Hľadá sa Práca vo vašej oblasti

Posted on

Hľadá sa Práca vo vašej oblasti

Pozrieme chcete nájsť prácu, ktorá je v určitej geografickej oblasti? Možno ste sa pohybujú niekde nový, alebo hľadáte konci práca na doma. Hľadanie zamestnania vo vašom okolí trvá niekoľko stratégií vrátane využitia miesta pri hľadaní zamestnania, ktoré sa zameriavajú na miestne pracovné miesta, skúma miestne komunity dosky, hosťujúci kariérny veľtrhy vo vašom meste, a odhlasovanie miestne združenia absolventov alebo svojich webových stránkach.

Pomocou viacerých stratégií, je viac pravdepodobné, nájsť si prácu, ktorá je pre vás to pravé a je v tejto oblasti, ktorú chcete mať. Prečítajte si o bližšie tipy o tom, kde hľadať nájsť zamestnanie v spoločnosti vo vašej oblasti.

Tipy pre Hľadanie práce vo vašej oblasti

Najlepší spôsob, ako nájsť prácu vo vašom meste alebo mesta, je použiť viac stratégií naraz. Nižšie nájdete zoznam techník použiť na nájsť prácu vo vašej oblasti. A keď už nemusí používať všetky z týchto stratégií, vybrať tie, ktoré sú pre vás to pravé.

  • Pozrite sa motorov pri hľadaní zamestnania: Pri hľadaní zamestnania motory zobrazí zoznam pracovných miest sú k dispozícii takmer všade, môžete do hľadania zamestnania práve vo vašej oblasti. Skúste použiť váš obľúbený on-line motora pri hľadaní zamestnania alebo funkcie Job Board je “Advanced Search” zadať poštové smerovacie číslo a / alebo polomer míle, ktorú ste ochotní uvažovať. Môžete skúsiť veľký motore pri hľadaní zamestnania, ako Indeed.com alebo odhlásiť stavenisku medzeru, ktorá zodpovedá vašej konkrétnej odvetvia.
  • Navštíviť miestne pracovných vyhľadávacích stránkach: Existujú webové stránky, ktoré sa špecificky zameriavajú na miestny trh práce. Lokalít, ako Craigslist, Geebo a Jobing, zameranie na pracovné miesta uvedené na určitej geografickej oblasti. Pozrite sa na ne nájsť záznamy, ktoré nesmú byť zverejnené na národných pracovných dosiek.
  • Pozrite sa na firemných webových stránkach: Ak viete, čo spoločnosť chcete pracovať, pozrite sa na webové stránky spoločnosti, aby zistili, či majú nejaké výpisy práce vo vašej oblasti. Väčšie spoločnosti majú tendenciu umožniť užívateľom vyhľadávať otvory podľa geografického umiestnenia.
    Môžete sa tiež pozrieť na pracovné portály, ktoré sa zameriavajú na konkrétne spoločnosti. Napríklad LinkUp hľadá zamestnanie, ktoré sú zverejnené na internetovej stránke spoločnosti. Použite Pokročilé vyhľadávanie možnosť nájsť prácu firmou, alebo nájsť prácu v určitom mieste.
  • Skúste dosky Spoločenstva: Ak Nextdoor.com zatiaľ nie je k dispozícii vo vašom okolí, je to pravdepodobné, že čoskoro. Táto stránka má mnoho štvrtí online, ktorý umožňuje tento virtuálny komunity dosku susedov komunikovať s ostatnými v ich blízkosti. Zatiaľ čo jeho primárnym cieľom je zdieľanie užitočné informácie ako “Môžete mi odporučiť nejaký dobrý zámočník?” Nájdete aj miestni obyvatelia, ktorí hľadajú zamestnancov pre ich podnikanie.
  • Skontrolujte, či štátne zdroje: Väčšina štátov má svoje vlastné pracovné banky, telefónne a internetové zoznamy a iné zdroje špeciálne pre miestnu uchádzačov o zamestnanie. Na ešte miestnej úrovni, môžete sa pozrieť na miestne Chamber of Commerce webových stránok, ktoré obvykle príspevky miestnych pracovných ponúk.
  • Navštívte Kariéra veľtrhy: Pozrite sa na kariérny veľtrhy vo vašej oblasti. Veľtrhy práce sú skvelý spôsob, ako urobiť kariéru nakupovanie pod jednou strechou v jednej udalosti. Typicky, spoločnosti na veľtrhu sú založené v blízkosti pracovných miest umiestnenie spravodlivé, takže máte istotu, že nájsť miestne pracovné miesta.
  • Pridajte sa k asociácii absolventov: znovu s vašou univerzity absolventov asociácie prostredníctvom svojich internetových stránkach. Tieto skupiny môžu poskytnúť značné prostriedky zamestnania, kurzy a semináre, rovnako ako s pozíciami vyslaných miestnymi zamestnávateľmi. Absolventi združenia nie sú len držať absolventov spojené s ich škole; oni sú tiež výborným zdrojom pre vytváranie sietí a profesijného rozvoja a môže hostiť miestne udalosti, ak ste vo veľkom mestskej premávke. Môžete tiež vyskúšať svoje univerzitné kariéry služby úradu. Väčšina z nich sú ochotní pomôcť študentom nájsť prácu aj po ukončení štúdia.
  • Siete: siete je skvelý spôsob, ako nájsť takmer žiadnu prácu. Talk pre pripojenie (vrátane priateľov, rodiny a odborných kontaktov) máte v spoločnostiach záujmu. Najmä, hovoriť ku kontaktom vo vašom okolí, ktorí by mohli vedieť o iných otvorov vo vašom okolí.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *