Koks skirtumas tarp gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką?

Posted on

 Koks skirtumas tarp gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką?


Koks skirtumas tarp CV ir motyvacinį laišką skirtumas? Tiek motyvacinis laiškas ir CV turi bendrą tikslą įrodyti, kad turite reikiamų įgūdžių tobulėti ne darbo, už kurį kreipiatės.

Tačiau yra aiškių skirtumų tarp struktūros ir ketinimų iš dviejų dokumentų. Darbo ieškantys asmenys turėtų peržiūrėti savo motyvacinį laišką ir vėl kaip papildomą, bet unikalus poros dokumentų. Tai reiškia, kad Jūsų motyvacinis laiškas turi būti daugiau nei tik kulka taškų atryjama iš gyvenimo aprašymą.

Daugelis darbdavių reikalauja, kad CV yra pateiktas su prašymais priimti į darbą.

negali būti reikalingas motyvacinis laiškas. Bet, įskaitant vieną, kai jūs kreipiatės dėl darbo gali padėti jūsų šansai gauti pasirinktos interviu.

Skirtumas tarp gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką

Jūs galite galvoti apie savo gyvenimo kaip bendra santrauka jūsų darbo patirties ir savo motyvacinį laišką, kaip savo darbo patirtį, kaip tai susiję su po ranka darbo santrauka.

Atnaujinti tai dokumentas, itemizes savo darbo istoriją. Ji apibendrina darbo jūs nusprendė, kad švietimo turite pasiekti, sertifikatai, įgūdžius, kitas kiekybiškai informacijos apie savo kvalifikaciją ir darbo patirtį.

Dažniausiai CV formatas yra sąrašas su kontaktine informacija, patirtis skyriuje, kuri apima pareigybių pavadinimus, pozicijų aprašymus, datas užimtumo, švietimo skyrių, ir kitą svarbią informaciją.

Paprastai, CV yra parašyta trečiojo asmens ir naudoja kaip keletą žodžių, kaip įmanoma apibendrinti patirtį. Taigi, vietoj to, raštu “Aš prižiūri didelį pirkimo” komanda XYZ kompanijos “CV turės įtrauką, kad sako,” Kontroliuojamas 19-Person pirkimo komandą. “

Kai tik įmanoma, jūs norėsite naudoti numerius savo CV, pavyzdžiui, žmonių, kuriuos prižiūrimų skaičius, proc pardavimai padidėjo, padėjo klientų skaičius ir tt

Motyvacinį laišką neparašyta pabrėžti kvalifikaciją turite darbui dėl kurių prašote. Jis naudojamas teikti darbdaviui papildomos informacijos, kodėl jūs esate geras kandidatas šiam darbui. Pagrindinė funkcija savo motyvacinį laišką yra parodyti, kaip jūsų kvalifikacija leidžia jums tinka darbui.

Motyvacinį laišką parašyta raide formatu įskaitant pasveikinimas, kelių dalių, o uždarymo. Skirtingai CV, turite naudoti pirmą-person rašyti savo motyvacinį laišką. (Beje, venkite “aš” per daug).

Kokia Gyvenimo Apima

Jūsų CV turi pateikti darbdaviai su išsamiu sąrašu savo darbo patirtį ir išsilavinimą. Susijusios su kiekvienu darbu, kurį surengė gebėjimai ir pasiekimai turi būti aprašyti pakankamai išsamiai, kad būtų parodyti darbdaviams, kaip jūs pridėtinę vertę tose konkrečius vaidmenis.

Dažnai vėl pateikti informaciją sąrašus su ženkleliais; Tai padeda padaryti dokumento glaustą ir leidžia darbdaviai nuskaityti per ją greitai.

Kas motyvacinį laišką Apima

Motyvacinį laišką trumpas trijų ar keturių dokumentas dalis. Ji turėtų būti parašyta su prielaida, kad darbdaviai bus konsultuotis savo CV, kad atitiktų ją teiginiu jūs darysite laiške apie savo kvalifikaciją.

Motyvacinį laišką padės darbdaviams aiškinti savo foną, kaip atstovaujama CV ir padės įrodyti, kaip jūsų ankstesnė patirtis būti jums dėl darbo.

Rašydami motyvacinį laišką dėl darbo, pirmiausia peržiūrėkite darbo reikalavimus, kurie yra išsamiai aprašyti darbo parašėte. Naudokite savo motyvacinį laišką paaiškinti, kaip jūs patenkinti šiuos kriterijus.

Naudokite motyvacinį laišką perteikti subjektyvų Informacija

Atnaujinti teigia faktus – kas, ką, kada ir kaip. Priešingai, motyvacinis laiškas suteikia galimybę paaiškinti, kodėl jūs esate kvalifikuotas šiam darbui. Šis dokumentas prideda spalvų ir asmenybės šiek tiek ir yra skirtas įtikinti darbdavius, kad esate gerai tinka po ranka padėtį.

Motyvacinį laišką yra geresnis automobilis nei CV perteikti daugiau subjektyvus informaciją, pavyzdžiui, savo interesų pozicijos pagrindu, kaip jūsų vertybės motyvuoti jums siekti darbo, ar kodėl bendrovė kreipiasi į jus kultūra.

Jūsų motyvacinius laiškus, kurie padės jums parduoti savo kvalifikaciją potencialiems darbdaviams, o savo CV teikia duomenis atsargines informaciją įtraukti į jūsų laiškus.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *