Kaip rašyti motyvacinį laišką – motyvacinį laišką Pavyzdžiai & rašymo patarimai

Posted on

Kaip rašyti motyvacinį laišką - motyvacinį laišką Pavyzdžiai & rašymo patarimai

Ar jums reikia parašyti motyvacinį laišką kreiptis dėl darbo? Daugeliu atvejų, atsakymas yra “taip”. Jūsų motyvacinis laiškas gali padaryti skirtumą tarp gauti darbo interviu ar turintys savo CV ignoruojami skirtumą, todėl jis daro gerą jausmą pašvęsti pakankamai laiko ir pastangų, kad rašyti efektyvius motyvacinius laiškus.

Štai visa informacija jums reikia parašyti motyvacinį laišką, kad bus gauti jūsų paraiška pastebėjau. Peržiūrėkite šiuos patarimus, ką įtraukti į motyvacinį laišką, kaip formatuoti jį ir pavyzdžių įvairių profesionaliai parašytų motyvacinius laiškus.

Kas yra motyvacinis laiškas?

Prieš pradėdami rašyti motyvacinį laišką, turėtumėte susipažinti su dokumento tikslu. Motyvacinį laišką yra dokumentas siunčiamas savo CV teikti papildomą informaciją apie savo įgūdžius ir patirtį.

Laiške pateikiama išsami informacija apie tai, kodėl jūs esate kvalifikuotas šiam darbui prašote. Negalima tiesiog pakartoti tai, kas savo CV – o, apima konkrečią informaciją apie tai, kodėl jūs esate stiprus rungtynės darbdavio darbo reikalavimus. Pagalvokite apie savo motyvacinį laišką, kaip pardavimo pikio, kuris bus parduoti savo kredencialus ir padėti jums gauti interviu. Taigi, jūs norite įsitikinti, kad jūsų motyvacinis laiškas daro geriausią įspūdį asmeniui, kuris peržiūri ją.

Motyvacinį laišką paprastai lydi kiekvieną atnaujinti jums išsiųsti. Darbdaviai naudoti motyvacinius laiškus, kaip būdą į ekraną prašytojus laisvų darbo vietų ir nustatyti, kuriuos kandidatus jie norėtų interviu. Jei darbdavys reikalauja motyvacinį laišką, ji bus įtraukta į darbo parašėte. Net jei įmonė neprašo už vieną, galite įtraukti vieną vistiek.

Jis parodys, kad jūs turite įdėti šiek tiek daugiau pastangų į jūsų prašymą.

Įvairių tipų motyvacinius laiškus

Yra trys bendri tipų motyvacinius laiškus. Pasirinkite rašto, kuris atitinka jūsų priežastis raštu tipą.

  • Paraiškos laiškas , kuris reaguoja į žinomą Darbo skelbimai ( žr motyvacinį laišką mėginius )
  • Žvalgyba laiškas , kurie klausia apie galimus pozicijas ( žr tyrimas raidžių mėginius )
  • Tinklų laiškas , kuris prašo informacijos ir pagalbos savo darbo paieškai ( žr tinklų raidžių pavyzdžiai )

Kai kreipiatės dėl darbo, kuris buvo paskelbtas pagal kompanija, kuri manimi nuomos, jums bus naudojant “programa raidė” stilių.

Ką įtraukti į savo motyvacinį laišką

Motyvacinį laišką turėtų papildyti, o ne dubliuoti, savo CV. Jo tikslas yra interpretuoti duomenis orientuotą, faktinės CV ir pridėti asmeninį ryšį su savo taikymo užimtumo. Sužinokite daugiau apie “CV ir motyvacinį laišką skirtumų įsitikinti, kad jūs pradėsite rašyti savo motyvacinį laišką su teisingą požiūrį.

Motyvacinį laišką dažnai jūsų Seniausias rašytinis bendravimas su potencialiu darbdaviu, sukurti kritinę pirmąjį įspūdį. Kažkas, kad gali atrodyti kaip mažas klaidų, pavyzdžiui, rašybos klaida, galite gauti savo paraišką iš karto iškrenta iš sąrašo. Kita vertus, net jei jūsų motyvacinis laiškas yra klaidų ir puikiai parašyta, jei tai yra bendrinis (ir nedetalizuoja bendrovei, arba bet kokių pareigybės aprašyme specifiką) Taip pat tikėtina, kad būti atmestas pagal nuomos vadybininkas.

Efektyvūs motyvacinius laiškus paaiškinti savo interesus konkrečioje organizacijoje priežastis ir nustatyti savo svarbiausius įgūdžius ar patirtį. Nustatyti tinkamumą atidžiai skaityti darbo aprašymas, įvertinant reikia įgūdžių ir atitikimo jiems savo įgūdžius.

Pagalvokite apie atvejus, kai jums taikomų tuos įgūdžius, ir kaip jums būtų veiksminga pozicijos prieinama.

Peržiūrėkite, ką įtraukti į motyvacinį laišką dėl darbo prieš jums pradėti sąrašą.

Ką Palikite Išjungtas Jūsų motyvacinis laiškas

Yra keletas dalykų, kad jums nereikia įtraukti į motyvacinius laiškus rašote. Laiške apie savo kvalifikaciją šiam darbui, o ne apie jus asmeniškai. Nereikia pasidalinti bet kokią asmeninę informaciją apie save ar savo šeimai jį. Jei jūs neturite visas kvalifikaciją darbdavys ieško, nereikia paminėti. Vietoj to, sutelkti dėmesį į įgaliojimai jūs turite, kad yra rungtynės. Nemini atlyginimą, jei bendrovė prašo jūsų atlyginimo reikalavimus. Jei turite klausimų apie darbą, darbo užmokesčio, grafiką, ar nauda, ​​tai nėra tikslinga paminėti juos laiške.

Vienas dalykas, kad labai svarbu yra ne parašyti per daug. Laikyti Jūsų laiškas dėmesio, glausta, ir keli punktai ilgio. Svarbu perteikti tik pakankamai informacijos, kad patrauktų nuomos vadybininkas su jumis susisiekti dėl interviu.

Jeigu jums reikia parašyti per daug, tai tikriausiai nesiruošia būti skaityti.

Tinkinti savo motyvacinį laišką

Labai svarbu, kad jūsų motyvacinis laiškas turi būti pritaikyta prie kiekvienos pozicijos jūs kreipiatės į. Tai reiškia daugiau nei tik keičiant įmonės vardą laiško kūno.

Kiekvienas motyvacinį laišką rašote turi būti pritaikyti taip, kad apima:

  • Kuris darbas jums paraišką (įskaitant į darbo pavadinimą savo atidarymo dalyje)
  • Kaip sužinojote apie darbą (ir kreipimosi jei turite)
  • Kodėl jūs esate kvalifikuotas šiam darbui (specifinis)
  • Ką galite pasiūlyti darbdaviui, ir kodėl norite dirbti šiai bendrovei (atitiktų savo įgūdžius pareigybės aprašyme, ir skaityti apie organizacijos misiją, vertybes ir tikslus paminėti savo laiške)
  • Dėkojame už svarstoma dėl darbo

Lydraščiu Rašymo Gairės

Štai iš daiktų, kurie turėtų būti įtraukti į kiekvieną lydraščiu kontūrai. Prieš jums pradėti, ji gali būti naudinga peržiūrėti kai motyvacinį laišką mėginius, tiesiog todėl jūs turite vaizdo, kaip viskas telpa puslapyje.

Šie motyvacinį laišką pavyzdžiai, raštu ir elektroniniu paštu, skirtos įvairių tipų darbo prašymus ir užimtumo tyrimų įvairovė. Ar būtinai laiko pritaikyti savo laišką, todėl stiprus pritarimas jūsų sugebėjimą atlikti darbą už kurį jūs kreipiatės.

Header
motyvacinį laišką turėtų prasidėti tiek savo ir darbdavio kontaktinę informaciją (pavadinimas, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto), po dienos. Jei tai žinutę, o ne faktinis laiškas, nurodykite savo kontaktinę informaciją ne iš laiško pabaigoje, po savo parašu.

Jūsų kontaktinė informacija turėtų apimti:
Vardas ir pavardė
gatvė
miestas, valstija Pašto
Telefonas
El

Pasveikinimas
Pradžia Jūsų motyvacinis laiškas sveikinimą su “Dr./Mr./Ms. Pavardė”. Jei nesate tikri, ar jūsų kontaktas yra vyrai ar moterys, galite parašyti savo vardą, pavardę. Jei jūs nežinote, darbdavio vardą, tiesiog parašyti “Dear nuomos vadybininkas”. Tai geriau nei bendrinis ir formalus, “Kam ji gali būti susiję.”

Peržiūrėti informaciją apie tai, kaip pasirinkti tinkamą motyvacinį laišką sveikinimo pasirinkti vieną, kuris tinka darbui ir įmonės jūs kreipiatės į.

Įvadas
Pradėkite diegimą, nurodydama, ką darbo prašote. Paaiškinti, kur jūs girdėjote apie darbą, ypač jei jūs girdėjote apie tai iš adresato, susijusio su kompanija. Trumpai paminėti, kaip jūsų įgūdžiai ir patirtis atitiktų įmonę ir / arba poziciją; tai duos darbdaviui Jūsų laiško poilsio peržiūrą. Jūsų tikslas įvade yra gauti skaitytojo dėmesį. Norėdami pradėti, pamatyti pavyzdžių užsiima atidarymo bausmes motyvacinius laiškus.

Kūno
Be dalį arba dviejų, paaiškinkite, kodėl jus domina darbo ir kodėl jums padaryti puikus kandidatas poziciją. Paminėti išvardytus darbo komandiravimo konkrečias kvalifikacijas, ir paaiškinti, kaip jūs patenkinti šiuos kvalifikaciją. Negalima tiesiog perskaičiuoti savo CV, bet teikti konkrečius pavyzdžius, kad pademonstruoti savo sugebėjimus.

Atminkite, kad veiksmai kalba garsiau nei žodžiai, todėl tai ne tik “pasakyti” skaitytoją, kad jūs esate, pavyzdžiui, didelį komandoje su stipriais bendravimo įgūdžius ir puikią dėmesį į detales. Vietoj to, naudokite apčiuopiamų pavyzdžių iš savo darbo patirties “Rodyti” Šie bruožai veiksmų. Štai daugiau informacijos apie tai, ką įtraukti į kūno skyriuje lydraščiu.

Uždarymas
uždarymo skyriuje savo motyvacinį laišką, perskaičiuoti, kaip jūsų įgūdžiai, kad jums stiprus tinka įmonės ir / ar vietą. Jei turite kambarys (atminkite, kad tik kaip savo gyvenimo aprašymą, Jūsų motyvacinis laiškas turi būti ne ilgesnis nei vieno puslapio – Štai daugiau informacijos apie tai, kaip ilgai motyvacinis laiškas turėtų būti), taip pat galite aptarti, kodėl norėtumėte dirbti toje konkrečioje įmonėje.

Teigia, kad norėtumėte galimybę apklausti arba aptarti įsidarbinimo galimybes. Paaiškinkite, ką darys imtis tolesnių, ir kai jūs padaryti. Ačiū darbdaviui jo / jos svarstyti.

Parašas
Naudokite nemokami arti, ir tada baigti savo motyvacinį laišką su savo parašu, ranka, po jūsų įvestas vardas. Jei tai žinutę, tiesiog įtraukti savo įvedėte pavadinimą, o po savo kontaktinius duomenis, po nemokama pabaigos.

Formatuoti savo motyvacinį laišką

Jūsų motyvacinis laiškas turi būti suformatuotas kaip profesinės verslo laišką. Šriftas turi sutapti šriftą, kurį naudojote savo CV, ir turėtų būti paprasta ir lengva skaityti. Pagrindiniai šriftus, kaip Arial, Calibri, Gruzijos, Verdana, Times New Roman gerai dirbti. Šrifto dydžio 10 arba 12 taškų yra lengva skaityti. Standartiniai maržos yra 1 “viršuje, apačioje ir kairėje ir dešinėje pusėse puslapio.

Pridėti tarpą tarp galva, pasveikinimas, kiekvienos dalies, uždarymo, ir savo parašu. Jūs galite sumažinti šrifto ir paraščių dydžius išlaikyti savo dokumentą viename puslapyje, bet būtinai palikite pakankamai baltą erdvę jūsų laiško, kad būtų lengva skaityti.

Redaguokite ir redaguoja savo motyvacinį laišką

Įsiminti prieš jį išsiųsdami redaguoti ir įrodymas, savo motyvacinį laišką. Tai gali skambėti kvailai, bet įsitikinkite, kad jūs įtraukiate teisingus darbdavių ir įmonių pavadinimai – kai rašote kelis motyvacinius laiškus vienu metu, tai lengva padaryti klaidą. Spausdinti ir skaityti laišką garsiai yra geras būdas sugauti mažas rašybos, pavyzdžiui, trūksta žodžių, sakinių, kad skamba keistai.

Visada dukart patikrinkite adresato vardo rašybą, taip pat įmonės pavadinimą. Čia yra daugiau patarimų korektūra motyvacinį laišką. Jei įmanoma, pritraukti draugui ar šeimos nariui, siekiant padėti patikrinkite savo motyvacinį laišką, kaip dvi poros akių yra geriau nei viena ir net profesionalūs redaktoriai ne visada sugauti savo klaidų.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *