Tampa paralegal – įgūdžių jums reikia sėkmingai, kaip paralegal

Posted on

Tampa paralegal - įgūdžių jums reikia sėkmingai, kaip paralegal

Toliau pateiktame sąraše nurodomi aštuonių geriausių paralegal įgūdžių, reikalingų sėkmei. Mastering šias pagrindines kompetencijas gali padėti jums iš anksto į darbo vietą ir įgyti konkurencinį pranašumą šiandienos teisinės rinkoje.

komunikacija

Efektyvus bendravimas yra esminis teisės praktika. Nesvarbu, ar esate interviu naują klientą, susisiekti su ekspertu, atsižvelgiant į liudytojo pareiškimą, planavimas teismo reporteris arba aptarti sandorį su savo prižiūrinčios advokatu, iki 80% savo dieną praleido bendraudami su kitais. Kadangi advokato dešinioji ranka, paralegals tarnauti kaip ryšių tarp klientų, ekspertais, tiekėjais, priešingos patarimu ir kitų šalių bylinėjimusi ar sandorio. Todėl, gebėjimas aiškiai bendrauti ir efektyviai yra esminė paralegal įgūdžių.

rašymas

Geriausios rašymo įgūdžiai yra būtini, kad beveik bet paralegal padėtį. Bylinėjimasis paralegals parengti Susirašinėjimas, pareiškimus, atradimas, judesių, trumpikės, teisinių memorandumus ir kitus dokumentus, nuo paprasto prie sudėtingo. Sandorio paralegals parengti rezoliucijas, konvencijas, sutartis ir susijusius dokumentus. Nuo rašymas yra neatskiriama paralegal funkcija, paralegals kuris meistras aiškiai, glaustai meną ir įtikinamas rašytiniai pranešimai bus nustatyti save atskirai nuo savo bendraamžių.

Mokslinių tyrimų ir tyrimo įgūdžiai

Moksliniai tyrimai yra kita pagrindinė paralegal įgūdžių. Be įvaldyti tradicinius teisinius tyrimo metodus, paralegals turi tapti įgudę interneto tyrimų ir teisinė mokslinių tyrimų duomenų bazių, tokių Westlaw ir Leksika / Nexis. Teisininkų taip pat turi išmokti analizuoti bylos faktus ir tinkamai paminėti teisinę instituciją. Kietosios tiriamosios įgūdžiai civilinėse, baudžiamosiose ir operacijų kontekste taip pat reikia susekti medicininių įrašų, įrodymų, dokumentų ir liudytojų.

technologijos įgūdžiai

Technologijos įgūdžiai yra vienas iš labiausiai ieškoma po paralegal įgūdžių šiandienos teisinės rinkoje. Kadangi technologija infiltratai kiekvieną teisės praktikos aspektą, paralegals turi įvaldyti vis masyvas tekstų apdorojimo programa, skaičiuoklės, telekomunikacijų, duomenų bazės, pateikimo ir teisinio tyrimų įrangą. Teisininkų dažnai kaltinamas priėmimo technologijų pirkimus per savo kontoros ar juridiniu skyriumi. Teisinis technologija taip pat sukėlė naujų paralegal nišos – ginčų paramos ir elektroniniu atradimas. Teisininkų, kurie atneš pažangių technologijų įgūdžius prie stalo turi konkurencinį pranašumą teisinės rinkoje.

organizacija

Advokatai remtis paralegals įvesti tvarką savo bylas ir failus civilinėse, baudžiamosiose ir operacijų klausimais. Dokumento intensyviai bylinėjimasis ir verslo sandoriai generuoja didžiulius kiekius dokumentų ir duomenų. Todėl gebėjimas rūšiuoti, indeksas, kategorizuoti, tam, manipuliuoti ir organizuoti šią informaciją yra pagrindinė paralegal įgūdžių. Be to, organizuojant fizinius dokumentus, eksponatus ir įrodymus, paralegals turi įsisavinti technologijų programas ir duomenų bazes, kad padėtų atveju susijusių duomenų tvarkymo.

Įvairias užduotis

Retai yra paralegals paskirti į vienu atveju, spręsti ar užduotį. Realiame pasaulyje, paralegals turi žongliruoti kelias užduotis ir tuo pačiu metu subalansuoti konkuruojančių prioritetų. Pavyzdžiui, bylinėjimasis paralegal gali apklausti liudytojas, E-mail klientas, mokyti co-worker naujoje duomenų bazėje, ir mokslinių tyrimų teisinę problemą per tą patį vieną valandą bloko laiką. Sėkmingiausias paralegals gali galvoti lanksčiai, prioritetą užduotis ir subalansuoti kelių priežiūros ir klientų poreikius.

susižaidimas

Komandinis darbas yra dar vienas esminis paralegal įgūdžių. Teisinių paslaugų teikimas yra pakankamai sudėtinga, kad komanda su keliais įgūdžių būtina teikti kokybiškas ir ekonomiškai efektyvias paslaugas. Be to, kadangi taisyklės dėl neteisėto praktiką teisės reikalauti paralegals dirbti pagal advokato priežiūra, komandinis darbas yra neatsiejama paralegal praktikoje. Paralegals yra dalis didesnės teisinės komanda per savo organizaciją, kuri gali apimti bendrininkų, partneriai, kolegos paralegals, teisinių sekretoriai ir kt. Teisininkų taip pat turi dirbti bendradarbiaujant su išorės šalimis, įskaitant klientus, kilo advokatams, ekspertams ir pardavėjų.

Dėmesys detalėms

Nors teisininkai dažnai orientuota į paveikslą, duomenys patenka į paralegal. Paralegal užduotis, pavyzdžiui, cituoti tikrinimas (patikrinti teisinę instituciją trumpikės ir atmintines), dokumentų peržiūros, parodų valdymo ir pavadinimas paieškų reikalauti tik kruopščiai dėmesį į smulkmenas. logistikos sudėtingumą rengiasi teismo ar taip pat uždarymo valdymas reikalauja sutelkti dėmesį į detales nuo numeracijos eksponatų ir dvigubos kontrolės biudžetų stebėjimo teismo datas ir padavimo terminus minios.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *