Svarbūs derybų įgūdžiai Darbovietė Sėkmės

Svarbūs derybų įgūdžiai Darbovietė Sėkmės
Kas yra derybų įgūdžiai, ir kodėl jie svarbūs darbdaviams? Derybos per darbo kontekste yra apibrėžiamas kaip kalimo asociaciją tarp dviejų ar daugiau šalių, kad yra abipusiai priimtina susitarimą proceso.

Derybos paprastai dalyvauja kai kurie pateikti-and-imk arba kompromiso tarp šalių. Tačiau derybose pasiekti susitarimai nebūtinai apima abi šalys susitikimo viduryje, nes viena iš šalių gali turėti daugiau įtakos nei kiti.

Derybos gali sukelti oficialių susitarimų (arba sutartis) arba gali duoti mažiau formalią supratimą (kaip žodinis susitarimas), kaip ištaisyti problemą arba nustatyti veiksmų kursą.

Darbas kurios reikalauja derybinių įgūdžių

Yra daug skirtingų vietų, kur derybų įgūdžiai yra vertinami įskaitant pardavimo, vadybos, rinkodaros, klientų aptarnavimo, nekilnojamojo turto, ir teisę. Tačiau, apskritai, kad galėtų derėtis sprendimą yra darbo vietoje sėkmę prognozuoti.

Kas darbdaviai nori

Kai jūs interviu su potencialiu darbdaviu, būti pasirengę pasidalinti pavyzdžiais jūsų derybinių įgūdžių, jeigu jie reikalingi darbui dėl kurių jūs svarstoma. Tai ypač svarbu, jei “stiprus derybos / tarpininkavimo įgūdžius” yra konkrečiai išvardytos pagal reikalavimų skyriuje darbo skelbimą punktas, į kurį kreipiatės.

Kai jūs apibūdintumėte pavyzdžių, kaip jūs efektyviai naudojama derybų įgūdžiai praeityje, paaiškinti, kaip jums laikytis keturių bendrų žingsnių derantis darbo vietoje atsakyti į šiuos klausimus:

Planavimas ir pasirengimas:  Kaip jums surinko duomenis sukurti savo bylą sėkmingos derybos? Kaip jums apibrėžti savo tikslus ir kitų dalyvaujančių šalių?

Atidarymo diskusiją:  Kaip jums sukurti rapport ir sukurti teigiamą toną derybų?

Grožio etapas: Kaip jums pristatyti savo argumentus ir atsakyti į prieštaravimus ar prašymų nuolaidų?

Uždarymo etapas:  Kaip tu ir kitos šalys užplombuoti savo sutartį? Kuris iš jūsų tikslų tu pasiekti? Kas nuolaidos tu padaryti?

Darbuotojų-į-darbdavio derybos

Per savo karjerą, jums reikės kartais derėtis su darbdaviu ar vadovui. Net jei esate laimingas su savo darbu, tam tikru momentu jūs suprasite, kad jūs nusipelno pakelti, reikia darbo proceso kaita, ar norite imtis papildomų atostogų laiką arba laikino nedarbingumo atostogų. Tipiniai derybos darbuotojas-į-darbdavio apima:

 • Derybos dėl atlyginimo pasiūlymus po to, kai pasirinktas naujo darbo
 • Derybos dėl akademines atostogas arba iš atostogų laiką
 • Derasi dėl separacijos sąlygas su darbdaviu
 • Derybas dėl daugiau lankstų darbo grafiką
 • Kalimo sąjungos sutartį
 • Derasi sutartį konsultavimo ar laisvai samdomų vertėjų paslaugas

Darbuotojų-į-Darbuotojo Derybos

Ar jūsų darbas reikalauja komandinio darbo ar esate vadovo pareigas, jums turi būti suteikta galimybė bendrauti su savo bendraamžiais, pavaldinių, priežiūros ir kolegomis. Štai keletas atvejų derybų darbuotojas-į-darbuotojo:

 • Derasi vaidmenis ir darbo krūvį per projekto komanda
 • Derybos dėl projekto termino su savo viršininku
 • Trikčių tarpasmeninius konfliktus

Darbuotojų iki Trečiųjų šalių derybų

Priklausomai nuo jūsų darbo, jums gali būti paprašyta derėtis konstruktyviai su žmonėmis ne iš jūsų įmonės ar įmonės. Jei esate pardavėjas, tai gali būti derybų palankias B2B ar B2C sutartis su klientais. Jei turite pirkti atsakomybę, reikės įsigyti ir derėtis su tiekėjais dėl išlaidų taupymo tiekimo sutartis. Ir, žinoma, jei esate teisininkas arba paralegal, derasi su priešingos patarimu, ir teismo personalo, yra suteikta.

Net darbo kaip mokymo reikalauja laipsnį, jei ne derybų, tada, jo giminaičiai, tarpininkavimas. Mokytojai dažnai struktūruoti mokymosi sutartis su mokiniais. Ir tėvų bendravimas dažnai reikia įtikinamas tarpininkavimo įgūdžius, taip pat. Pavyzdžiai derybų darbuotojas-į-trečiosios šalies apima:

 • Derasi su klientu per kainą ir sąlygų pardavimo
 • Derybos dėl teisinio sureguliavimo su priešingos advokatu
 • Derybos dėl paslaugų ar tiekimo sutartis su tiekėjais
 • Tarpininkavimas su studentais apie pamokos planas tikslų

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *