Ako sa opýtať, či Pozícia Je Teledojeď Job

Posted on

Ako sa opýtať, či Pozícia Je Teledojeď Job

Ak je spoločnosť nie je konkrétne povedať pozícia je Teledojeď práca v popise, potom s najväčšou pravdepodobnosťou, že nemá v úmysle najať telecommuter priamo. A to je celkom bežné. Práca z domova je často vystrojiť nechá po zamestnanec preukázal svoju produktivitu práce v kancelárii. A rozhodnutie je často jednotlivými manažérmi, a to aj v prípade, že spoločnosť má z domova politiku.

Ak si nebude akceptovať názor, že to nie je Teledojeď práce, potom máte čo stratiť tým, že žiada ako vystrihnutá z domova, ak je možné v tejto polohe. Ale to by asi ešte chcú počkať, až bola predložená ponuka, alebo čaká.

Avšak, práve preto, že spoločnosť nemá najať telecommuter priamo neznamená, že neexistuje žiadna možnosť postavenia stáva Teledojeď zamestnania v budúcnosti. A ak by ste napriek tomu chcete prácu, aj keď nemá žiadny z domova, budete musieť byť jemné dozvedieť o prácu z domova politiky spoločnosti.

Ak je spoločnosť nie je telecommute-friendly, pýtal domova môže vážne ublížiť svoje šance na získanie zamestnania. Potom sa krok za krokom, aby zbierať informácie o domova.

Po prvé, výskum

Ak viete, že každý, kto pracuje v spoločnosti (ktorý nie je zapojený do procesu prijímania), opýtajte sa, ako Teledojeď príjemné to je. Má on alebo ona nepoznám nikoho, kto telecommutes? Ak áno, ako často? Existuje domova politika?

Ak si neviete nejaké zasvätené, výskum spoločnosti, aby získali predstavu o svojom postoji k otázkam pracovného a súkromného života. Čítať novinové správy o firme. Pozrite sa na zoznamy Teledojeď-friendly firiem. Pozrite sa na stopy v popise práce. Nezmieňuje “pružnosť” alebo iné pracovného života výhody?

Ale majte na pamäti, že len preto, že spoločnosť umožňuje určitú z domova, to neznamená, že v pozícii, ktorú sa uchádzate Vzdialenosť môže byť telecommuted.

Spýtajte sa nepriame otázky

Dotazovať hodín a umiestnenie kancelárie. (Je pozícia sa nachádza v tejto kancelárii? Aké sú tu prácu je hodín?) To sú neškodné otázky, ktoré by mohli výťažnosťou nejaké informácie. Pokúsiť sa zdvihnúť jemné stopy o postojoch svojich anketárov v otázkach pracovného a súkromného života. Majú sa zdá otvorená pružná pracovná doba?

Ak sú dobré (a to ako na základe pozícií z domova a pre vás dostať ponuku) znamenie, rozhodnúť, či chcete, aby sa trochu priamejšie o tom tým, že žiada všeobecné otázky týkajúce sa z domu / FlexTime politikou firmy. Ak je z domova povolené, ale len od prípadu k prípadu, možno budete chcieť zastaviť tu. Počkať, až ste bol v práci na chvíľu, aby sa z domova znova.

Spýtajte sa priamo, ak si trúfate

Ak je spoločnosť nie je telecommute príjemný a pýtaš z domova priamo, pravdepodobne nebude mať prácu. Takže založiť svoje rozhodnutie o tom, koľko sledovať to na tom, koľko chcete prácu, ak nemôžete telecommute vôbec.

Ak sa rozhodnete požiadať v prípade, že by tomu mohlo stať telecommute prácu, počkajte, kým ponuka práce je vyrobená. Pokúsiť sa dať pozitívny nádych z domova pre spoločnosť, teda odpadá dochádzanie by sa vám viac produktívne, to by mohla ušetriť kancelárske priestory, atď

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *