6 Potencialūs trūkumai dirbti namuose

Posted on

6 Potencialūs trūkumai dirbti namuose

Gerai, kad dabar jūs skaitėte 8 priežastys Būkite Darbas-namuose Tėvų esate visi pasiruošę mesti iš žiurkių lenktynių (o gal prisijungti, jei jūs buvote namisėda tėvų). Bet čia yra keletas kitų klausimų, į Mull.

Ne kiekvienas ras visi jie iš tikrųjų būti problemų; tai priklauso nuo jūsų karjeros, asmenybės ir šeimos. Tačiau pripažįstant galimą trūkumų leidžia juos spręsti lengviau. Ir dauguma iš jų gali būti sprendžiamas nustatant pagrindines taisykles savo šeimai.

Nepatogiai maišymas darbo ir namų

Taip, kai tai yra visa esmė, bet ne kiekvienas gali vienu metu derėtis dėl verslo ir vaikams poreikius. Jei jums sunku pasakyti “ne” arba (arba abu), jums gali rasti sau ištemptas plonas. Jūs nenorite atsilikti nuo darbo, nes šeimos pareigos kėsinamasi į darbo laiką, arba, atvirkštinė pusė, jausti, kaip jums reikia dirbti visą laiką.

ramiai

Net jei jūs turite visą laiką vaikų globos namuose, bendraujant su trukdžių yra esminis įgūdis darbo namuose tėvai. Nors reguliariai biurai turi savo dalį ramiai, jie retai kaip asmens, kaip tie, kuriuos susidurti namuose. Net su savo biuro duris uždarytas, išgirsite žliumbimas vaiką. Jūsų motiniška instinktai gali paraginti jums suteikti komfortą, net jei jūs žinote, kad jūsų vaiko priežiūros teikėjas gali ir turėtų susitvarkyti.

Galimas neigiamas poveikis karjeros

Iš akių, iš proto. Telecommuters paleisti metu perėjo skatinimo riziką. Tai gali atsitikti dėl kurio Nepalanki požiūris viršutiniuose vadovybės dalis, kuris gali suvokti pasirinkimą dirbti iš namų, kaip karjeros įsipareigojimo stokos. Tačiau tiesa ir tai, kad ne visi darbai, ypač aukštesnėse karjeros laiptais jūs einate, gali būti sėkmingai telecommuted (nors kas darbo vietų gali būti efektyviai telecommuted kartais nuomonės reikalas). Taigi jis gali nusileisti į pasirinkimo tarp darbo namuose ir skatinimo.

Kiekis vs kokybės laiko su šeima

Jei jūs ir jūsų vaikas yra pripratę prie savo laiku kartu yra nenutrūkstamas žaisti, dirbti namuose bus tiek koreguoti. Tas faktas, kad esate aplink nebūtinai reiškia, kad jūs esate prieinama. Kai tavo sūnus susijaudinęs atneša jums naujausią savo meninę kūrybą, tai puiku, kad ten pasidalinti savo entuziazmu. Tačiau, kai jo meno produkcija pradeda panašėti Picasso, jums gali būti suteikta galimybė suteikti kiekvienam šedevras dėmesį jus, ar jis norėtų.

izoliacija

Tai potencialus trūkumas visų namų pagrįstas darbuotojų. Ir nors jūs ne vieni namie, kartais reikia šiek tiek suaugusiųjų kompanija savo asmeninių gerovę. Be to, paleidus tapti izoliuota profesionaliai, pagal nepasinaudos eterinio kontakto su bendradarbiais riziką.

Bad mitybos įpročiai

Pilnas šaldytuvas tik už savo namų biuro durų vilioja. Nustatyti savo tvarkaraštį gali reikšti daugiau pertraukas užkandžių. O kadangi daugelis vaikų valgyti visą dieną, ji užima sąmoningas pastangas išlaikyti sveikus mitybos įpročius.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *