Farewell Letter rozlúčka s kolegami

Posted on

Farewell Letter rozlúčka s kolegami


Keď ste opustil svoju prácu, mať čas poslať list na rozlúčku s kolegami, ktoré ste pracoval. To je dobrý nápad z mnohých dôvodov. Je vždy dobré nechať si prácu v dobrom vzťahu.

Ľudia, s ktorými spolupracoval, sú dôležitou súčasťou vašej siete a môžu byť užitočné kontakty sa majú v budúcnosti. Napríklad, oni by mohli byť schopní pomôcť s vašej kariéry nejakým spôsobom, ako je poskytnúť vám s odkazom, ktorý ponúka určitú prácu vedie, ak hľadáte, alebo sa zavádzajú vás na niekoho iného budete chcieť do siete s.

Spolu so všetkými týmito dôvodmi, lúči je jednoducho zdvorilý, čo robiť.

Tip : Bez ohľadu na váš dôvod pre opustenie, je dôležité nechať na druhu a odborné poznámky.

Tipy pre písanie list na rozlúčku

Prezrite si tipy na to, ako napísať list na rozlúčku, čo zahrnúť do neho, čo to znamená, a keď ho poslať. Tiež si prezrite príklady môžete použiť ako východiskový bod pre vaše vlastné listy a e-mailové správy.

Odoslať ju pred odchodom. Poslať e-mail alebo list, jeden alebo dva dni pred odchodom. Ak chcete dať si aj vaši kolegovia dostatočný čas sa rozlúčiť. Avšak, neposielajte Váš list, kým ste dokončili väčšinu vašich pracovných úloh. To vám umožní zamerať sa na rozlúčke v priebehu posledného dňa alebo hodiny.

Prispôsobte si list. Porozmýšľajte o príprave každé písmeno na jednotlivé osoby, skôr než rozosielať hromadnú správu. Adresa každú osobu podľa nameand, pokiaľ možno obsahovať anekdotu alebo iný osobné oznámenie odráža na čas spolu.

Poznámka: poslať iba listy ľuďom, ktoré ste pracoval. Zvlášť ak pracujete vo veľkej firme, nechcete poslať správu všetkým (ak ste pracovali so všetkými z nich).

Povedz ďakujem.  Tento list je vaša príležitosť vyjadriť vďačnosť za akúkoľvek pomoc a mentorstvo poskytované. Môžete tiež vyjadriť, ako veľmi si rád pracoval so svojimi kolegami.

Uvedené kontaktné údaje. Poskytovať informácie o tom, ako môžu vaši kolegovia vás osloviť, akonáhle opustí. Obsahovať e-mailovej adresy (non-pracovné e-mailovú) a / alebo telefónne číslo. Tie by mohli zahŕňať aj svoju adresu profilu LinkedIn.

Nechaj si to pozitívne. Opäť platí, že cieľom listu je, aby zostali v kontakte so svojimi bývalými spolupracovníkmi; nechcete zanechať zlý dojem.

Nechaj si to krátke. Napísať nič viac než pár odsekov. Spolu s príslovie ďakujem a vrátane kontaktných údajov, možno budete chcieť uviesť svoje plány do budúcnosti. Avšak, okrem toho, aby to krátke ak veci.

Pripojiť na LinkedIn. Ak ste tak ešte neurobili, pripojte sa svojimi spolupracovníkmi na LinkedIn. To vám pomôže zostať v spojení po opustení.

Použite písmeno vzorky.  Môžete použiť ukážkový rozlúčku list alebo e-mailové správy, ktoré vám pomôžu napísať svoj vlastný rozlúčku poznámku spolupracovníkmi. Avšak, uistite sa, že zmeniť detaily správy, aby sa zmestili vašej konkrétnej situácii.

Ukážkový list na rozlúčku

Drahý John,

Chcel som, aby sa na chvíľu, aby ste vedeli, že som opustil svoju pozíciu v ABC Corporation. Aj bude štartovať novú pozíciu na spoločnosť XYZ budúci mesiac.

Aj tu užil svoj definitívu, a oceňujem, že mala možnosť pracovať s vami. Ďakujem za podporu, vedenie a povzbudenie ste mi poskytol počas svojho pôsobenia v ABC Corporation.

Aj napriek tomu, že bude chýbať svojich kolegov i spoločnosť, teším sa na túto novú výzvu a začína novú etapu svojej kariéry.

Prosím, majte na dotyk: Aj môže byť dosiahnutá v mojom osobnom e-mailovú adresu (samantha83@gmail2.com), na LinkedIn (linkedin.com/samanthasterling) alebo na mobile (555-555-2222).

Ešte raz vďaka za všetko. Prajem ti všetko najlepšie.

S úctou

samantha

Zaslaním e-mailu list na rozlúčku

Často je to dobrý nápad, poslať list, e-mailom. To umožní, aby svojich kolegov, aby rýchlo prijať správu. To vám tiež pomôže ľahko prispôsobiť každú správu, aby sa zmestili individuálne príjemcu.

Tip : Ak odoslať správu na rozlúčku prostredníctvom e-mailu, uveďte svoje meno a dôvod, prečo píšete v predmete správy, aby pomohla zaistiť, že váš e-mail dostane otvoril.

Tu sú príklady toho, čo by ste mohli napísať:

  • Predmet:  Meno Priezvisko – Zostať v kontakte
  • Predmet:  Meno Priezvisko Aktualizácia
  • Predmet:  Meno – Moving On
  • Predmet:  Meno Aktualizácia
  • Predmet: News Od Meno Priezvisko

Vzorka Zbohom Email Správa

Predmet:  Tyrone Garrett – Update

Vážený Linda,

Píšem, aby ste vedeli, že som do dôchodku na konci mesiaca.

Som tak rád pracoval tu v posledných desiatich rokoch. Som vďačný za to, že mal možnosť pracovať po vašom boku. Nikdy nezabudnem na vašu láskavosť a profesionalita, keď sme pracovali na tímových projektoch spoločne.

Moja žena a ja sa presťahoval do Seattlu za tri mesiace; Dúfam však, ako zostať v kontakte. Môžete ma kontaktovať na mojej e-mailovej adresy (tgarrett@email.com) alebo na svojom mobilnom telefóne, 555-555-5555.

Ešte raz vám ďakujem za skvelý desať rokov. Prajem Vám všetko najlepšie a dúfam, aby zostali v kontakte.

S pozdravom,

Tyrone

Najlepší spôsob, ako prejsť od Job

Take čas sa rozlúčiť: Bez ohľadu na to, prečo ste pohybujúce sa na, rozlúčiť so všetkými ľuďmi, ktorí vás podporuje pri práci.

Podeľte sa o svoje kontaktné údaje: Obsahovať vaše osobné kontaktné informácie vo všetku korešpondenciu, ktorú odošlete, aby bolo jednoduché pre príjemcu, aby zostali v kontakte.

Nechaj si to Concise: Vaša rozlúčka e-maily nemusí byť zdĺhavé. Niekoľko odsekov je veľa.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *