New Job Oznámenie Letter Klientom

Posted on

 New Job Oznámenie Letter Klientom


Opúšťať svoju prácu a zároveň zachovať vaše klientov budú vyžadovať veľké písmeno a ešte lepšie načasovanie. Písanie oznámenia list o novej polohy je bezpochyby vzrušujúce úsilie. Ak máte dúfať, aby svojim klientom spolu, sústrediť na obsah Vášho listu, optimálne načasovanie, a následné opatrenia. Prečítajte si o to zistiť, ako donútiť všetky tri.

Zoberme si, ako váš zamestnávateľ oznamuje News

Váš nový zamestnávateľ môže chcieť oznámiť vzrušujúce novinku v sekcii miestnych novinách je “vplyvní a mocní”, na svojich internetových stránkach, v bulletine, alebo na sociálnych sieťach. Ak ste v priemysle, ktorý sa opiera o klienta odporúčania, potom budete chcieť, aby svojim klientom so sebou. Takže vyhnúť blindsiding ich vyhlásením správy pred tým, než ho počuť z iného zdroja.

Poraďte sa so svojím novým zamestnávateľom vopred, ak majú v úmysle zverejňovať správy. Ak áno, zistiť, kedy a ako sa to stane. Ak by predchádza plánovaný dátum oznámenia, požiadajte ich, aby odložiť, kým ste informovali svojich klientov. Povedzme, že nechcete riskovať tie obchodné vzťahy. Ak sa ich Pointa je v stávke, bude vaša nová spoločnosť pravdepodobne predloží k tomuto želanie.

Vaši kolegovia môžu byť najväčšou hrozbou pre udržanie veci pod pokrievkou. Aby sa zabránilo niekoho nevedomky zistenie, informovať svojich klientov do 24 hodín od výpovede. Váš list už by mal byť pripravený ísť.

Neaktualizujú LinkedIn až potom, čo ste začali. V skutočnosti, len povedať, vaše najviac dôveryhodné členmi rodiny a priateľov, aby sa zabránilo public relations krízy. Nechcete-500 používatelia Facebooku prebúdza do správ, len preto, že strýko Bill nemôže rozlúštiť medzi aktualizácie stavu a súkromné ​​správy.

Vytvorte časovú os pre vyhlasovanie

Aby sa zabezpečil hladký prechod a geniálny odchod, zarovnanie oznámenia stratégiu, ktorá z oboch svojich bývalých i nových zamestnávateľov. Váš exit stratégie by mala vziať do úvahy tri veci. Váš list by mal obsahovať tieto tri položky na minimum.

  1. Informovať svojich klientov do 24 hodín vyzývajúceho
  2. Povedzte klientom dátumom účinného
  3. Ponúkame vďačnosť za partnerstvo

Použite formálne tlačovej písmeno alebo tlačové vyhlásenie o obchodných oznámení. Používanie sociálnych médií, LinkedIn a neformálne e-mail informovať priateľov, rodinu a ďalšie potrebné stranám, ktoré nie sú priamo viazané na svojich podnikateľských aktivít.

Napíšte Efektívne list svojich klientov

Byť profesionálne, pozitívne a láskavý vo svojom liste, poďakujete bývalého zamestnávateľa a existujúcich klientov za úlohu, ktorú hral vo vašom úspechu. Potom vyjadril optimizmus na vzrušujúce budúcnosť v obchode. A konečne, nech vaši zákazníci vedeli, kedy bude oficiálne začať, aby mohli zodpovedajúcim spôsobom pripraviť na zmeny.

Vaši klienti budú tiež vedieť, čo môže očakávať. Čo, ak vôbec niečo, sa bude meniť o podnikanie s vami? Alebo, ak sú zostať so svojím bývalým zamestnávateľom, kto prevezme svoj účet?

Príklad ohlásením New Job

Nižšie je uvedený príklad nových pracovných ohlásením, že marketing manager môže poslať svojim klientom.

Predmet: Nová pozícia Oznámenie

Vážený Kontakt Meno,

Som nadšený, oznámiť, že som sa pripojil NEWMarketing a začne 7. augusta Som tak vďačný za šesť krásnych rokov na OLDMarketing a pre základnú úlohu ste hral v mojom úspechu. Pozývam vás, aby ste so mnou v tejto vzrušujúcej novú kapitolu pokračovať v obojstranne výhodné partnerstvo. Tie by mať rovnaké odhodlanie a obetavosť odo mňa, s ďalšou podporou špičkové agentúra so stovkami úspešných kampaní, ktoré sa obrátil značky svojich klientov do známymi menami.

Som presvedčený, že táto zmena mi umožní väčšiu autonómiu a čas, aby vám slúžiť vo všetkých svojich marketingových aktivít a cieľov. Avšak, ak sa rozhodnete pre pobyt s NEWMarketing, Laura Marks bude váš nový prostriedok začína 7.augusta.

Neváhajte osloviť s prípadnými otázkami a viem, že budem robiť všetko pre to, aby sa to hladký prechod.

S pozdravom,

John Stewart

john@newmarketing.com
123 Park Street
Anytown, USA
(800) 123-4567

Usporiadať ďalšie stretnutie

Teraz, keď ste oznámil správu na vašich klientov, že je čas na nadväzujúce schôdzke – telefonicky alebo face-to-face -to aktivovať pre- a stratégiu po odchode pre hladký prechod. Ak sa ešte nerozhodli, ako budú postupovať, pokiaľ ide o možnosť partnerstva, pripraviť predajné ihrisko pre rokovania.

Napísať podrobný zoznam všetkých spôsobov, ktorými ste pomohli, aby sa firma úspech. Z víťazných kampaní, ktoré spearheaded a príjmy vám priniesli zákazníkom high-kalibru ste zaistené, uistite sa, že každý príspevok je tu. Musíte presvedčiť svojich klientov, ktoré sú rozhodujúce pre ich úspech. Tak, aby predložila tieto zručnosti a vlastnosti, ktoré vás odlišuje od zvyšku obalu.

Ak sa rozhodnú zostať s vašej bývalej spoločnosti, neberte to osobne, pretože pohodlie, môže byť dôvodom, prečo. Uvedomte si, že nič nie je konečný. Môžu chcieť, aby vás najať v budúcnosti. Takže, zaistí hosťom príjemný odklon, ktorý končí v pozitívnom duchu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *