Kaip žinoti, ar stažuotę yra teisėtas

Posted on

Kaip žinoti, ar stažuotę yra teisėtas

Internetas yra nuostabi išteklių, ypač kai kalbama apie ieškant stažuotes ir darbo vietas. Yra tiek daug galimybių prieinama, kad viskas, ką turite padaryti, tai atpažinti programas arba ieškoti stažuočių tam tikroje srityje arba pramonėje. Su tiek daug į rezultatus ir į anonimiškumą internete-kartais ji gali būti sunku nustatyti, ar reklamuojami stažuotės yra iš tikrųjų realus ar sukčiai ieško pavogti jūsų informaciją.

Stažuočių Vertė

Stažuotės gali būti labai vertingas, kai kalbama įgyti patirties ir gauti samdyti. Kadangi dauguma įmonių siekia kandidatus su ankstesniais atitinkamą patirtį šioje srityje, stažuotės yra svarbus kolegijos senjorams, kurie ieško savo pirmojo realaus laiko darbą po baigimo.

Tai neturi reikšmės, jei stažuotė yra mokama arba jei esate gavusi kreditą užpildyti stažuotės patirties, vienintelis dalykas, darbdavys dėmesys yra kokio tipo žinių ir įgūdžių jums įgijo, kai interning bendrovei.

Studentai gali būti skeptiški arba visiškai pasitikėti, kai kalbama apie ieškant stažuotę. Tačiau, jei stažuotės skamba per daug gerai, kad būtų tiesa, jūs norite padaryti šiek tiek daugiau kasti. Kalbėdamas su žmonėmis per organizacijos ar studentams, kurie anksčiau darė stažuotę su kompanija padės jums išsiaiškinti nuotrauką.

Jūs norite, kad jūsų stažuotės patirtis yra vienas, kad duos jums nekilnojamojo, praktinės patirties.

Stažuotės pardavimų

Vienas dalykas žinoti yra stažuotes, kurios atrodo visiškai pardavimo pozicijas ir kad būtų išmokėtos griežtai Komisija iš pardavimo. Problema yra ta, kad jūs neturite pakankamai žinių apie įmonės ar produkto suprasti, jei Komisija yra tikrai įmanoma.

Jei darbdavys sąrašai labai atviri kvalifikacija, o ne Pasiteirauti apie jūsų interesus ar patirties, tai labai tikėtina, kad rasite sau šaltas, paskambinus padėtyje arba vienas, kad suteikia poveikio tik bendrųjų administracinių pareigų.

Venkite kelia abejonių stažuotes

Stažuotės, kurie yra abejotinas paprastai tie, jūs norite išvengti. Bad rajonų ar stažuotės į asmens namuose niekada gera idėja. Jei darbdavys neprašo jums užpildyti paraišką arba prašyti atnaujinti, tai taip pat nėra gera idėja.

Jei jūs gaunate blogą Vibe kai jis ateina į stažuotės sąrašą, reikalavimus, arba žmonėms tai dažniausiai yra gera idėja praranda galimybę ir pradėti ieškoti kito.

Ar savo mokslinių tyrimų

Yra sukčiai visame internete. Due diligence reikalingas, kai priimant svarbiausius sprendimus pagal tai, ką ji sako apie internetą. Tyrimai bendrovę yra vienas dalykas, kurį galite padaryti, siekiant įsitikinti, kad įmonė yra teisėtas. Pasitarkite su patarimais ir instruktoriai programos pildote. Jie gali turėti išbandytas ir tikras įmonių sąrašą, mokyklos jau turi stažuotės santykius su.

Daro tyrimus Google yra dar vienas būdas sužinoti daugiau apie įmonę. Patekti į įmonės plius sukčiai vardą yra būdas pamatyti, jei ten buvo bet pranešimų apie šį Bendrove neteisėtas. Patikrinti Better Business Bureau (BBB) ​​ir svetainių, kaip “Glassdoor.com” taip pat padės nustatyti įmones ten, kur jau buvo teisėti Skundai.

Nekreipkite

Jei darbdavys prašo jums mokėti pinigus sužinoti daugiau apie programą ar padaryti realią praktiką jiems, būtinai paleisti taip greitai, kaip jūs galite. Teisėti įmonių įdėti savo informaciją, ten ir nereikia pinigų, norėdami sužinoti daugiau informacijos apie šią programą, prieš jums net nežino, ką ši programa yra apie. Niekada kreiptis dėl stažuotės, jei pinigų reikia iš anksto.

Taip pat galite paprašyti įmonę suteikti jums su nuorodomis ar kontaktinę informaciją praktikantų, kurie anksčiau dirbo bendrovėje sąrašą. Nuorodos iš žmonių jie padarė verslą su užtikrins bazinį pagrindą nustatyti, jei darbdavys yra teisėtas.

Žinoma, yra keletas programų, kad padaryti reikia pinigų, kuri apima didžiąją dalį stažuočių programas užsienyje. Tokiais atvejais, padaryti savo deramo patikrinimo atliekant mokslinius tyrimus. Žinokite priekyje, ką ši programa apima ir tai, ką bus mokama studento intern.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *