Ako rozvíjať ciele pre stáž

Posted on

 Ako rozvíjať ciele pre stáž


Všetci sme uviaznu v závode pristáť stáž. Než začneme proces podávania žiadosti, sme zvyčajne chápu dôležitosť stáži. Vieme, že nás budú mať reálny svet zvukov, pomáhajú budovať našu resumé, nás zavedú do profesijných kontaktov, a núti nás viac konkurenčný kandidátmi na trhu práce. Často ľudia si tak prehnala v procese žiadosti o stáže, že zabudnú, prečo chceli stáž na prvom mieste. Nižšie sú uvedené niektoré spôsoby, ako sa uistiť, že ste vytvoriť ciele pre seba v pozícii stáže a ponechať možnosť pocit, že ste dosiahnuť to, čo ste si stanovili.

Premýšľať o tom, prečo by ste chceli Internship

Áno, existuje niekoľko dôvodov, prečo sa všetci chceme internovať. Ale ak ste už urobil veľa stáží, je Váš dôvod nemusí byť ako staviteľ životopis. Ak ste sa už rozhodli na profesijnú dráhu, nemusí robiť stáž experimentovať s rôznymi kariéry. Je dôležité vytvoriť svoj dôvod robiť stáž. Napríklad, možno ste sa zmieta medzi dvoma rôznymi typmi pracovných miest; Plánovanie akcie a publicita. Tie sú internovať v reklamný priestor aby zistil, či je to pole naozaj baví.

Existuje konkrétne zručnosti chcete získať?

Je tam jeden konkrétne zručnosti, ktoré ste dúfali, že získajú z tejto praxe? Napríklad, ak robíte reklamné praxi, možno budete chcieť naučiť, ako písať tlačové správy za studena alebo volajte na médiá. Tieto špecifické zručnosti záujmu by mal byť požiadaný o v úvodnom pohovore. Tiež sa uistite, že ste si prečítať zoznam stáže v celom rozsahu a hľadať informácie na túto zručnosť. Ak si nie ste istí, či je táto konkrétne zručnosti budú učiť, spýtajte sa svojho zamestnávateľa, ak môžete hovoriť s nimi.

Môžete sa opýtať, či tam je príležitosť dozvedieť sa, ako napísať tlačovú správu alebo tieňový ľudia robia za studena hovory alebo rozteč hovory.

Aký dojem sa snažíte urobiť?

Pred začiatkom stáže, spýtajte sa sami seba, ako chcete, aby zamestnanci vo firme, aby si ťa. Aké sú špecifické slovo, ktoré chcete, aby táto spoločnosť používať pri popisovaní váš výkon? Urobte si zoznam týchto slov a premýšľať o tom, čo môžete urobiť každý deň urobiť dobrý dojem. Tu je myšlienka slová, ktoré by ste chceli zamestnávateľ použiť pri popisovaní vás: profesionálny, priateľský, ústretový, tvorivé, inovatívne, zodpovedné a spoľahlivé. Ako príklad, niektoré akcie môžete vziať ako stážista sa hovorí o používaní týchto slov môže obsahovať; bytia dochvíľni, ktorá sa zúčastňuje zasadnutia Brainstorm, pomáhať každému, pozdrav všetkým každé ráno, zintenzívnenie keď iní nie, prichádzajú skoro a zostať neskoro.

Ako mienite rozšíriť vplyvu tejto skúsenosti?

Áno, stáž trvá len semester-dlho, však, že chcete túto skúsenosť mať vplyv na zvyšok svojho profesionálneho života. Jeden spôsob, ako to urobiť, je tým, že stavia silná, pod-the-povrchové vzťahy. Pozrite sa na knihu  Všetky práce, žiadny plat  pre referenciu. Ak chcete mať čas budovať vzťahy so svojimi spolupracovníkmi, porozumieť tomu, čo ich poháňa, a starať sa o tieto vzťahy ešte dlho po stáži. Naša posledná odborné poradenstvo je, aby zostali v kontakte s profesionálnymi kontakty najmenej trikrát ročne.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *