas, saugokitės. Tai galėtų būti įspėjamasis ženklas, kad jie uždirba daugiau pardavimo fotosesijų nei jie gauti Jums internetu. Agentūra neturėtų uždirbti pajamų iš savo fotosesijų.
  • Ar agentūra dalis modeliavimo mokykloje? Modeliavimo klases gali būti naudinga kai kuriuose modeliuose, tačiau jie neturėtų būti reikalaujama, kad galėtumėte gauti pasirašė sutartį su agentūra.
  • Ar didelėje rinkoje, pavyzdžiui, Niujorke, Los Andžele, Milane, ar Paryžiuje? Ar esate mažesnio, vietinėje rinkoje? Dauguma modelių nepradėkite tuo Big Niujorke ar Paryžiuje agentūrų viršuje. Atvirkščiai, jie mokosi verslo, kurti savo išvaizdą, ir kurti savo knygas mažesnių rinkos agentūros. Nors didelis agentūra Niujorke gali pasiūlyti iš anksto savo išlaidas, agentūros mažesnėms rinkoms yra mažiau tikėtina, kad turi išteklių finansuoti naujus modelius. Vis dėlto, jei jūs turite galimybę dirbti su į mažesnio rinkos agentūra, neperduoda jį. Mažos rinkos agentūros gali būti vertingas savo karjerą.

Agentūros gali Avansas Išlaidos, bet niekada Finansai

Kai jūs pasirašė sutartį su agentūra, esate laikomas nepriklausomas rangovas. Jūs nesate agentūros darbuotojas. Jūsų paslaugoms kaip modelis yra sutartis agentūros. Iš esmės, esate vienintelis savininkas savo verslo. Todėl visos išlaidos, patirtos bus jūsų atsakomybė. Įvertinusi pasakė, kad yra atvejų, kai agentūra gali būti pasirengę iš anksto kai kurie iš šių išlaidų, kad jums pradėti. Kai pradėsite rezervacijos darbo, agentūra bus išskaičiuoti, ką yra skolingi jų iš savo sąskaitos.

Net po to, kai pradėti dirbti ir knygų daug darbo vietų, turėsite vykstančius išlaidas, pavyzdžiui, naujų fotosesijų, spausdina jūsų knygą, kurjerius, agentūros interneto svetainėje mokesčių, komisinių, kelionės išlaidų, tarpmiestinių telefono mokesčiai ir tt Šios išlaidos nėra unikalus naujų modelių net įsteigtų supermodeliai turi panašias išlaidas laikas nuo laiko. Tačiau tai bus (tikiuosi) bus maži išlaidos, palyginti su pajamų uždirbsite. Be to, nepamirškite, kad bet kokios verslo išlaidos bus atskaitomas.

Kiekvienas modelis ir kiekvienas agentūra Įvairūs

Kai jis ateina į modeliavimo paleisties mokesčius ir išlaidas, svarbu nepamiršti, kad kiekvienas modelis ir kiekvienas agentūra yra skirtingos. Jei prašoma 100 sėkmingus modelius, kaip jie pradėjau, jūs greičiausiai gauti 100 skirtingas istorijas. Kai galėjo tam tikrų privalumų, kad jūs negalite asmeniškai atkartoti, bet dauguma jų tikriausiai ne. Dauguma modelių dirbo labai sunku gauti, kur jie yra, ir suderintu jų darbo etika, galite ten nuvykti, taip pat.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *