Ako sa zmieniť o postúpenie prípadu v sprievodný list

Posted on

Ako sa zmieniť o postúpenie prípadu v sprievodný list

Ak poznáte niekoho, na spoločnosti alebo niekoho, kto má silnú väzbu na spoločnosť, môže byť užitočné je uviesť vo svojom sprievodnom liste, keď budete žiadať o prácu. Mať odporúčania vám pomôže vystúpiť z davu, keď ste hľadaní zamestnania.

Zmienku, že ste uvedené niekým, je ako sa dostať k odkazu zamestnanosti v predstihu. Zamestnávanie manažéri a personalisti budú pravdepodobne trvať bližšie pozrieť na kandidátov, s ktorými zdieľa spoločný kontakt, a to z dobrého dôvodu: štúdie ukázali, že najímanie zamestnancov cez prepojeniam za následok rýchlejšie, lacnejšie a efektívnejšie prijímanie než sa spoliehať na staveniskách.

Postúpenie najíma tiež majú tendenciu sa dostať až na rýchlosť rýchlejšie, nosenie k lepšiemu, a zostať u firmy dlhšie.

Tip: kde je vaše odporúčania a zdieľaného pripojenia v sprievodný list môže urobiť rozdiel v pomôcť vašu žiadosť si všimol potenciálnych zamestnávateľov.

To tiež dáva manažéra nejaký kontext pre vašu prácu pozadia a poskytuje ďalšie informácie o vás.

Čo je to Postúpenie Sprievodný list?

Postúpenie Sprievodný list zmieňuje vzájomné spojenie pri žiadosti o zamestnanie. Tie by mohli byť uvedené kolega, priateľ, zamestnanec v spoločnosti, ktorá vás zaujíma, klienta alebo dodávateľa, alebo dokonca vysokoškolský kariéry úradu.

Výhody bytia odkazovalo

Uvedené kandidátmi sú hlavným zdrojom nových zamestnancov, a mnohí zamestnávatelia aktívne usilovať o odporúčania pri prijímaní otvorených pozícií. 3. Aj v prípade, že spoločnosť nemá formálny zamestnanec postúpenia program odporúčania sú zvyčajne privítal ako spôsob urýchlenia procesu prijímania a zabezpečiť silné kandidátov na voľné pracovné miesta.

Mať postúpenia mená uvádzať v sprievodný list pomáha manažéra pochopiť zdieľané pripojenie máte s nimi alebo ich zamestnávateľa. Postúpenie tiež pomáha sa týkajú svoje skúsenosti do otvorenej polohy a v závislosti na tom, ako viete, vnútroštátny stranu, môže poskytnúť určitú predstavu o tom, ako dobre si mohol zapadnúť do spoločnosti.

Váš sprievodný list tiež poskytuje príležitosť stručne upozorniť na svoje vzdelanie, zručnosti a kvalifikáciu pre túto prácu. Okrem kde je vaše odporúčania, budete mať možnosť pridať niekoľko konkrétnych príkladov, prečo ste najlepším kandidátom pre danú pozíciu a zdieľať ďalšie podrobnosti nie sú zahrnuté vo vašom životopise.

Koho požiadať o postúpenie

Existuje mnoho rôznych spôsobov, ako sa toto miesto. Spojenie na spoločnosti môžu skúmať, či máte záujem o objavovanie nových príležitostí. Možno zistíte, že ste pripojení s pracovníkom na LinkedIn. Predtým, ako budete žiadať o prácu, pozrite sa o to, kto viete, v rámci organizácie.

Poznámka: Postúpenie nemusí byť obchodné spojenie. Môžete sa opýtať niekoho poznáte vo firme alebo kto má kontakt na spoločnosť v prípade, že by Vám za prácu.

Uistite sa, či sa jedinec vopred a opýtajte sa, či sú ochotní poskytnúť vám odporúčania . Dokonca aj keď ste si istí, že by ručiť za vás, takže potenciálneho postúpenie prípadu heads-up je zabezpečené, že budete pripravení a schopní ponúknuť čo najlepšie odporúčanie, vzhľadom k tomu, požiadavky na zamestnanie.

Môžete poslať list alebo e-mail so žiadosťou o postúpenie , ktorá dáva človeku čas a príležitosť premyslieť, čo môžu urobiť pre vás, a ako postupovať. Kladenie písomne tiež poskytuje pripojenie out, ak sa necítite na mysli vás.

Ako sa zmieniť o postúpení

  • Spomenúť, ktorý máte na mysli. Ak použijete  odporúčania v sprievodnom liste , zmieňujú je v prvom odseku. Zahrnúť jednotlivca podľa názvu a popísať svoje spojenie s nimi rovnako.
  • Vysvetliť, ako viete, že osoba. Dať stručne popísať, ako viete, že osoba, a vysvetliť, ako prišli, aby sa oboznámili so svojimi pracovnými kvalifikácií a zručností.
  • Popísať, prečo odporúčate. V prípade, že osoba, odporúčame požiadať o túto konkrétnu pozíciu, využil túto príležitosť spomenúť, prečo sú tí podporil. Aké konkrétne vlastnosti vaše urobil si myslí, že by bolo dobrou voľbou pre firmy a pre túto prácu? Čo môžete ponúknuť spoločnosť?

Tu je príklad úvodného odseku s uvedením, že kandidát bol položená kolegom:

Vzorka: Môj kolega Amy Smith odporúčame obrátiť sa mi priamo o predajné zástupcu pozíciu v ABC, Inc. Amy a ja sme úzko spolupracovali v priemysle za mnoho rokov, a ona si myslel, že spoločnosť by byť dobrou voľbou pre môj štýl a skúsenosti v predaji. Poukázala na to, že ako úspešný, ocenené predajca, budem vynikajúci doplnok k tímu na ABC, Inc.

Tipy pre písanie referral sprievodný list

Name-zvrhnutie nie je ľahké prísť na niektorých ľudí, najmä ak ste už zápasí s tým, ako písať o svoje úspechy a predávať sami na manažéra. Aj keď to môže byť problém, je odoslaný k práci vám môže dať impulz pred konkurenciou. Prinajmenšom by mal pomôcť vám uvažovať o pohovor. V najlepšom prípade by to mohlo dať nohu do dverí, ktoré by mohli viesť k pracovné ponuky.

Príklady Review. Ak si nie ste istí, čo písať, pomáha sa pozrieť na príklady sprievodných listov, keď budete chcieť na mieru Vášho listu, aby sa zmestili vaše konkrétne osobné a profesionálne okolnosti.

Spomenúť o postúpení vopred. Nezabudnite uviesť stručnú zmienku o vaše odporúčania a odporúčania hneď vo svojom sprievodnom liste. Táto stratégia stavia na odporúčanie v prednej časti mysli čitateľa, čo im kontext pre informácie, ktoré nasleduje.

Čo najlepší prvý dojem. Rozšíriť svoje silné stránky a prečo ste najlepším kandidátom pre túto prácu. Váš sprievodný list má šancu, aby silný prvý dojem, pretože je pravdepodobné, že prvá vec, ktorú manažéra vidí, možno ešte predtým, ako svoj životopis.

Podeľte sa o svoje úspechy. Príklady zmienka krátke vašich úspechov na pracovisku, aby preukázal, že ste najviac kvalifikovaná osoba pre túto prácu.

Starostlivo skorigovať svoj list. Rovnako ako u všetkých obchodných korešpondenciou, uistite sa, že ste skorigovať sprievodný list pre správny pravopis a gramatiku a skontrolujte, či informačné zápasy na všetkých dokumentoch, ktoré predloží.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *