Sizin staj için Hedefleri geliştirin nasıl

Posted on

 Sizin staj için Hedefleri geliştirin nasıl


Hepimiz staj karaya yarışta yakalanmak. başvuru işlemini başlamadan önce, genellikle staj önemini anlıyoruz. Biz, bizim özgeçmiş oluşturulmasına yardımcı bize gerçek dünya deneyimi elde profesyonel kişilere bize tanıtmak ve iş piyasası için bizi daha rekabetçi adayları yapacak biliyorum. Genellikle insanlar bu yüzden ilk etapta staj istedi neden unutmak staj başvuru süreci süpürüldü. Aşağıda staj pozisyon içinde kendiniz için hedefler oluşturmak emin olun ve yapmanız ne yola gerçekleştirilir gibi duygu fırsat bırakmak için bazı yolları vardır.

Sen Staj Wanted Neden Hakkında düşünün

Evet, hepimiz stajyer istiyoruz çeşitli nedenleri vardır. Zaten staj çok yaptık Ama, eğer neden bir özgeçmiş oluşturucu olarak olmayabilir. Zaten kariyer yolunda karar verdiyseniz, farklı kariyerleri ile deneme staj yapıyor olabilir. Bu staj yapıyor nedeninizi kurmak önemlidir. Örneğin, belki de işlerin iki farklı gruba ayrılıyor; etkinlik planlama ve tanıtım. Bunu gerçekten zevk alan olup olmadığını görmek için tanıtım uzayda staj edilmektedir.

Sen Kazanç ister Belirli Bir Beceri var mı?

Bu staj kazanmayı umut vardı belirli bir beceri var mı? Eğer tanıtım staj yapıyorsanız Örneğin, belki basın bültenleri yazmak veya medyayı soğuk çağırmak öğrenmek istiyorum. ilgi Bunlar belirli beceriler ilk görüşme sürecinde sorulmalıdır. Ayrıca, kendi bütünlüğü içinde staj liste okuyun ve bu beceri bilgi aramak emin olun. Bu belirli beceri verilecektir emin değilseniz onlarla konuşabilirsiniz eğer İşvereninizi sorun.

Basın bildirisi veya soğuk aramalar veya zift çağrıları yapıyor insanları gölge öğrenmek için bir fırsat olup olmadığını sorabilirsiniz.

Ne Gösterim You Make Çalışıyorsunuz?

staj başlamadan önce, sizi hatırlamak şirkette personel istiyorum nasıl kendinize sorun. Performansınızı tanımlarken şirket kullanmak için o istediğiniz belirli kelimeler neler? Bu kelimelerin bir listesini yapın ve iyi bir izlenim yaratmak için her gün neler yapabileceğini düşünün. Profesyonel, samimi, yararlı, yaratıcı, yenilikçi, sorumlu ve güvenilir: Burada sizi tanımlarken işveren kullanmak isteyeyim kelimelerin bir fikir. Örnek olarak, bir stajyer olarak ele geçirebilir bazı eylemler içerebilir bu kelimeleri kullanma hakkında konuşulmasını; Dakik olma beyin fırtınası oturumları katılan herkese yardımcı, her sabah herkes tebrik diğerlerinde olmayan zaman hızlandırılması erken gelen ve geç kalma.

Nasıl Bu Experience Etkisini uzatmak için Gidiyoruz?

Evet, staj yalnızca ancak, bu deneyim profesyonel hayatının geri kalanını etkileyecek istiyorum bir dönem-uzun sürer. Bunu yapmanın bir yolu, güçlü, aşağıda yüzey ilişkiler inşa gereğidir. Kitabı gözden geçir  Tüm İş, No Öde  başvuru için. Sen, iş arkadaşlarınızla ilişkiler kurmak için zaman ayırın, onları neyin anlamak ve staj sonrasında uzun bu ilişkileri beslemek istiyorum. Bizim nihai uzman tavsiyesi profesyonel kişiler yılda en az üç kez temasa kalmaktır.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *