Youth Sports Official / Rozhodca Práca Popisy – zaujímavé platové ohodnotenie, potrebné zručnosti, a viac

Posted on

Youth Sports Official / Rozhodca Práca Popisy - zaujímavé platové ohodnotenie, potrebné zručnosti, a viac

Vykonávajúcich športy na úrovni mládeže alebo stredných škôl poskytuje výstup skvelé pre tých, ktorí sa starajú o školských športov, ale nemusí mať čas venovať na plný úväzok koučovanie pozíciu. Kým práce môže byť prínosná a dokonca poskytovať dodatočné príjmy, trvá špeciálny osobu vyniknúť v týchto pozíciách. Úradníci musia robiť rýchle rozhodnutia, konflikty vyriešili a rukoväť tlak.

Ako ďalšie akademickí športy sú ponúkané aj ďalší hráči sa zúčastňujú, bude aj naďalej existovať potreba pre úradníkov. Odhaduje sa, že 300.000 ľudí úradovať v Spojených štátoch. Slávenie tiež môže stať kariéru, ak sa vám podarí na úrovni mládeže a absolvent volaním kolegiálne a profesionálne hry, alebo to môže byť skvelý bočné zhon, s ktorým máte spojený so športom, kým nie ste pripravení venovať sa kariére inde v priemysle.

Youth Sports Official / pre rozhodcov povinnosti a zodpovednosť

V rámci pravidelných povinností a úloh svojej dobe to, mladosť športové úradník / Rozhodca môže vykonávať niektoré alebo všetky z nasledujúcich:

 • Celebrovať a kontrolné hry, akcie a súťaže v istý, vhodným spôsobom.
 • Zaistite, aby všetci účastníci pochopili a v súlade s pravidlami hry a uloží tresty v prípade potreby.
 • Urobiť hru hovory s dôverou a znalosti pravidiel ligy.
 • Sledujte štartovej udalosť časy a spustiť alebo zastaviť prehrávanie podľa potreby.
 • Uistite sa, že tímy majú zodpovedajúce vybavenie a skontrolujte obaja hráči a vybavenia pre prípadné problémy.

A športové oficiálne pôsobí ako mediátor druhov medzi hráčmi v priebehu nezhôd a ich znalosti a spravodlivé uplatňovanie pravidiel hry stále Hra beží hladko. Hra úradník funguje ako nezaujatý tretej strany k urovnaniu akýchkoľvek nárokov či nezhody o priestupkoch.

Úradníci tiež udržiavať a aktualizovať herné záznamy, vrátane, ale nie výlučne, o incidentoch a leteckých nehodách, časové karty a všetky komunikácie vykonané s rekreačné koordinátorom.

Youth Sports Official / Rozhodca Plat

Úradníci zvyčajne pracujú ako nezávislí dodávatelia. Plat sa líši v závislosti od druhu športu a úrovni, ale je často dávaná na per-herné základ v rozmedzí od $ 40 až $ 150 A hra. Pay tiež môže ísť až na postseason hry, príležitosti, ktoré zvyčajne dostávajú udelených najvyšších úradníkov.

US Bureau of Labor Statistics a poskytuje plat odhady rozhodcov, rozhodcov a ďalších športových činiteľov, a to nasledovne:

 • Stredná ročný plat:  $ 27020 (12,99 $ / hod)
 • Top 10% ročného platu:  Viac ako $ 59240 (28,48 $ / hod)
 • Dno 10% ročného platu:  menej ako $ 18220 (8.76 $ / hod)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics , 2018

Dôležité informácie : Pracovné ako rozhodca na základe zmluvy často znamená, že budete potrebovať na pokrytie cestovných nákladov do az hier, náklady na vybavenie, sme v akomkoľvek spojení poplatkov a ďalších nákladov súvisiacich s prácou. Hovoriť s daňou profesionálne o tom, či si môžete odpočítať tieto náklady na svojom daňovom priznaní.

Výchova, vzdelávanie a certifikácia

Mladík športové Oficiálne / rozhodca pozíciu zahŕňa splnenie požiadaviek vzdelávania a odbornej prípravy takto:

 • Vzdelanie : Typicky žiadatelia navštevovať kurzy, ktoré ponúka združenie strednej školy alebo združenia úradníkov, aby mohli začať s tréningom. Nové úradníci pracujú spravidla nižšie úrovne hry, snáď strednú školu alebo prvák hry, na rozdiel od varsity, ako pracujú ich cestu a získať skúsenosti. Niektoré vysoké školy úradníci nakoniec začne pracovať vysokoškolské hry.
 • Skúsenosť : Nie každý úradník hral šport pracujú, ale nemajú dať v snahe pochopiť pravidlá a ako ich použiť v toku hry. Rozhodca a iní úradníci musia mať rozsiahle vedomosti o športe a pravidlách hry vykonávať svoju prácu úspešne.
 • Registrácia : Rozhodca musí zvyčajne zaregistrovať sa štátne alebo miestne agentúry, ktorá dohliada na športový program.

Mládež Šport Oficiálne / pre rozhodcov zručnosti a kompetencie

Okrem vzdelávania a ďalších požiadaviek, kandidáti, ktoré vlastní tieto zručnosti môžu byť schopný vykonávať úspešnejšie v práci:

 • Dobrý zrak : rozhodcov a iní úradníci musia byť schopný zobraziť porušovaniu a priestupkov presne v priebehu hry.
 • Interpersonálne a komunikačné zručnosti : rozhodcov a iní úradníci musia oznámiť pravidlá jasne nekonfrontačný spôsobom a spory urovnať medzi hráčmi.
 • Rozhodovací schopnosť : Úradníci musia často robiť rýchle rozhodnutia o priestupkoch a ďalších výziev.
 • Pevný znak : Udržiavať silný charakter a nespochybniteľnú integritu.
 • Teamwork : Úradníci pracujú s ostatnými dospieť k vzájomnému rozhodnutie o otázke, a prispievať k rozvoju a vzdelávacie skúsenosti členov tímu.

Job Outlook

Podľa amerického Bureau of Labor Statistics, v zamestnaní výhľade rastu rozhodcov, rozhodcov a ďalších športových úradníkov od roku 2016 do roku 2026 je priemerná, a to vďaka zvýšenej športovej zápisu, ale kompenzované znížením finančných prostriedkov pre športové programy.

Očakáva zamestnanosť vzrastie o cca 8%, čo je o niečo vyšší rast než priemer 7% všetkých profesií medzi 2016 a 2026.

Pracovné prostredie

Rozhodca a iní úradníci môžu stráviť nejaký čas v kancelárskom prostredí, ale trávia väčšinu svojho času na hracom poli s hráčmi. V niektorých prípadoch môžu potrebovať šprinte, stojan alebo behanie po dlhú dobu v priebehu hry.

Vzhľadom k porušovaniu predpisov rozhodnutiu, úloha môže zahŕňať stresové interakcie medzi oficiálnym a hráči, trénermi, alebo rodičia.

Pracovný rozvrh

Mnoho rozhodcov a iní úradníci pracujú nepravidelne, často na čiastočný úväzok hodín. Môžu musieť pracovať noci, cez víkendy a v niektorých prípadoch aj sviatky.

Ako získať prácu

Evaluate svoju prácu

Národná asociácia športových úradníkov vyplýva, s ohľadom na tieto faktory, než sa stal úradníkom:

 • Športové úradníci sú umiestnené vo vysoko nabitých situáciách. Potrebujú, aby ich pohode, aj keď ostatní okolo nich stratí perspektívu a kontrolu.
 • Trvá záväzok čas, aby sa stal vysoko postavený úradník. K dispozícii je viac zapojiť, ako čítanie knihy pravidiel. Vrcholní predstavitelia stretnutia, aktuálne informácie o zmenách v športe, a navštevovať kliniky na zlepšenie.
 • Cez to všetko, úradníci sú schopní sa baviť robiť svoju prácu, veria, že majú dať na čas, aby svoje najlepšie úsilie.

PLATÍ

Pozrite sa na zdroje pri hľadaní zamestnania, ako Indeed.com, Monster.com a Glassdoor.com k dispozícii pre mládež oficiálne pozície. Navštívte internetové stránky škôl, parkov a ďalších organizácií, aby sa vzťahujú na voľných pracovných miest. Hrať nejaké užitočné skúsenosti, ktoré vás odlišuje, ako sú iné skúsenosti pracujúcich s mládežou a plynulosti v ďalších jazykoch. Skontrolujte Národná asociácia športových úradníkov ďalších ponúk práce.

TARGET ďalšie príležitosti

Ak začnete ako úradník mladosti a láska úlohu, vaším cieľom sa môže stať stúpať cez rôzne úrovne, kým sa nedostanete na profesionálnej úrovni. Platy na tejto úrovni sú lukratívne. Napríklad, Major League Baseball rozhodcov prácu v neionizovanej prostredí s platmi začína na 120.000 $ ročne a zálievka von na 350.000 $ ročne. platy NBA úradníkov údajne pohybujú od $ 200,00 na $ 500,000 za rok.

Existuje len veľmi málo z týchto pozícií sú k dispozícii každý rok. Kým úlohou je očarujúca a vysoký profil, cestovné požiadavky a dlhé hodiny predstavujú iný životný štýl než vykonávajúcich v lokalizovanej oblasti.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *