Stažuotė Sėkmės vadovas: Kaip būti puikus Vidinis

Posted on

Stažuotė Sėkmės vadovas: Kaip būti puikus Vidinis

Darbdaviai paprastai siekia kandidatus, kurie turi patirties šioje srityje, bet jums nereikia laukti kol visiškai dirba įgyti vertingų įgūdžių. Su trijų vasarų ir aštuonių kolegijų semestrų metu turimų savo kolegijos karjeros, tai visai įmanoma baigti du ar tris stažuotes prieš studijas. Tiems, kurie yra nustatyti tam tikrą karjerą užbaigti vieną ar du stažuotes įvairiose įmonėse ar organizacijose gali sukietėti pašaukimą. Tiems, kurie neturi kokia kryptimi jie nori eiti idėja, poveikio įvairiose pramonės šakose gali padėti priimti sprendimą.

Kadangi vienas iš pagrindinių tikslų baigti stažuotę yra užtikrinti darbą, svarbu žinoti, kaip spindi vietoje. Pirmieji įspūdžiai yra labai svarbūs, tačiau taip yra išlaikyti aukštus profesinius standartus taikant nuoseklų sunkaus darbo, tvirtą įsipareigojimą, ir išvengti Daj iki biuro apkalbų. Štai keletas patarimų, kaip sėkmingai stažuotės.

Apsvarstykite Staţuotė

Stažuotė yra veikla, studentai gali užsiimti daugiau sužinoti apie konkrečius karjeros. Darbas šešėliai reiškia stebėjimo kitas profesionalus į darbą, ir šešėliai užduotis paprastai trunka vieną dieną iki kelių savaičių.

Pradėkite paiešką Ankstyvasis

Surasti tobulą stažuotės yra ne visada lengva. Yra stipri konkurencija vasaros stažuotes. Vienas iš geriausių būdų, kaip įsitikinti, kad jūs gaunate vasaros stažuotę savo srityje yra pradėti ieškoti anksti. Galimybės finansų, žurnalistika, ir valdžia dažnai taikymo terminus anksčiau kaip spalį. Rengiant savo CV ir motyvacinį laišką, iš anksto, jums bus pasirengusi siųsti savo prašymą kaip stažuotės dirba.

Mokslinių tyrimų savo pramonės ir kompanija

Prieš dalyvauti pokalbyje, sužinoti, kiek apie įmonę, kaip jūs galite apsilankę bendrovės interneto svetainėje ir savo “LinkedIn” puslapyje. Taip pat tyrimų bendrovės darbuotojų. Naudojant Advanced mygtuką viršutiniame dešiniajame savo “LinkedIn” puslapyje gali net rasti absolventai iš jūsų kolegijoje, kad jūs galite prijungti su prieš apklausiant arba pradedant savo stažuotę ar darbą.

būti įvykdytas

Parodydami už darbą laiku, o ne varžtų pro duris ne dienos pabaigoje, jūs parodyti savo įsipareigojimą daro gerą darbą, o ne tik įsmeigus laiko kortelę. Mėgaukitės savo darbą, ir rasti geresnių būdų užbaigti užduotis. Tai padės jums pastebėti prižiūrėtojų.

Nuo stažuotės yra puikus būdas mokyti ir įvertinti galimą būsimų darbuotojų, svarbu, kad jūs paprašykite atsiliepimus įvertinti savo veiklos rezultatus. Informacija kaupiama padės jums pagerinti padėtį. Kaip intern, jums turėtų užduoti klausimus. Tokiu būdu, jūs parodyti savo darbdaviui, kad esate motyvuoti ir pasirengę imtis iniciatyvos ir taikyti šias žinias.

Būkite komandoje

Nors darbdaviai nori pamatyti sunkaus darbo ir stiprus darbo etika, jie taip pat reikalauja žmonių, kurie gauti kartu su jų prižiūrėtojų ir bendradarbiais. Tai pietų ir kitų daugiau socialinių patirtimi, kur galite pradėti kurti santykius, kad už laimingesni ir labiau malonus darbo metu. Kai samdyti vadybininkai surasti asmenis, kurie, jų manymu, gerai tinka kaip gerai tiems, kurie turi žinių ir įgūdžių atlikti darbą.

Kurti stiprias profesinius ryšius ir rasti sau globėją

Kuriant stiprią profesionalų tinklą yra raktas į gauti į priekį savo karjerą. Kažkas anksčiau dirbo, gali tam tikru momentu teikti paramą ir informaciją apie savo galimą kitą darbą. Rasti sau globėją, kuris gali padėti jums juda į priekį savo dabartinio ar būsimo darbo. Rasti gerą globėją gali padaryti jūsų pirmieji metai dėl darbo mažiau streso ir leidžia jums bakstelėkite į išminties ir patirties kažkas jau sėkmingai šioje srityje.

Venkite Office politika ir Gandai

Venkite gossiping arba arba už biurą. Suderinti save su pasirinkta grupe bendradarbių nustato jus potencialių problemų su kitais grupės nariais. Kaip brandus darbuotojo, kuris nori gauti į priekį, lieka objektyvus ir iš politikos.

Žinok, kai jūsų stažuotės baigėsi

Pirmas dalykas, stažuotojas turėtų daryti, kai jų stažuotės yra daugiau nei yra siųsti ačiū dėmesį į savo vadovui ir visiems kitiems, kurie suvaidino svarbų vaidmenį priimant savo stažuotės sėkmė. Palaikyti ryšius su šiais kontaktais kai grįšite į koledžą, taip pat puiki idėja padeda išlaikyti svarbius kontaktus ir neatsilikti nuo ateities angas.

Stažuotės Sėkmės vadovas suteikia papildomos informacijos apie tai, ką galite padaryti, siekiant užtikrinti, kad jūsų stažuotės yra sėkmingas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *