Kariérne možnosti pre komunikáciu Degree grady, aby zvážila

Posted on

Kariérne možnosti pre komunikáciu Degree grady, aby zvážila


Ak ste fascinovaní tým, ako by ste mohli ovplyvniť, baviť a informovať ostatných tým, že vytvorí čo najlepší mediálny obsah pre divákov, komunikačné major môže byť pre vás to pravé. Komunikačné hlavné kryty mnohých odborov, vrátane   reklamymarketingupublic relations , žurnalistiky , rozhlasové a televízne vysielaniemédií a filmu .

Schopnosti komunikácie Major Zisťovanie

Komunikačné odbory naučiť posudzovať potreby a preferencie čitateľov, divákov a poslucháčov. Majú kreativitu vypracovať inovačnej stratégie pre dopravu svojich správ. Komunikačné odbory naučiť sa efektívne písať v mnohých rôznymi spôsobmi, vrátane tvorivé, presvedčivé, popisné, a novinárskej štýly. Oni tiež uplatniť schopnosť integrovať obrázky, video a audio do oznámenia, ktoré vytvoria.

Študenti, ktorí sa zameraním na komunikáciu učí plánovať, organizovať a realizovať projekty, programy a udalosti. Musí dávať pozor na detaily, ale zároveň pochopiť celkový obraz. Vzhľadom k tomu, komunikačné projekty sú často predmetom kritiky a zlyhanie komunikácie odbory naučiť sa znášať kritické posudky ich práce a vyrovnať sa s menej ako úspešných podnikov.

Vaše konečné rozhodnutie o kariére po hlavnom ako rôznorodý ako komunikácia bude ovplyvnený svojimi individuálnymi záujmami, zručnosti a hodnoty, ale tu sú niektoré sľubné možnosti pre vašu pozornosť.

Kariérne možnosti pre komunikačné Majors

Preskúmať niektoré z najlepších pracovných príležitostí pre komunikáciu major, spolu so zručnosťami, ktoré budete potrebovať, aby si najal.

1. Public Relations Špecialisti

Organizácia všetkých typov sa obávajú o tom, ako sú vnímané verejnosťou. Komunikačné odbory sú dobre umiestnené strategicky premýšľať o tom, ako ovplyvňovať verejnú mienku prostredníctvom médií. PR profesionáli písať tlačové správy, usporiadanie tlačových konferencií a ďalších akcií a presvedčiť médiá, ktoré príbehy o organizácii majú novinárskej zásluhy.

Niektorí zástupcovia public relations pracuje pre public relations, marketingu a reklamných agentúr, ktorá služba sa zoznamom rôznych klientov. Iní pracujú priamo pre korporácie, vládne agentúry a neziskové organizácie v komunikačných oddeleniach získať správne signály sa o ich zamestnávateľa.

Plat a Job Outlook: Bureau of Labor Statistics (BLS) odhaduje , že odborníci public relations zarobil v priemere vo výške $ 59.300 z mája 2017. Podľa BLS, zamestnanie public relations odborník bude rozširovať o 9% až 2026: asi tak rýchlo, ako priemer za všetkých profesií.

2. Stretnutie / Plánovač Udalosťou

Úspešné akcie vyžadujú presvedčivé tému a účinné presadzovanie, aby prilákali životaschopnú skupinu účastníkov. Komunikačné odbory sú priaznivo umiestnené tak, aby posúdila záujmy skupín spotrebiteľov, členmi profesijných organizácií a záujmových skupín, a baliť udalosti v atraktívnej spôsobom. Majú detail orientácie a organizačné schopnosti premyslieť proces a vziať do úvahy všetky potreby prednášajúcich a účastníkov.

projektanti udalostí možno využiť zručnosti rečníctvo vyvinuté vo svojich komunikačných štúdií, aby sa oznámenia a predstaví reproduktory programov. Ich písanie im pomôžu zostaviť tlačové správy, písať popisy a životopisy pre literatúru udalosti a vytvoriť on-line obsahu o stretnutiach.

Plat a Job Outlook: Stretnutia a akcie plánovači zarobil v priemere vo výške $ 48.230 v máji 2017, v súlade s BLS . BLS projekty rast vo výške 11% až 2026 pre zamestnanosť stretnutia a akcie plánovači, rýchlejší než priemerná miera za všetkých profesií.

3. Vysoká škola absolventov a vývojové Dôstojníci

Absolventi úradníci vyhodnotí potreby rôznych skupín absolventov a plánovaných akcií, ako sú oslavy, rauty, sieťových a spoločenských akcií k udržaniu absolventov pripojenie k ich alma mater.

Vývojové úradníci skúmať potenciálnych darcov a prezentovať aspekty koľaje, ktoré zodpovedajú záujmom jednotlivých jedincov.

Schopnosť komunikácie veľkých vytvoriť starostlivo formulované a stručné písomnej komunikácii napomáha vývoju dôstojník efektívne, aby ich ihrisko. Vývoj a absolventov policajti obaja musieť vykonávať veľkú sociálnu obratnosťou v ich interakcie s absolventmi, rodičia a ďalšími potenciálnymi darcami.

Plat: V skutočnosti odhaduje, že väčšina absolventov a vývojových pracovníkov zarobiť medzi $ 55.100 a 80.000 $.

4. Media Planner

Mediálne plánovači musí pochopiť surfovanie po webe, prezeranie, čítanie a počúvanie sklony spotrebiteľov s cieľom vybrať najlepšiu kombináciu médií pre reklamnú kampaň.

Komunikačné odbory sú jedinečnou kvalifikáciu, aby zvážila, akým spôsobom demografické skupiny konzumujú médiá, aby mohli predvídať optimálne umiestnenie reklamy v televíznych / rozhlasových programov, webových stránok a časopisov a novinových článkov.

Mediálne plánovači tiež kliknúť na vykazovanie a písanie vyvinuté prostredníctvom komunikačných štúdií, pretože prezentujú svoje plány na reklamnú kolegami a manažérmi.

Plat: Payscale odhaduje, že mediálne plánovači zarábajú v priemere o $ 48.830.

5. Sociálna Media Manager

Sociálne médiá je predovšetkým o komunikácii s ľuďmi záujmu. Nie je žiadnym prekvapením, že komunikácia major, ktorí sú vyškolení na analýzu vzorcov komunikácie, sú vysoko kvalifikovaní, aby pomohol organizáciám využívať ich značky v rámci sociálnych médií.

Sociálna manažéri médií musia byť dobrí spisovatelia, aby sa písanie správ o ich organizáciu, ktorá bude apelovať na návštevníkov v rámci médií, ako je Facebook, LinkedIn a Twitter. Musí mať tiež presvedčovacie schopnosti a prezentačné zručnosti na ihrisku svoje plány na zamestnancov a presvedčiť kolegov a zákazníkov s cieľom prispieť posudkami a ďalší obsah online.

Plat a Job Outlook: Payscale odhaduje, že priemerný plat pre manažérov sociálnych médií je 49.290 $.

6. Ľudské zdroje Špecialista

Ľudské zdroje odborníci sú zodpovedné za komunikáciu náročných funkcií v rámci organizácie, vrátane náboru personálu, orientácia nových zamestnancov, vytváranie vzdelávacích programov, dopravnej politiky pre personál, vzdelávať zamestnancov o výhodách a vytvárať zamestnanecké spravodajcu.

Personál HR využiť zručnosti rečníctvo, aby predniesli na aktuálnu / budúcich zamestnancov a písanie vytvárať zamestnanecké manuály, komponovať webový obsah a produkovať náboru literatúru. Oni používajú verbálne komunikačné zručnosti pestovaných podľa oznámenia hlavných zamestnancom poradcu / poradiť a interview kandidátov na pracovné miesta.

Plat a Job Outlook: BLS odhaduje , že priemerný plat odborníka v oblasti ľudských zdrojov v máji 2017 bolo 60.350 $. BLS Očakáva sa, že pracovné miesta v tejto oblasti by sa zvýšili o 7% cez 2026, zhruba rovnako rýchlo ako priemer pre všetky povolania.

7. Obchodné Reporter

Šírenie finančných a obchodných médií otvára možnosti pre komunikáciu major so záujmom o podnikanie a financií. Obchodné reportéri kliknutím novinárskej písanie na pokrytie vývoja v rámci podnikov, priemyslu a hospodárstva všeobecne pre webové stránky, televízne stanice, noviny a časopisy. Musia byť schopní sprostredkovať informácie o firme do zrozumiteľné širokej verejnosti.

Za účelom pokrytia príbehy, obchodné novinári využiť interpersonálne zručnosti vyvinuté komunikačné dur kultivovať vzťahy s obchodnými zasvätencov. Musí mať presvedčivý schopnosť presvedčiť editorov o životaschopnosti svojich nápadov na články.

Plat: Payscale odhaduje, že obchodné reportéri zarábajú v priemere o $ 45.500.

8. Zdravie pedagóg

Zdravotné vychovávatelia posúdiť problémy a potreby cieľovej populácie týkajúce sa zdravia a formulovať programy na riešenie týchto problémov. Kľúčovou súčasťou ich práce je pochopenie postojov a vnímanie ich voličov týkajúce sa zdravotných problémov. Musí rozvíjať a prezentovať workshopy a semináre zamerané k svojmu publiku. Pedagógovia zdravie vyrobiť webového obsahu a literatúru, ktorá bude apelovať na ich voličov.

Organizačné a udalostí plánovacie zručnosti sú nevyhnutné pri zladení a podporu zdravia, veľtrhov a ďalších programov. Verbálne komunikačné zručnosti sú veľmi dôležité, keď radí študentov, zamestnancov alebo verejnosť v reláciách one-on-one.

Plat a Job Outlook: BLS Odhaduje sa , že zdravotné vychovávatelia zarobil v priemere vo výške $ 53.940 z mája 2017. Práca zdravotných pedagógmi a komunita zdravotníkov sa očakáva nárast o 16% až 2026, oveľa rýchlejšie, než je priemer u všetkých profesií.

9. Brand Manager

Brand manažérov dohliadať na umiestnenie produktov a služieb vo vedomí verejnosti. Oni analyzovať spotrebiteľské reakcie na svoje výrobky na základe faktorov, ako je cena, skúsenosti spotrebiteľov, balenie a prístupnosti. Brand manažérov dohliadať na rozvoj komunikačných náročných kampaní vrátane reklamy, propagácie a public relations na zvýšenie predaja.

Brand manažéri musia mať medziľudské a komunikačné zručnosti plodiť spoluprácu s inými predaja, marketingu a reklamných partnerov. Kritická oko komunikačného major je potreba vyhodnotiť reklamy, reklamy a ďalších marketingových kópiu.

Plat: Podľa Payscale, brand manažéri zarábajú v priemere o $ 69.770.

10. Obchodný zástupca

Väčšina komunikácie odbory nebudú myslieť predaja ako eventuálna kariére, keď sa dostanú na vysokú školu. Avšak, oni sa naučia veľa zručností pri štúdiu komunikácie, ktoré môžu viesť k úspešnému a lukratívne kariéru v oblasti predaja.

Komunikačné odbory naučiť zhodnotiť preferencie publika len ako predajca musí byť schopný predvídať potreby svojich zákazníkov. Slovné, písomná a širšie komunikačné zručnosti zvládnuté cez major vybaví  predajca  vypracovať a dodať ten správny sklon k rôznym typom spotrebiteľa alebo podniky.

Plat a Job Outlook: Kompenzácia v oblasti značne líši podľa oblasti predaja zamerania. Napríklad BLS Odhaduje sa, že veľkoobchodné / výrobné predajcovia zarobil v priemere o $ 69.770 v máji 2017, cenné papiere predajcovia získal $ 63.780, zatiaľ čo maloobchodný predajcovia zarobil len 23.370 $. BLS odhaduje, že pracovné príležitosti pre veľkoobchodné predaja a obchodov s cennými papiermi predajcov by dôjsť priemerný rast cez 2026 o 5-6%.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *