Ako napísať životopis športovej kariéry

Posted on

Ako napísať životopis športovej kariéry

Jedna vec, o športovej kariére, ktoré buď už poznajú alebo budú čoskoro uvedomiť, že mnoho ľudí sa zaujíma o tieto pozície.

Z tohto dôvodu je dôležité napísať športovej kariéry životopis, ktorý spája s potenciálnym zamestnávateľom. Typicky športovej kariéry zamestnávateľ dostane stovky životopisov pri otvorení pozície. Uistite sa, že váš životopis vyčnieva.

Tu sú niektoré nápady pre písanie efektívne životopis, spolu s niektorými konkrétnymi nápadmi pre športovej kariéry životopisu.

Zoznam Kontaktné informácie

Začnite svoj životopis s kontaktnými informáciami. Cieľom je typicky pristáť rozhovor. Umiestnením tejto informácie v hornej časti vášho životopisu by malo byť prospešné. Po víťazstve nad potenciálny zamestnávateľ so zvyškom vášho životopisu, budú musieť tieto informácie vás kontaktovať.

To je jedna kategória vo svojom životopise, kde je dôležité, aby sa do hĺbky. Zoznam vaše adresa, rôzne telefónne čísla, kam sa dá dostať, rovnako ako e-mailové adresy a odkaz na váš profil LinkedIn.

Byť jasné a stručné

Tým, že čas organizovať svoj životopis, bude potenciálny zamestnávateľ vidí, že ste človek, s účinnými komunikačnými zručnosťami, ktorý si zakladá na vytváranie dobrý prvý dojem a má vášeň pre priemysel.

Jeden cieľ pre svoj životopis je chytiť pozornosť čitateľa. Jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je vypísať päť až desať úspechov vpravo hore. Tieto témy môžu získať viac podrobností ďalej v životopise, ale triafa prvý upúta pozornosť.

Usporiadať svoj životopis v kategóriách. Tento prístup bude napomáhať procesu čitateľ informácie a bude neskôr slúžiť ako efektívny referenčný materiál. U väčšiny športovej kariéry pozícií, jedno- alebo dvoch-strana životopis by mal stačiť. Ak je životopis beží dlho, kombinovať nejaké skúsenosti alebo rezané skúsenosti, ktoré majú málo čo do činenia s aktuálnu pozíciu, o ktorú sa uchádzate o.

aktualizovať Často

Ako zmena pracovnej alebo vzdelávacej skúsenosti, uistite sa, že nielen ich vedomia vo svojom životopise, ale re-organizovať svoj životopis zdôrazniť zmeny, ktoré najlepšie odrážajú aktuálnu kvalifikáciu. Nenechajte jednoducho pridajú jedno pracovné miesto za druhým. Načrtnúť úspechy, ktoré najlepšie vzťahujú na sledovaný polohy, nasledované menšími úspechmi. V prípade, že zoznam je stále dlhá, kombinovať nejaké skúsenosti alebo odstrániť ich všetky dohromady.

Naprav to

Nepreháňajte svoje úspechy. Zamestnávatelia budú mať čas skúmať správnosť vášho životopisu. Uistite sa, že fakty o vaše skúsenosti sú presné a vyjadrené v presným spôsobom.

Urobte si čas na re-čítať svoj životopis nájsť žiadne preklepy alebo gramatické chyby. Tiež majú kolegom alebo kamarát skontrolovať svoju životopis pre tieto typy chýb.

Vyjadriť svoje úspechy, byť konkrétny, ale nie preháňať. Napríklad, ak vaše oddelenie zlepšila predaji sezónnych lístkov, patrí presné predajné percento Permanentka zlepšil, rovnako ako vaša úloha v tomto zlepšenie.

Tweak pre konkrétne pracovné miesto

Ako ste si požiadať o zvláštnu športovej kariéry zamestnanie, prispôsobiť svoj životopis upozorniť na skúsenosti, ktoré najlepšie vyjadrujú, prečo ste najlepší osobou pre kariérny pozíciu k dispozícii športové.

Vyjadri sa

V úprave a obsahu, rozvíjať, nech vaša osobnosť presvitať. To pomôže potenciálny zamestnávateľ pamätať svoj životopis a pomôže vám vystúpiť z davu. To je dôležité najmä v športovej kariére, kde často mnoho ľudí sledujú rovnakú pozíciu.

Ukážkový životopis pre športové Job

Barry Allen
1234 Cactus Court
Tempe, AZ 85820
000-123-4567
email: barry.allen@email.com
www.linkedin.com/in/barryallen

kvalifikácia Zhrnutie

Talentovaný a rekordný tréner baseballu sa 7 rokov skúseností pre vedenie vysokej školy tímy divízny šampionáty.

  • 3-time AzBCA State Coach of the Year, 2-time ABCA District Coach of the Year
  • AzBCA Hall of Fame je Arizona Tréneri Sieň slávy National High School Baseball sieň slávy
  • 3 roky úspech ako Catcher pre malé liga tímu, Glendale Desert Dogs
  • 2 strieborná medaila víťazstvo v College Baseball World Series

Profesionálne skúsenosti

DESERT VIEW HIGH SCHOOL, Tempe, AZ
Head Baseball tréner , 9/2012, Súčasný
cvičiť a motivovať tímy baseballu na krajské, okresné a štátne šampionát úspechov. Koordinovať infield, pitching a biť koučovanie a kliniky asistent trénera a dobrovoľných trénerov; robiť opatrenia na tímu cestovanie, dohliadať na hráča počas zápasy vonku, sledovanie zotavenie z hier alebo praxe zranenia, a spojiť sa koľaj talent skauti.

  • Postavený a viedlo stredoškolský baseballový tím, aby sa dosiahlo 4 5A štátnej majstrovstiev, 2 5A stáť na druhom mieste rebríčka a 6 regionálnych majstrovstvách.
  • Dosiahol 128 Víťazstvo celkom počas pozície držby.
  • Vyškolil viac ako 50 hráčov, ktorí pokračovali hrať koľaj, malá liga, alebo Major League Baseball.
  • Povýšený do jedného roka od najímania ako asistent trénera na pozíciu hlavného trénera.

GLENDALE DESERT PSI, Glendale, AZ
Catcher , 07/2012 / 2009-8
Hral minor league baseball, slúžiace ako lapače počas troch sezón. Zúčastnili rokovania, cestoval s tímom, a podieľal sa na propagačných akciách.

  • Koordinovať a viesť odbornú prípravu mládežnícke tábory pre oblasť základných škôl a stredných škôl hráča na Camelback Ranch.
  • Úspešne hodil bežca von snažia ukradnúť druhý alebo tretí 60% pokusov.

vzdelanie

Bachelor of Science v oblasti fyzikálnych vied
University of Southern California, Los Angeles, CA

Baseball MVP 2007 a 2008; 2008 Strieborná medaila av roku 2007 striebornú medailu, College Baseball World Series

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *