Technika: Darbo informacinių technologijų (IT)

Posted on

Technika: Darbo informacinių technologijų (IT)

Žaibiškai darbas augimas informacinių technologijų pramonėje prasidėjo prieš beveik du dešimtmečius, ir ji vos sulėtėjo, nes. Nors ” taškas bomba eros ” iš 1990-ųjų pabaigoje per 2000 pradžioje padarė nemažą žalą, tuo daugiau naujausių nuosmukis prasidėjo gruodžio 2007 ir baigėsi 2009 metų birželį vos net sulėtėjo žemyn.

Kaip įdomu, kaip ji yra pažvelgti į praeitį, tačiau, sužinoti apie būsimo sveikata šios pramonės yra daug svarbesnis žmonių svarsto informacinių technologijų darbą.

Yra labai gera žinia ta priekyje, jei esate vienas jų, arba jei jau dirba šioje srityje. JAV Darbo statistikos biuras prognozuoja toliau nei vidutinis darbo augimą technologijų sektoriuje per ateinančius kelerius metus.

Atsakingas už šio augimo keičiasi technologijos ir organizacijos prisitaikyti iš jų. Pavyzdžiui, padidėjęs pritaikymas Debesis kompiuterija ir kibernetinio saugumo lems didėja užimtumas, ir į kitas technologijas, įskaitant sveikatos priežiūros IT, mobiliųjų tinklų ir duomenų valdymo kilimas taip pat prisidėti prie stipraus perspektyvas informacinių technologijų srityje.

Faktai Apie Pramonė IT

 • Nuo 2014 m, buvo dirbantys IT profesijų 3,9 milijono žmonių. Tai apėmė dirbančių kompiuterinių sistemų projektavimo ir susijusios paslaugos pramonei – tai, ką mes paprastai vadiname IT pramonės – taip pat asmenis daro technologijomis susijusių darbo vietų kitose srityse.
 • Užimtumo dirbančių žmonių IT profesijų augs 12 proc nuo 2014 per 2024 488.500 darbo vietų bus pridėta per šį laikotarpį.
 • Tradiciškai buvo įvairovės trūkumas šioje srityje. Moterys ir mažumos smarkiai per mažai. Kurio baltymus, azijiečių, ir vyrų darbą šioje pramonės gausa, o palyginti nedaug Afrikos amerikiečiai, Latinos ir moterys, lyginant su kitų privačių pramonės ( ” Įvairovė High Tech “, JAV Lygios užimtumo galimybės Komisija.)
 • Įmonės, turinčios IT pramonės yra subjektai, siūlome individualius kompiuterių programavimas, kompiuterinių sistemų projektavimas, kompiuterių įrenginių valdymas ir kiti kompiuteriais susijusios paslaugos. IT darbo galima rasti ne šioje pramonės šakoje, taip pat. Pramonės šakos, kurios nuoma technologijų darbuotojai apima informaciją, švietimo paslaugas, administracinės ir aptarnavimo paslaugos, laidinio ryšio, vyriausybės, Finansai ir draudimas, programinės įrangos leidyba, ir valdymo bendrovių ir įmonių.
 • Nors yra informacinių technologijų darbo vietų visoje šalyje, iš galimybių dauguma sutelktos tam tikrose srityse. Top JAV miestas ir technologijų darbo yra Raleigh-Durham, Šiaurės Karolina. Kitos vietos, į kurį galite atsižvelgti perkelti siekiant pagerinti jūsų šansai rasti tech darbą yra Nashville, Tennessee; Ostinas, Teksasas; ir Fort Kolinsas, Koloradas.

Technika karjera

Jei norite prisijungti prie IT pramonei, turite daug galimybių.

Tegul pirmasis pažvelgti kompiuterių ir informacinių technologijų profesijų išvaizdą. Nors daugelis žmonių šių profesijų dirbti IT pramonei, daugelis taip pat darbus kitose srityse. Ką daro šie užsiėmimai patraukli, be to, jų puikų darbą perspektyvos, yra galimos pajamos. IT specialistai uždirbo vidutinis metinis atlyginimas yra $ 82.860 gegužės 2016 Palyginkite tai su vidurine metinio darbo užmokesčio $ 37.040 už visų profesijų.

Kompiuterių ir IT profesijų yra techninių darbų, kurie susiję daro tokius dalykus kaip įgyvendinti technologija, projektavimas kompiuterinius tinklus, kodavimo ir kuriant programinę įrangą ir interneto svetainėse.

Toliau devyni profesijų turi puikias perspektyvas.

 • Kompiuterija ir informatika mokslinis
 • Kompiuterių tinklo Architektas
 • Kompiuterių palaikymo specialistas
 • Kompiuterinių sistemų analitikas
 • Duomenų bazės administratorius
 • Informacijos saugumo analitikas
 • Tinklo ir kompiuterinių sistemų administratorius
 • Programinės įrangos kūrėjas
 • web programuotojo

JAV Darbo statistikos biuras prognozuoja, užimtumo augimą, kuris yra arba greičiau nei arba daug greičiau nei, vidutinis visų profesijų už laikotarpį, kuris prasidėjo 2014 m ir baigsis 2024 Nėra jokios priežasties mes neturėtume tikėtis, kad ši tendencija toliau ir ateityje, nes technologija ir toliau vystytis ir ekspertai, kurie žino, kaip kurti ir įgyvendinti yra reikalingi. Ypač trūksta iš šio sąrašo yra programuotojai, profesija, kad patirsite 8 proc nykimą iki 2024 m.

IT specialistai dirba visose pramonės šakose, galite galvoti apie, bet jie, nenuostabu, dauguma gerai atstovaujama informacinių technologijų pramonėje. Jie sudaro 56 proc visų šios pramonės darbuotojų, nors.

Ką apie kitą 44 procentų? Jie yra vadybininkai, buhalteriai , administraciniai darbuotojai, didmeninė prekyba ir gamyba pardavimo atstovai , reklamos pardavimo atstovai , klientų aptarnavimo atstovai ir kiti darbuotojai, kad įmonėms reikia funkcija.

Jei nesate kompiuterio orientuotas karjerą, kodėl jūs turėtumėte apsvarstyti darbo IT srityje? Padaryti šį pasirinkimą leis jums mėgautis nauda, ​​kad ateiti su savo sėkmę. Ne technologijų darbuotojai, kaip ir tuos, kurių darbas susijęs su kompiuteriais, taip pat gausite mėgautis aukštą užimtumo ir darbo užmokesčio.

Į viršų Technika Darbdaviai

Jei norite karjerą informacinių technologijų pramonėje, kodėl gi ne nustatyti savo taikikliai didelis? Jūs galite turėti geresnę galimybę gauti darbą su mažesniu bendrovė, tačiau jūsų pagrindinis tikslas gali būti darbas su vienu iš didžiųjų pramonės žaidėjų. Štai keletas iš jų.

Išnagrinėti pirmiausia įmones su aukščiausių pajamų. Tai yra aukščiausio technologijų kompanijų Fortune 500:

 1. obuolys
 2. “Hewlett-Packard Company”
 3. IBM
 4. Amazonė
 5. “Microsoft”
 6. “Google”

( ” Top technologijų kompanijų iš ” Fortune 500 “. Fortūna .

2015)

Be to, čia yra iš sparčiausiai augančių technologijų įmonių sąrašas – nes jei jūs ketinate turėti karjerą sparčiai augančioje pramonės patinka, kodėl gi ne tikslas dėl darbo su kompanija, kuri turi labai daug žadanti ateitis? Sparčiausiai augančių technologijų įmonių, pagal “Forbes”, yra šios:

 1. “LinkedIn
 2. obuolys
 3. Qlik technologijos
 4. athenahealth
 5. Equinix
 6. Ebix

( ” Greitai Tech 25 “. “Forbes”. 2017)

Tech darbuotojų dienos paprastai ilgai. Atsižvelgdama darbdaviui, kad elgiasi su savo darbuotojus gerai gali padaryti šį kartą malonus. Pasak darbuotojų nuomonių, tai yra geriausi technologijų įmonių dirbti:

 1. Facebook
 2. “Google”
 3. Pasaulyje Technologijos
 4. Greitas Įmonės
 5. “LinkedIn
 6. plaušamolis

( ” 25 Best technologijų įmonių dirbti 2016 metais, atsižvelgiant į darbuotojų .” Verslo Insider gruodžio 6, 2016 metais.)

Kaip žinoti, ar Informacinės technologijos Karjera jums tinka

Jei norite turėti karjerą informacinių technologijų, jūsų pasirinkimas yra daug: galima siekti IT profesiją, IT pramonei, IT profesiją kitoje pramonėje, arba ne tech profesiją, IT pramonei. Turėtų būti kažkas čia jums, nesvarbu, kokia karjera yra labiausiai tinka pagal jūsų polinkius, interesus, ir kitų asmeninių savybių.

Ar yra kas nors nepatinka? Jei paprastas 9 to 5 darbas yra tai, ką jūs po, jūs turėtumėte apsvarstyti kitą lauką. Yra IT darbuotojai dažnai dirba ilgas valandas. Apie 20 iki 25 procentų darbuotojų profesijų sąraše dirbti daugiau nei 40 valandų per savaitę. Ir priklausomai nuo konkrečios profesijos, jums gali tekti praleisti laiką budėjimo atveju avarinis kyla, kad tik jūsų patirtis gali išspręsti.

Švietimas ir mokymas

Kaip jums pasirengti IT karjeros vaidina didelį vaidmenį jūsų sėkmės. Kaip ir su bet karjerą, jums reikia įsigyti kietus įgūdžius, kurie leis jums padaryti savo darbą. Daugeliui profesijų, tai reiškia uždirbti bakalauro laipsnį. Turėtumėte dalyvauti tvirtą technikos kolegija programą .

Be nuolat besikeičiančios srities patiko šį vieną, jūs nuolat turi atnaujinti savo įgūdžius. Su tais ilgo darbo valandas, gali tekti šiek tiek laiko tai padaryti. Atsižvelgiant internetinius kursus gali padėti jums išlaikyti savo įgūdžius up-to-data.

Sertifikatai yra gana vertingas, IT pramonei. Jie tarnauja kaip įrodymas, darbdaviams, kad esate kvalifikuotas atlikti tam tikrą darbą. Paprastai, profesinės asociacijos ir programinės įrangos bendrovės prižiūrėti sertifikavimo procesas, reikalaujantis kandidatus į egzamino po mokymosi įgūdžių, kompiuterinio kalbą, ar programinės įrangos. Atsižvelgdama tinkamus įgaliojimus gali padaryti jums labiau konkurencinga kaip darbo ieškantis asmuo, arba kaip profesionalus bando pereiti į geriau-mokėjimo ir atsakingiau padėtį.

Kuris sertifikatai turėtumėte gauti? Laikas ir pinigai privers jus susiaurinti savo galimybes. Tai geriausia eiti po tuos, kurie leis Jums labiausiai konkurencinga karščiausių technologijų. Pavyzdžiui, jei norite sukurti savo karjerą didelių duomenų , galite siekti šie sertifikatai:

 • Cloudera sertifikuotas administratorius Apache Hadoop (CCAH)
 • Cloudera Certified Professional: Duomenų mokslininkas (CPK: DS)
 • Cloudera Certified Professional Duomenų inžinierius

Kokių įgūdžių jums reikia?

Kaip IT specialistas, gali tekti turėti žinių apie kūrimo įrankių, programavimo kalbos, ir operacinių sistemų. Neįmanoma žinoti viską, bet gera vieta pradėti yra su aukštos paklausos įgūdžių , pavyzdžiui, Unix operacinės sistemos “Linux” operacinę sistemą ir “Java” programavimo kalba.

Žinant programavimo kalbų įvairovė gali padėti Garner Jums aukštos uždarbį. Pradžia su didžiausia mokėjimo kalbomis , įskaitant Ruby, Objective C, ir Python.

Darbo Samdomi: Kaip rasti IT Darbas

Ieškodami informacinių technologijų darbą, galite naudoti bendruosius darbo paieškos svetainių, pavyzdžiui Indeed.com . Čia rasite skelbimus darbo atrinktos iš įvairių šaltinių, įskaitant kitas darbo sąrašą svetainių ir įmonių interneto svetainėse. Darbdaviai taip pat po darbo angos tiesiogiai iš tikrųjų. Be to, jūs galite dalintis savo gyvenimo ten, darbdaviai ieško kažkas su savo kvalifikaciją gali rasti.

Taip pat galite naudoti nišą svetaines , kurios yra specialiai įsidarbinimo galimybes, IT pramonei. Galimybė naudotis svetainių kaip šis privalumas yra tas, kad leidžia jums susiaurinti savo dėmesį ir praleisti laiką efektyviau.

Networking yra būtinas, kai kalbama apie ieškant atvirų pozicijų. Jei nesate LinkedIn , jums turėtų būti. Tai leis jums susisiekti su žmonėmis jūsų srityje ar tie, kurie žino žmones, kurie yra.

Smulkiai-tuned CV ar gyvenimo aprašymo , o ji nebus jums samdyti, gausite potencialų darbdavį pranešimas jums. Dabar portfeliai yra būtina dėl interneto dizainerių ir kūrėjų , kuriems reikia parodyti savo darbą. Jei bandote sukurti laisvai samdomų vertėjų karjerą, jūs turėtumėte gauti klientų atsiliepimų .

Nors CV arba portfelio atneš jums potencialus darbdavys dėmesio, jūsų pasirodymas yra darbo interviu gali jums užduotį, kurią nori. Kaip ir su bet profesija, jūs visada turėtų pasirengti pokalbiui dėl darbo ir galvoti apie, kaip jūs atsakyti į bet kokį galimą klausimą – įskaitant nelegalių tie .

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *