Ką įtraukti į savo gyvenimo aprašymą Experience skirsnyje

Posted on

Ką įtraukti į savo gyvenimo aprašymą Experience skirsnyje

Kai rašote CV, Resume patirtis skyriuje pateikiama išsami informacija apie jūsų darbo istorijoje. Tai yra tikroji širdis savo CV, ir daugiau metų buvote įdarbintas, tuo daugiau sprendimų turėsite padaryti apie tai, ką apima ir tai, ką palikti ne šiame skyriuje.

Kas įtraukta į Experience skyriaus CV

Tai savo CV dalis yra kur darbdaviai atrodys pamatyti, ką darbo vietų ir pareigybių pavadinimus jūs vyko praeityje, suteikiant jiems informaciniais paveikslėlyje jūsų karjeros lanko.

Geriausia, jei norite patirtis skyriuje savo CV parodyti augimą. Per savo karjerą iki šiol, jūs beveik neabejotinai pridėjo įgūdžių, patirties ir atsakomybės. Šiame skyriuje bus apžvelgta, kaip jūs sukurta kaip kandidato, taip pat teikiant jausmą, kad esate ambicingas žmogus, kuris visada mokytis.

Patarimas: Jei jūsų karjeros kelias ėmėsi kai posūkiais ir apsukų, tai gali suteikti jums pristabdyti, bet nesijaudinkite; net zigzagais kelias gali įrodyti augimą.

Kai kurie iš stipriausių kandidatų yra tie, kurie pridėjome įgūdžius kitų, atrodytų, nesusijusių sričių. Svabiausia kaip pateikti informaciją. Taip pat gerai, kad palikti darbo vietų, kurios netelpa į istoriją bandote pasakyti nuomos vadybininkas.

Rašymas Patirtis skyrių

Sąrašas įmones dirbote, datos užimtumo, pozicijos jums vyksta, ir trumpi aprašymai savo darbo pareigų, praturtintas raktažodžius ir sustiprintas su ženkleliais sąrašus kiekybiškai pasiekimus.

Šis darbas istorija paprastai pateikiami atvirkštine chronologine tvarka, pradedant nuo savo dabartinio darbo ir darbo laiku atgal. Stažuotės, vasaros darbus, ir laikinieji darbo, be nuolatinių padėčių, visa tai gali būti įtraukti į šį savo gyvenimo dalį.

Jūs neturite įtraukti kiekvieną užduotį, kurią vedė, ypač jei turite keletą metų patirtį ar dirbote, nesusijusių sričių. Pradinio lygio darbuotojai, kurie neturi daug on-the-darbo daug patirties, turėtų apimti kiekvieną darbą įmanoma, o pabrėžiant įgūdžius, kad atitiktų darbo sąrašą.

Bet kai dirbote daugiau nei 10 metų, galite pastebėti, kad kai kurie iš jūsų ankstesnių darbo vietų yra mažiau aktualus savo karjerą. Jūs galite palikti tuos pozicijas išjungti, arba grupė kartu ankstesnę patirtį labai nupjauto formatu į savo CV pabaigoje. Čia yra du pavyzdžiai, kaip anksti darbo vietų gali būti užrašyti savo CV:

  • Papildoma patirtis apima mažmeninė prekyba darbo Barry knygos (20XX-20xx), Cindy drabužių parduotuvė (20XX-20XX) ir waitressing ne keksas ir daugiau (20XX-20XX).
  • Papildoma patirtis apima ankstyvus vaidmenis ABC Bendrovės ir XYZ įmonėje.

Kiek Patirtis į sąrašą

Paprastai CV turės informaciją apie savo naujausią 10 iki 15 metų darbo patirtį. Be to laikotarpį, jums nereikia įtraukti informaciją, jei pozicijos yra susiję su jūsų dabartinę karjerą.

Kai kuriose pramonės šakose, įskaitant patirtį, datuojamas daugiau nei 10 ar 15 metų iš tiesų gali pakenkti kandidatus. Pavyzdžiui, technologijų, įskaitant darbo vietų, kad daugiausia dėmesio skiriama vyresnio amžiaus, pasenusių technologijų gali padaryti kandidatas atrodo įstrigo praeityje, net jei jie saugomi jų įgūdžiai srovė.

Rašymas Resume pareigybių aprašymus

Už kiekvieną įmonę dirbote, jūs norite suteikti savo pavadinimą, įmonės pavadinimą ir vietą, metus jums buvo įdarbintas ir trumpą savo pareigas ir pasiekimus.

Venkite klaidą paprasčiausiai išvardijami užduotis. Jūs norite naudoti šį skyrių pabrėžti savo gebėjimus ir pasiekimus. Naudokite CV veiksmų žodžius ir sutelkti dėmesį rodo, kad jums padėjo bendrovė išspręsti savo problemas ir pasiekti savo tikslus; bonus taškų, jei jūs galite padaryti su dolerio ženklu pridedamas. Šie pabrėžė pasiekimai bus “pop” puslapyje, jei juos atskirti, naudojant kulkos, iš savo darbo pareigų aprašymus. Taip pat protingas strategija stambiu doleriais skaičiai, augimo procentus, ar kitų pagrindinių pasiekimų.

Atnaujinti Pavyzdžiai Patirtis skyrių

Čia yra du pavyzdžiai, kaip rašyti CV patirties skyrius.

Pavyzdys Vienas : Tai yra pradinio lygio darbo kandidatą. Čia, o ne naudojant antraštės “profesinė patirtis”, galima naudoti platesnio antraštės “patirtis Svarbiausi” – kuri leidžia iš neseniai koledžo Mokymų aprašymas įtrauktį:

Patirtis renginiai

Vašingtono universitetas, Sietlas, WA
Studentų  ~ Environmental Science (9 / 20XX 6 / 20XX)
Sėkmingai baigtas išsamus studijuoja aplinkos mokslų, kuriuo tvirtą pagrindą už karjerą aplinkos atkūrimu. Pagrindiniai kursinių įtraukta: aplinkos biologija, geologija ir dirvožemis, oro tarša meteorologija, Atliekų tvarkymo technologija ir ekologija. stažuotės :

  • “Acme” Aplinkosaugos Konsultacijos  (pavasario 20XX): Honed patirties dirvožemio mėginius, dokumentus, ir kliento santykių stažuotės su nustatyta aplinkos konsultacinė firma metu.
  • Hamiltonas kasykla reabilitacijos projektas  (Fall 20XX, 20XX Žiemos): Pagal fakulteto patarėjas dr Sarah Rose kryptimi, dalyvavo 1,4 milijono dolerių regeneravimo projektą susigrąžinti gyvsidabriu užterštas kasybos srityje.

Sequoia ir Kings Canyon National Park Service, Kalifornija
parkas vadovas / takas darbininkas  (Vasara 20XX ir 20XX)
Jei gamtos sodrinimo seminarus ir LED keliones parko lankytojams parke; užtikrinti savalaikį priežiūra takai ir parko įrenginius.

  • Perpirktas remiantis įrodyta komandinio darbo, darbo etika, ir klientų aptarnavimo kokybę.
  • Sužaisti svarbų vaidmenį atkuriant 18 mylių dykuma takas per gaisrai sunaikino.

Pavyzdys Du : Tai pavyzdys darbo patirtis skyriuje parašyta už technologijų profesionalų. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra sustiprintas naudojant trumpą kandidato techninių įgūdžiais. Taip pat matysite, kaip kandidato dabartinė padėtis yra parašyta naudojant esamąjį laiką, o jos patirtis dirba būtuoju laiku.

Profesinė patirtis

ABC Technika Inovacijos, Sirakūzai, Niujorkas
Programinė įranga Programuotojas  (9 / 20XX iki dabar)
pagrindinių technologijų : Clarion, C ++, Visual Basic “,” Windows Server operacinės sistemos
Patiekti su komanda pirmauja dėl programinės įrangos kūrimo Clarion. Įdiegti ir konfigūruoti bandymų aplinką, išspręsti projektavimo klausimais, ir mentorių klientams diegiant sistemas atnaujinimus. Pateikite tęstinį vertinimą programinės įrangos funkcionalumą. Pagrindiniai pasiekimai :

  • Koordinuoja ir vadovauja vystymo komandos “dėl laiko užbaigus naujos programinės įrangos paleidimo per sudėtingas  3 mėn
  • Suprojektuoti ir pateikti gerai gavo kliento mokymo seminarus naujos programinės įrangos naudojimo.

XYZ Tech Solutions “, Sirakūzai, Niujorkas
, C ++ programuotojas  (7 / 20XX 8 / 20XX)
Core technologijas : Python, C ++, Java, PHP
, pareikštas valdybos pagerinti platformos veikimą ir reagavimą ir masto sistemas klientui naudoti per judrus programavimo aplinką. Pagrindiniai pasiekimai :

  • Sukurta nauja testavimo procesas, kad  sumažinti laiko programinės įrangos diegimu 35%.
  • Pasirinkta plėtros direktorius mokyti naujų samdo į įmonės konkrečių darbo procedūrų.

Tai yra tik du pavyzdžiai veiksmingų strategijų struktūrizavimas “patirtis” skyriuje savo CV: yra daug būdų, kaip galite kelti informaciją apie kiekvieną darbą. Atnaujinti šablonas gali padėti susiorientuoti link pasirenkant dizainą, kuris tinka jums.

Nepriklausomai nuo stiliaus ir formato pasirinksite, įsitikinkite, kad būti nuoseklūs. Jei naudojate kulka taškų aprašyti savo naujausią padėtį, jūs turėtumėte naudoti kulka taškų apibūdinti kiekvieną poziciją turite laikomos. Jei turite metų dirbote kairėje sulyginamos vieną darbą, įsitikinkite, kad jums sekti tą patį derinimą už kiekvieną poziciją išvardytos skyriuje.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *