Ako spustiť sprievodný list príklady a tipy

Posted on

 Ako spustiť sprievodný list príklady a tipy


Aký je najlepší spôsob, ako začať sprievodný list pre prácu? Prvá veta či dve sprievodný list, sú tie najdôležitejšie. Personalisti a manažéri najímanie často trávia iba sekundy skenovania aplikácie. Musíte chytiť svoju pozornosť hneď, alebo môžu nikdy ani dostať na druhú stranu.

Čo by sa tieto all-dôležitá prvej vety hovoria? Majte na pamäti, že ste dúfal, že odlíšiť od konkurencie.

Poznámka : To by mohlo znamenať zvýraznenie kontaktu, poskytujúca rýchly okno do svojho príslušného zázemia a skúsenosti, a / alebo s dôrazom na významný úspech.
Premýšľať o tom, prečo by manažéra vyberiete, nad všetkými ostatnými kandidátmi na pohovor a budete na správnej ceste.

Ako začať sprievodný list

Byť priama. V týchto úvodných vetách, chcete explicitne nechať čitateľ vedieť, o akú pozíciu sa uchádzate. Zamestnávanie manažéri sú často pozerá na kandidátov na niekoľkých pozíciách v danom okamihu. Uistite sa, že je to pre nich ľahké zistiť váš zámer. Napríklad:

“Mám záujem o pozíciu koordinátora na spoločnosť ABC.”

Spomenúť kontakt. Keď vás niekto odkazoval na pozíciu, patria tieto informácie ihneď rovnako. Odporúčania sú jedným z kľúčových aspektov pri získavaní interview, tak sa určite spomenúť váš hneď. Napríklad:

“Jane Doe Navrhol som Vás kontaktovať o prácu, ako sa cíti moje schopnosti by byť dobrou voľbou na pozíciu.”

Oprávnený úspech. Pokúsiť sa oprávnený úspech z predchádzajúceho zamestnania. Ak je to možné, ukázať, ako ste pridanú hodnotu k predchádzajúcemu spoločnosti, pre ktorú pracoval. Dalo by sa dokonca pridať názov úlohy, ktorú mal, pokiaľ je podobná tej, o ktorú sa uchádzate. Napríklad:

“Ako koordinátor na XYZ Enterprises, som v priebehu posledných 15 mesiacov zvýšil výkon svojho skupiny o 37%.”

Vyjadrovať vzrušenie. Oznámiť svoje nadšenie pre svoju prácu a vaše vzrušenie o zamestnanie a spoločnosť. Váš sprievodný list je príležitosť predať seba sama na manažéra a zdieľať prečo si dobre kvalifikovaný pre túto prácu. Napríklad:

“Ja by som veľmi vážime príležitosť stretnúť sa s vami diskutovať o tom, čo musím priviesť do polohy u spoločnosti ABC.”

Použite kľúčové slová. Ak máte môže obsahovať všetky kľúčové slová zo zoznamu pracovných miest, aby tak urobili. Treba spomenúť zručnosť ste, ktorý bol zahrnutý v pošte. Nepreháňajte to hoci.

Prispôsobte si svoj sprievodný list

Keď si nie ste istí, ako začať, môže to byť naozaj užitočné preskúmať príklady sprievodných listov. Môžete ich použiť ako vodítko, ale uistite sa, že prispôsobiť svoj úvod k svojim osobným pomerom a prácu, pre ktorú sa uchádzate.

Čím viac budete budovať sprievodný list ukázať, že ste zápas pre požiadavky na pracovnú pozíciu, tým lepšie vaše šance na získanie vybraný na pohovor.

Sprievodný list úvodná veta Príklady

  • Ako informačné technológie profesionál sa skúseností s riadením na vysokej úrovni v oblasti IT, som zistil, že najlepší spôsob, ako dosiahnuť úspech bolo motivovať zdroje, ktoré som mal s dobre definovanými cieľmi a posilnenie.
  • Mám veľký záujem o pozíciu vstupnej úrovne, ktorá je k dispozícii na ABC Investment Partners. Nedávno som absolvoval XYZ College a moje kurzy investícií, financií a podnikania mi dal pevný základ, na ktorom som v pláne budovať svoju kariéru.
  • Píšem vyjadriť svoj silný záujem na pozícii International Marketing otvorené na WellCam, Inc. Môj kolega Janna rozdeľovať odporučil, aby som vás kontaktovať priamo o túto pozíciu, vzhľadom k mojim rokoch rozvíjať úspešné kampane pre XYZ Company.
  • Píšem vyjadriť svoj záujem o redakčný asistent pozíciu uvedené na Monster.com. Vzhľadom k tomu, moja päť rokov redakčné skúseností a vynikajúcimi schopnosťami, ocenil by som vašu pozornosť na túto pozíciu.
  • Mám veľmi silný záujem na pedagogickú kariéru. Vďaka skúsenosti s prácou na oboch základných a stredných stupňov škôl, rovnako ako v činnostiach mimo tradičnej triedy, mám rôznorodé zázemie s veľa čo ponúknuť.
  • Mám radosť, že sú oboznámení s jedným z poradcov na svojich zamestnancov, Eleanor Seville. Ona dajte mi vedieť o otvorenej polohe, a preto odporučil, aby som vás kontaktovať.
  • Bol som nadšený, že čítal o administratívnej asistent pracovné miesto v spoločnosti XYZ. Mám niekoľkoročné správnej praxe v rôznych oblastiach, vrátane poistenia a financií.
  • Je to moje chápanie, že ste boli zaplavení pokračuje od Computer World vydala svoje zoznam najlepších spoločností, pri ktorom sa do práce. Mine je ešte jeden, ale mám skúsenosť, že je ťažké prísť.
  • Môj preukázateľne osvedčil úspešnom vykonaní komplexnej analýzy na rôznych korporácií robí mi ideálneho kandidáta pre Analyst príležitosť, ktorú ste inzerované.

Čo napísať do zvyšku sprievodný list

Samozrejme, zvyšok Vášho listu je príliš dôležitá. Budete musieť použiť vhodný pozdrav, a aby váš sprievodný list uzavretím zdvorilý a príjemné. V tele Vášho listu, máte možnosť na ihrisku svoju kvalifikáciu pre prácu bližšie ako máte priestor pre svoj životopis.

Tip : Ak existujú zvláštne udalosti alebo úspechy cítite je pravdepodobné, že stojíte, môžete stručne spomenúť je, a bližšie vysvetliť, mali by ste skóre rozhovor.

Uistite sa, že vaše kontaktné údaje sú úplné, rovnako, a formátovať svoj podpis, aby zodpovedali štýlu list, ktorý používate.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *