Kaip rašyti motyvacinį laišką 5 paprasti žingsniai

Posted on

 Kaip rašyti motyvacinį laišką 5 paprasti žingsniai

Ar jums reikia parašyti motyvacinį laišką darbo? Atlikdami šiuos penkis paprastus veiksmus, rasite kelias į sėkmingą lydraščiu yra paprasta. Atsižvelgiant dar vieną žingsnį metu, galite užtikrinti, kad jūsų motyvacinis laiškas bus parengtas, parašyta ir išsiųstas be daug streso – ir gera proga sėkmės.

Štai penki žingsniai, kurių galite sekti parašyti laimėti motyvacinį laišką.

Analizuoti darbo aukcioną

Duokite darbo aukcioną atidžiai skaityti ir pamatyti, kur jūsų pačių patirtis geriausiai atitinka iki. Būti diskriminaciniai, apie kuriuos bendrovės reikalavimus pasirinkti pabrėžti, kaip jūs ketinate naudoti šiuos pasirinkimus padaryti lentelę savo motyvacinį laišką.

Atminkite, kad kai viskas pasakyta ir padaryta, jūsų motyvacinis laiškas turėtų būti tik vienas puslapis ilgai. Taškai pasirinkti turėtų būti tie, kurie yra labiausiai reikšmingas pozicijos, bet ir tie, kurie pateikia konkrečių pavyzdžių ir įtikinamų anekdotų apie savo patirtį.

Tikslas pusmetį bendrovės reikalavimus, tačiau laikyti jį pagal penkis ar šešis viso. Įsitikinkite, kad žinote, kaip suderinti savo kvalifikaciją darbo sąrašą.

Ką reikia atsiminti

Kai nukopijuokite ir įklijuokite iš darbo aukcioną į savo teksto redagavimo, korektūrą dėl rašybos, kurie gali būti sąrašą. Asmuo, kuris suteikia jūsų paraišką pirmą Skaityti tikriausiai nežino (ar priežiūros), kad klaida buvo ne jūsų kaltė.

Ieškokite konkretaus darbuotojo vardas

Per “Facebook”, “LinkedIn”, “Twitter” ir net Instagram, jums gali būti suteikta galimybė rasti atitinkamoje darbuotojo, kuriam galite spręsti savo motyvacinį laišką vardą.

Pavyzdžiui, galite naudoti “Twitter” išplėstine paieška ieškoti pavadinimų, o jei įmonė turi profilį “LinkedIn”, galite peržiūrėti savo darbuotojų iš ten.

Ar ne tik pasirinkti atsitiktinį individą, bet jei galite, rasti ką nors į žmogiškųjų išteklių – pageidautina direktorius ar vadovas – arba aukštąjį-up per departamento jūs kreipiatės į.

Tai yra pagrindinis būdas pradėkite prašymą ir įsitikinkite, kad jis gauna, kur jis turi eiti.

Ką reikia atsiminti

  • Jei vyksta pagrindinis persekiojo šėlsmas į LinkedIn, koreguoti savo privatumo nustatymus, kad kiti žmonės negali matyti jūs žiūrimi savo profilį. Jungdamiesi su kompanija LinkedIn gali būti geras būdas, kad jūsų įmonė būtų geriau matoma, tikriausiai nereikia jiems pamatyti, kad jūs paspaudėte per visą jų darbuotojų LinkedIn.
  • Jei pažįstate ką nors, tuo įmonės, kurie gali kreiptis dėl darbo, nekalbant juos pirmoje pastraipoje savo motyvacinį laišką.
  • Jei negalite rasti asmens vardą, nežino, kaip spręsti savo motyvacinį laišką tinkamai.

Sukurti lentelę arba dalys Paryškinimas savo kvalifikaciją

Be to, padaryti dviejų stulpelių lentelę su bendrove reikalavimus kairėje pusėje, ir jūsų atitikimo atributus dešinėje pusėje.

Kai jums padaryti lentelę, jums reikia padaryti tai du stulpeliai. Tada imtis reikalavimų renkatės numerį ir pridėti vieną dėl antraštėje. Taigi, šiame pavyzdyje, kuri orientuota į penkis taškus, lentelė yra du stulpeliai šešių eilių.

Ką reikia atsiminti

  • Jei reikia ką nors stumtelėti savo atmintį dešinėje lentelės pusėje, pamatyti, jei jūs galite rasti pareigybės aprašyme jūsų esamos arba buvusios padėties kopiją, kuri duos jums gražią gairę, kaip frazė savo praeities atsakomybės ir jūsų profesinių ir asmeninių savybių.
  • Jei kyla sunkumų kuriant lentelę, galite įtraukti savo kvalifikaciją formos dalyje.

Formatuoti savo motyvacinį laišką

Dabar, kad jūs atlikote savo stalo, turėtumėte nukopijuokite ir įklijuokite jį į savo motyvacinį laišką kūno. Tai dažnai vadinama “T” formos motyvacinį laišką formatas. Lentelėje turėtų eiti tarp jūsų įvadinių dalių, ir prieš savo uždarymą.

Tai gražus išvaizdą formatuoti lentelę su nematomų sienų, nors tai nėra būtina. Norint tai pasiekti “Microsoft Word”, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant stalo, pasirinkite Kraštinės ir spalvinimas , o tada spustelėkite Nieko  kairėje pusėje nedidelį langą, kuris pasirodo.

Ką reikia atsiminti

Turėtumėte išsaugoti savo motyvacinį laišką kaip PDF failą, kad dokumentas išlaiko tinkamą formatavimą, kai jis atidarė ir pažvelgė.

Baigti su Tęstinė

Baigti stipri ir uždaryti motyvacinį laišką su pažadu “kitą žingsnį.” Tokiu būdu, net jei jūsų paraiška bus prarasta krūva apačioje, kai jūs pasieksite dėmesį į galimą darbdavį jie bus priminta eiti atgauti savo motyvacinį laišką ir vėl ir išgerkite kitą išvaizdą.

Galiausiai, būtinai patikrinkite savo motyvacinį laišką, todėl klaidų.

Ką reikia atsiminti

Pasiekti, kai jūs sakote, jūs pademonstruoti savo punktualumą ir gebėjimą sekti pažadais. Jei pateikėte daug skirtingų programų ir turi problemų sekti datas, palaikyti tvarką su Excel lape arba nustatyti priminimus su jūsų telefonu.

Kaip Siųsti arba įkelti savo motyvacinį laišką

Kaip jūs gaunate savo motyvacinį laišką ir CV darbdaviui priklauso nuo organizacijos poreikių. Jums gali būti prašoma įkelti savo pareiškinius dokumentus į įmonės svetainę ar darbo taryba. Arba jums gali būti paprašyta rašykite savo CV ar motyvacinį laišką ar net išsiųskite ją.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *