Patarimai dėl Kaip tapti mokytoju

Posted on

 Patarimai dėl Kaip tapti mokytoju

Mokytojai padeda jų mokiniai mokosi ir taiko sąvokas įvairių dalykų, įskaitant matematikos, socialinių tyrimų, meno, muzikos, kalbos meno ir mokslo. Jie dirba valstybinėse ir privačiose mokyklose padeda vaikams įgyti įgūdžių, kad jie galėtų spręsti problemas ir sukurti kritinis mąstymas procesus.

Ar turite ką ji mano, kad mokytojas? Jei pagrindinis švietimo, jums pereiti su kietų įgūdžių jums reikia nurodyti vaikus, bet mokytojo darbas yra sudėtingas. Jis reikalauja įgūdžių ir savybių jums nebus mokytis mokykloje. Tai yra žinoma kaip minkštųjų įgūdžių. Bet jūs gimsta su jais ar turite juos plėtoti kažkur pakeliui.

Kad būtų veiksminga mokytojas, be savo savybių, turi būti kūrybiškumą ir jautrumą į vaikų poreikius. Jūs taip pat turite puikią organizacinę, klausymo, ir verbalinės komunikacijos įgūdžius. Be to, jums reikia gebėjimas motyvuoti vaikus, ir jie, ir jų tėvai turi rasti Jums patikimas ir kantrus.

Įvertinti, ar jūs turite šias minkštųjų įgūdžių, arba jei esate pasirengę dėti suderintas pastangas jas sukurti. Jei turėti bruožų, būtinų sėkmingai šioje srityje, tai yra laikas judėti į priekį ir išsiaiškinti, ką turite daryti, kad atitiktų švietimo reikalavimus tapti mokytoju.

Šviesti pedagogus

Kuris kelias jums imtis mokymo karjerą priklausys nuo kelių veiksnių. Jie apima, ar norite išmokyti viešoje ar privačioje mokykloje, kurioje norite dirbti, ką laipsnio norite, ar norite mokyti specialiųjų mokyklų studentams, o dalykinė sritis, kurioje norite specializuotis, jei tokių yra. Išsilavinimo lygis anksčiau pasiekti, ty ar jau turite bakalauro laipsnį, taip pat padaryti skirtumą.

  • Viešųjų ar privačiųjų mokykloje?  Viešosios mokyklų mokytojai, dirbantys bet kurioje JAV turi turėti bent bakalauro laipsnį. Privačios mokyklos mokytojai dažnai reikia vieną, taip pat. Ji paprastai trunka ketverius metus uždirbti vieną.
  • Kur Jūs norite dirbti?  Valstybė, kurioje norite dirbti galėtų nustatyti savo reikalavimus, ypač jei jūs nenorite gauti laipsnį švietimo ir vietoj pagrindinė kitoje subject.Traditionally, vienas turėjo gauti bakalauro laipsnį švietimo gauti licenciją bet kurioje valstybėje , Dauguma valstybių, dabar yra šiek tiek lankstesnė ir pakeitė savo licencijavimo reikalavimus, kad būtų galima laipsnių kitose didžiųjų. Tie, kurie eina šiuo keliu dar gali reikėti atlikti mokytojų rengimo užsiėmimuose.
  • Kas laipsnio lygio Norite mokyti? Jūs stoti į konkrečią savo pageidaujamą klasės lygiu mokymo programa: ankstyvojo ugdymo (paprastai ikimokyklinio 3 laipsnio), pradinė švietimo (nuo vaikų darželio iki 6 klasė), arba vidurinį išsilavinimą (lygiai 7 iki 12) .Elementary mokyklų mokytojai apima platų asortimentas dalyko pamokose, o jų mokymas atspindi tai. Nors kolegijoje, jie mokosi, kaip išmokyti daug dalykų, įskaitant kalbos meno, matematikos, mokslo, meno ir muzikos. Tie, kurie yra mokymo karjerą į vidurinio ugdymo sutelkti dėmesį į vieną.
  • Norite mokyti reguliariai ar specialiojo ugdymo studentams? Jei norite dirbti su studentais, kurie turi specialiųjų poreikių, turite gauti specializuotą mokymą. Tai dažnai ilgesnis nei už reguliariai švietimo mokytojų rengimą.

Be to, įtraukiant į klases, kurios apima mokymo temą, arba į trokštantis ELEMENTARY SCHOOL mokytojus, kelis dalykus, studentams mokytojų rengimo programas, taip pat turi imtis profesinių mokymo kursus atveju metodus. Jie gali apimti klases su pavadinimais kaip pedagoginės psichologijos, Amerikos švietimo sistema, Švietimo technologijų ir ugdymo filosofija.

Lauko švietimas yra dalis kiekvieno mokytojo mokymo programa. Jūs galite žinoti tai, kaip “studentų mokymui.” Per šį praktinio mokymosi patirtį, jums bus praleisti laiką klasėse dirbančių pagal patyrusio mokytojo priežiūroje.

Renkantis mokytojų rengimo programą, ieškoti vienas, kad yra akredituota nei nacionalinės tarybos akreditacijos mokytojų rengimo (NCATE) arba mokytojų švietimo akreditavimo taryba. Daro tai padės užtikrinti, kad programa bus parengti jums susitikti savo valstybės licencijavimo reikalavimus.

Nors jums nereikės magistro laipsnį gauti savo mokymo licenciją, jums gali tekti vieną jį išlaikyti. Kai kurios valstybės reikalauja, kad jūs uždirbti savo magistro kvalifikacinį laipsnį per tam tikrą laiko tarpą. Yra dviejų tipų magistro lygio švietimo programas. Vienas iš jų yra skirtas sertifikuotų mokytojų, kurie nori ar reikia Išplėstinė laipsnis. Kito tipo programa yra orientuota į studentų, kurie nėra sertifikuoti mokytojus, bet turi bakalauro laipsnį kitų didžiųjų.

Patekti į mokytojų rengimo programa

Jūs paprastai įvesti bakalauro lygio mokytojų rengimo programą po lankyti koledžą dvejus metus. Dauguma mokyklų mokslo reikalauti, kad studentai per savo antrakursis metus kreiptis į šias programas, baigusi kitų kolegijų kursinių. Kai kurie taip pat numato, kad studentai pasirinkti antras didžiausias. Vidurinio mokslo didžiųjų dažnai dviejų pagrindinių švietimo ir kuriems jie planuoja mokyti.

Priėmimo reikalavimai antrosios pakopos studijų programos skiriasi priklausomai nuo to, ar jų mokiniai yra sertifikuoti dėstytojai ar tiems, kurie neturi jokios patirties. Jie gali apimti minimalų pažymių vidurkis, bakalauro laisvųjų menų užsiėmimuose, nuoroda raidėmis, asmeninio pareiškimo ir interviu.

Kaip gauti Licencijuota

Jei norite mokyti valstybinės mokyklos visur Jungtinėse Amerikos Valstijose, jums reikės licenciją, kartais vadinamas sertifikavimo. Turintys vieną nėra nuostata dėl darbo daugelyje privačių mokyklų, tačiau.

Individualūs narės nustato licencijavimo reikalavimus, bet dažnai apima ne tik bakalauro laipsnį, artimųjų pagrindinių įgūdžių egzaminą. Kai kurios valstybės administruoti savo egzaminą, tačiau daugelis naudoti Praxis, kuri administruoja Educational Testing Service (LPS).

Nors jums nereikia magistro laipsnį tapti licencijuota, kai kurios valstybės reikalauja vieną išlaikyti ia. Jūs taip pat gali prireikti imtis tęstinio mokymo kursus suspėti su profesiniam tobulėjimui.

Licencijavimo reikalavimai skiriasi visoje šalyje, todėl jūs turite ištirti, kad atskiros valstybės reikalavimus. Kentukio koledže Švietimo universitetas palaiko valstybė-by-valstybės vadovas mokytojas sertifikavimo .

Dažnai abipusiškumas tarp valstybių, todėl, jei jūs patenkinti licencijavimo reikalavimus į vieną, jums bus paprastai galės gauti licenciją kitoje. Vėlgi, patikrinti savo valstybs švietimo skyrius.

Kaip Jūsų First mokytojo darbą: What makes jums konkurencinį kandidatas

Prieš jį žinote, jums bus pasirengusi ieškoti savo pirmojo mokytojo darbą. Norite sužinoti, kokių savybių darbdaviai nori mokytojo? Norėdami suteikti jums idėja, čia randama skelbimai darbo iš įvairių šaltinių specifikacijos:

  • “Parodo žinių amžių tinkamų mokymosi metodų, įgūdžių, žinių, interesų ir kultūros paveldo”
  • “Be išsamių žinių apie sąvokas ir įgūdžius, susijusios su specifinėmis turinio srityje”
  • “Gebėjimas efektyviai naudoti technologijas kaip mokymo priemonė”
  • “Parodė gebėjimą išlaikyti saugią mokymosi aplinką per gerai valdomų klasėse”
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *