Bir Öğretmen Olmak İçin Nasıl Önerileri

Posted on

 Bir Öğretmen Olmak İçin Nasıl Önerileri

Öğretmenler öğrencilerin öğrenme ve matematik, sosyal bilimler, sanat, müzik, dil sanatları ve bilim de dahil olmak üzere geniş bir konu çeşitli kavramları uygulamak yardımcı olur. Onlar çocuk onları sorunları çözmek ve kritik düşünme süreçlerini geliştirmeye olanak becerileri kazanmalarına yardımcı kamu ve özel okullarda görev yapmaktadır.

Eğer bir öğretmen olmak için gerekenlere var mı? Eğitimde büyük sen, size çocuk talimat gerekiyor sert becerileri ile mezun olacak, ama bir öğretmenin işi karmaşıktır. Bu okulda öğrenmek olmayacak beceri ve nitelikleri gerektirir. Bunlar yumuşak becerileri olarak bilinir. Ya onlarla doğmuş veya yerde yol boyunca bunları geliştirmeye sahiptir.

senin nitelikleri çocukların ihtiyaçlarına yaratıcılık ve duyarlılık olmalı arasında, etkili bir öğretmen olmak. Ayrıca üstün organizasyon, dinleme ve sözlü iletişim becerilerine sahip olmalıdır. Ayrıca, çocukları motive etmek için yeteneği gerekir ve onlar ve aileleri Güven verici ve hasta bulmalıdır.

O yumuşak becerilere sahip veya bunları geliştirmek için bir çaba yapmak için istekli olup olmadığını olmadığını değerlendirin. Eğer bu alanda başarılı olmak için gerekli özelliklere sahip, bu ileriye taşımak ve bir öğretmen olmak eğitsel gereksinimlerini karşılamak için yapması gerekenleri anlamaya zamanıdır.

Eğitimciler eğitmek

Hangi yolu çeşitli faktörlere bağlı olacaktır bir öğretim kariyerine alır. Onlar çalışmak istediğiniz bir kamu veya özel okulda, öğretme isteyip arasında, kaçıncı sınıfa size özel eğitim öğrencilere isteyip, tercih ve konu alanı hangi varsa uzmanlaşmak istiyorum. eğitim seviyesi daha önce zaten bir lisans derecesine sahip aynı zamanda bir fark yaratacak yani ister kazanmıştır.

  • Kamu veya Özel Okul?  ABD’de her yerde çalışma Kamu öğretmenler en az lisans derecesine sahip olmalıdır. Özel okul öğretmenleri genellikle birini de gerekir. Genellikle birini kazanmak için dört yıl sürer.
  • Nerede çalışmak istiyorsun?  Eğer başka subject.Traditionally bir eğitimde derecesine ve yerine büyük olsun istemiyorum, özellikle ihtiyaçlarınızı belirleyebilir çalışmak istediğiniz devlet tek her durumda lisanslı almak için eğitimde lisans derecesi almak zorunda kaldı . En devletler şimdi, biraz daha esnektir ve diğer dalda derecelerde izin onların lisans şartlarını değiştirdi. Bu yolu olanlar hala öğretmen eğitimi derslerini tamamlamak için gerekebilir.
  • Ne Sınıf Düzeyi Sen öğret ister misiniz? (Sınıflar 7 12 üzerinden) .Elementary okul öğretmenleri geniş kapak (3. Sınıf öğrencileri genellikle okul öncesi) Erken Çocukluk Eğitimi, İlköğretim (6. sınıf içinden Anaokulu) veya Ortaöğretim: Tercih sınıf düzeyi özgü bir eğitim programına kayıt olacak konu sınıfta madde ve onların eğitim aralığı bu yansıtır. Üniversitede iken, onlar dil sanatları, matematik, bilim, sanat ve müzik gibi birçok konuyu öğretmek için öğrenirler. Tek bir tane üzerinde orta öğretim odak alanında kariyer için eğitim olanlar.
  • Sen Düzenli veya Özel Eğitim Öğrenci Öğretmen olmak ister misiniz? Eğer özel ihtiyaçları vardır öğrencilerle çalışmak istiyorsanız, özel eğitim almalıdır. Düzenli eğitim öğretmenleri için hazırlık genellikle daha uzundur.

Ayrıca mesleki eğitim kursları almalıdır öğretmen eğitimi programlarında ilkokul öğretmenleri, çeşitli konularda, öğrenciler isteyen durumunda, işlenen dersin ya yöntemlerini kapsayan sınıflarına kayıt yaptıran ek olarak. Onlar Eğitim Psikolojisi gibi başlıklara sahip sınıfları içerebilir, Amerikan Eğitim Sistemi, Eğitim Teknolojisi ve Eğitim Felsefesi.

Alan eğitimi her öğretmenin eğitim programının bir parçasıdır. Sen bu biliyor olabilir “öğretmenlik”. Bu pratik öğrenme deneyimi sırasında, deneyimli bir öğretmen gözetiminde çalışan sınıflarda vakit geçireceksiniz.

Bir öğretmen eğitimi programı seçerken, ya tarafından akredite edilmiştir biri için bakmak Öğretmen Eğitimi (NCATE) Akreditasyon Ulusal Konsey veya Öğretmen Eğitimi Akreditasyon Konseyi. Bunu yaptığınızda, bu program size devletin lisanslama gereksinimlerini karşılamak için hazırlayacak sağlamaya yardımcı olur.

Eğer öğretim lisans almak için master derecesi gerek olmasa da, bunu korumak için bir tane gerekebilir. Bazı eyaletler Eğer belirli bir zaman dilimi içinde lisans derecesi kazanmak gerektirir. usta düzeyinde eğitim programlarının iki türü vardır. Bir istemek veya ileri derecede ihtiyaç sertifikalı öğretmenler için tasarlanmıştır. programın diğer tip öğretmenleri sertifikalı ancak diğer ana dalda lisans derecesi sahibi olan olmayan öğrenciler yöneliktir.

Bir Öğretmen Eğitimi Programı İçine Almak

Genellikle iki yıl boyunca üniversiteye katıldıktan sonra bekar düzeyinde öğretmen eğitimi programına girilir. Eğitimin okulların çoğu diğer üniversite dersleri tamamladıktan sonra, onların ikinci yıl boyunca bu programlar için geçerli öğrencilerin gerektirir. Bazıları da öğrenciler ikinci anadal seçmeniz şart. Ortaöğretim binbaşı genellikle ikili eğitimde önemli ve öğrettikleri için plan tabi.

Lisansüstü programlara kabul koşulları öğrencilerinin sertifikalı öğretmenler ya da herhangi bir deneyime sahip olmayanlar olup olmamasına bağlı olarak farklılık gösterir. Onlar minimum not ortalaması lisans liberal sanat dersleri, referans mektupları, kişisel bir bildirimde ve röportaj içerebilir.

Nasıl Lisanslı Gidilir

her yerde ABD’de bir devlet okuluna içinde öğretmek istiyorsanız, bir lisans, bazen denilen belgelendirme gerekecektir. birini geçiren ancak, çoğu özel okullarda istihdam için bir koşul değildir.

Bireysel devletler lisans gereksinimlerini belirlemek ama çoğu zaman bir temel beceriler sınavı geçtikten, lisans derecesine ek olarak sayılabilir. Bazı eyaletler kendi sınavı uygulamak, ancak birçok Educational Testing Service (ETS) yönetir Praxis kullanır.

Lisanslı olmak için bir master derecesi ihtiyacı olmamakla birlikte, bazı devletler licensure korumak için birini gerektirir. Ayrıca mesleki gelişim yetişmek için sürekli eğitim derslerini almaları gerekebilir.

Lisans gereksinimleri ülke genelinde değişir, bu nedenle bireysel devletin gereklerini araştırmak gerekir. Eğitim Kentucky College Üniversitesi tutar öğretmenlik sertifikası için devlet tarafından-devlet kılavuzu .

Eğer birinde lisans gereksinimlerini karşılamak durumunda, genellikle başka lisanslı almak mümkün olacak, böylece ülkeler arasında mütekabiliyet genellikle yoktur. Yine, eğitim eyaletinizin departmanı kontrol edin.

İlk Öğretim Job: You bir Rekabetçi Aday Ne yapar

Siz farkına varmadan, ilk öğretim iş aramaya hazır olacaktır. Eğer nitelikleri işverenler öğretmen istediğini merak ediyorsunuz? Bir fikir vermek için, burada çeşitli kaynaklardan iş duyuruları bulunan özellikler şunlardır:

  • “Öğrenme, beceri, bilgi, ilgi ve kültürel mirasına yaşına uygun yaklaşımların bilgisine sahip olma”
  • “Belirli içerik alanla ilgili kavram ve becerileri derinlemesine bilgi”
  • “Yetenek etkili bir bir öğretim aracı olarak teknolojiyi kullanma”
  • “İyi yönetilen sınıflar aracılığıyla güvenli bir öğrenme ortamı korumak için yeteneği kanıtlanmış”
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *