Tipai motyvacinius laiškus

Posted on

Tipai motyvacinius laiškus

Kai esate ieškant darbo, svarbu pasirinkti tinkamą motyvacinį laišką laiške tikslo. Yra įvairių tipų motyvacinius laiškus, įskaitant penkių labiausiai paplitusių rūšių: taikymo raidės, persiuntimo motyvacinius laiškus, kurių palūkanos, tinklų ir vertės pasiūlymas raidžių raidės.

Motyvacinį laišką galite naudoti bus nustatomas pagal tai, ar prašote tiesiogiai darbo arba tiesiog ieško darbo paieškos pagalbos iš asmenų savo profesinę tinklo.

Padaryti Jūsų laiškas Specifinė

Būtinai pasirinkti iš lydraščiu, kuris atspindi, kaip jūs kreipiates ar pagalbą ieškant darbo tipo prašote tipą.

Jūsų motyvacinis laiškas turi būti sukurta specialiai tam konkrečiam tikslui. Jei tai yra motyvacinis laiškas pridedamas prie iš darbo prašymo atnaujinti, ji turėtų būti pritaikyti kiekvienai pozicijai jums ieškoti. Nuomos vadovams gali atpažinti, kai pareiškėjas yra motyvacinis laiškas yra bendrinis vienas, kad jis ar ji naudojama kreiptis dėl kelių pozicijų. Tokie motyvacinius laiškus, kurie rodytų priežiūros ar giliai susidomėjimą įmonės trūkumas, gali sukelti savo CV yra priimtas be žvilgsnio.

Tipai motyvacinius laiškus

  • Prašymas laiškas:  Paraiška laiškas parašytas kreiptis dėl konkretaus darbo atidarymo. Tai tradicinis motyvacinis laiškas, kuris siunčiamas CV kreiptis dėl darbo.
  • Klausimo motyvacinis laiškas:  Perėjimas motyvacinis laiškas minimas asmuo, kuris nurodytas jus į darbą, pavadinimą. Tai gali būti puikus būdas įgyti darbdavio interesus, ypač jei asmuo teikia kreipimąsi yra žinoma, kad kompanija esate suinteresuotas dirbti.
  • Laiškas vietos:  Interesų, taip pat žinomas kaip žvalgant laišku, klausia apie galimus darbo vietų ne konkrečios įmonės.
  • Tinklo laiškas:  Tinklo raidės prašyti darbo paieškos patarimus ir pagalbą. Tai gali būti skirtas kolegoms, asmenims jūs įvykdėte profesionaliems konferencijose ar kitų pramonės renginių, ar žmonės, kuriems prijungtas per profesionalių socialinių tinklų svetainėse kaip “LinkedIn”.
  • Vertės pasiūlymas laiškas:  Vertė pasiūlymas yra trumpas pareiškimas paaiškinti, ką daro kandidatas unikalus.

Kaip minėta pirmiau, savo motyvacinius laiškus turėtų būti nukreiptos į potencialių darbo vietų jus domina. Tai reiškia, kad prieš rašant motyvacinį laišką, kreipimosi motyvacinį laišką, interesų raidę, ar vertės pasiūlymas laišką, jums reikia padaryti savo namų ir tyrimų bendrovė siunčiate savo laišką. Ginkluotosios su šiomis žiniomis, tada galite parodyti savo rašte, kaip savo darbuotojų profesionalumas ir darbo patirtis būtų stipriai prisideda prie organizacijos turėtų jie samdyti jus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *