Tipy pre undergrads hľadá športovej kariéry Job

Posted on

Tipy pre undergrads hľadá športovej kariéry Job

Kariéru v športe je považovaný za snom práca pre mnoho ľudí, a tam sú početné cesty do tejto oblasti. Keď ľudia myslia o športe, často myslieť na športovcov, ale existuje mnoho ďalších pracovných miest, ktoré existujú na podporu týchto športovcov, alebo ich ani tímy alebo líg, ktoré zastupujú propagovať.

I keď existuje veľa rôznych typov pracovných miest, to je konkurenčný pole. Tí, kto bude mať najväčší úspech dostať nohu do dverí a postupujúcou často sú tí, ktorí začnú položiť základy pre svoje kariéry v škole.

Druhy športov Kariéra

Obchodné športových je široká a takmer každý profesionálny poľa môže byť pripojený k športu nejakým spôsobom. Niektoré z najbežnejších trás zahŕňajú:

  • Obchodná činnosť: športové tímy a športové ligy, bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý operácie, stále sú podniky a treba ich ako taký. To znamená, že budú musieť účtovník, Bookkeepers, administrátorov a ďalšie. Na najvyššej úrovni, tí, ktorí pracujú s číslami musí byť zbehlí v pochopenie špecifických otázok, ako sú platové stropy a profesionálnych zmlúv. Na najnižších úrovniach, skúsenosti s fundraising a stále by s obmedzenými zdrojmi je cenná.
  • Vedenie Sports: Toto je široká kategória sa môže pohybovať od vysoké školy športové režisérmi celú cestu až do generálnych riaditeľov významných profesionálnych športových povolenie. Obsahuje tiež agentmi, ktorí zastupujú športovcov, a to nie je nezvyčajné pre nich mať právne vzdelanie.
  • Marketing / public relations: Aby vstupenky predávať, športové tímy musieť súťažiť s inými možnosťami zábavy na ich trhoch okrem iných športových tímov. Marketing tím a jeho hráči je veľká časť toho, aj skúsení profesionáli v oblasti marketingu môže sa to stalo.
  • Žurnalistika / vysielanie: Väčšina novinárov nepracujú pre športové tímy, ale pre mediálne organizácie, ktoré pokrývajú tímy. Avšak, vysielatelia zvyčajne používajú tímy, a je to tiež nie je nezvyčajné tlačovej novinári prejsť na public relations strane podnikania a prácu pre tím alebo tlačové zásuvky ligy-vlastnil.
  • Zdravotná starostlivosť: Hlavné profesionálne športové tímy majú svoje vlastné tím lekárov, ktorí sú lekári, ktorí sa špecializujú na športové medicínu. Navyše mnoho fyzioterapeuti pracovať špecificky s atlétmi.
  • Koučovanie / skauting: Najviac tréneri a skauti sú bývalí hráči, ale nie sú nevyhnutne hráčov, ktorí súťažili na najvyššej úrovni. Niektoré z nich sú, ale mnohí sú športovci, ktorí presunúť do týchto rolí, akonáhle oni si uvedomili ich hracie dni skončili.

College Skúsenosti / Stáže

Športové kariéra často začínajú na vysokej škole. Väčšina vysokých škôl atletické oddelenie najímať študentov do zamestnania práce entry-level vo svojich obchodných kanceláriách alebo v ich športových informačné oddelenie, ktoré sa špecializujú na poskytovanie podrobných informácií na miestnej spravodajské o tímy a športovci. Práce sú k dispozícii aj pre študentské novinárov a študentov vysielacích spoločností na študentských novín, rozhlasových staníc, alebo televíznych staníc. Vysoké školy so športovými medicíny programy často pomôcť personálne tímy s atletickými trénermi.

Mimo akademickú pôdu, vedľajšie liga športové tímy pravidelne prenajať stážistov pre podobné rolky s ich povolenia, rovnako ako okolité spravodajské organizácie alebo vysielanie pobočiek, ktoré pokrývajú oblasť vysokých škôl tímy. Tam je často družstvo dojednania medzi blízkych inštitúcií a vysokých škôl, ktoré môžu dodávať stážistov v pravidelných intervaloch.

Siete a Budovanie dôvery

Tam je všeobecne väčšia stabilita zamestnania s vysokoškolskými atletickými oddeleniami, než je s profesionálne športové tímy. Objekty pre obchod a marketing súvisiace pozícia môže byť relatívne stabilný s profesionálnymi tímami, ale tam môže byť obrat s mnohými pozícií v dôsledku dominového efektu nové konanie alebo nové trénermi bol najatý raz za niekoľko rokov. Nové generálny manažéri často ako najať ľudí, ktoré už poznajú a dôverujú im, a to isté platí aj pre trénerov, ktorí majú tiež povedať, kto dostane najal ako školitelia a iných podobných miestach.

Časť z toho, že úspešný pracujú v oblasti športu sa rozvíja vzťah s tými, už v podnikaní a získať ich dôveru. Stanovenie týchto vzťahov sa často začína s baby kroky. Napríklad fyzioterapeut pracuje na klinike by mohol získať hŕstku verných pacientov. Jeden z týchto pacientov by mohli byť spojené s niekým, s miestnej škole alebo menšieho profesionálny tím, ktorý stavia do dobrej slovo pre tento fyzioterapeuta. To by mohlo viesť k príležitosti k práci s niektorými z atlétov tímu, a možno dokonca aj pozíciu na plný úväzok po ceste.

počnúc malé

Keď si ľudia myslia o športové tímy, ktoré si často myslia hlavných profesionálnych líg a veľkých vysokoškolských programov, ale väčšina tímov existovať v oveľa menšom meradle. Major League Baseball a National Hockey League obaja majú rozsiahle systémy minor ligy a divízie Aj škôl predstavujú menej ako tretina z atletických programov v NCAA. Inými slovami, kariéru v športe, je s najväčšou pravdepodobnosťou začne s malým škole alebo malá liga tímu nízkoúrovňového v malom meste.

to najdôležitejšie

  • Športové tímy potrebujú odborníkov zo širokého spektra.
  • Cesta ku kariére v športe začína v škole.
  • Byť športovec nie je nutné, ale pomôže to pri niektorých polohách.
  • Očakávať, že prvé pracovné miesta, aby sa s malými školami či menších profesionálne športové tímy.

Athletic Experience

Pracovné miesta, kde často je nutné atletické skúsenosti sa dostať nohu do dverí sú koučovanie alebo skautingu. Keď už pre nič iného dôvodu, že je to ťažké pre trénera alebo scout, aby boli účinné, ak to nie je hrali hru, kde sú obživy. Rovnako, ale tiež by bolo ťažké pre niekoho, kto nehral hru získať dôveru a rešpekt hráčov alebo iných trénerov a skautov.

Byť športovec v súčasnosti alebo v minulosti nie je nutnosťou pre väčšinu ostatných pracovných miest, ale je to výhodné. Dokonca ako amatér nízkoúrovňové, že konkurenčné bežec, golfista, alebo tenista, napríklad pomáha rozvíjať porozumenie záväzku a zručnosti nevyhnutné pre športovcov na tímy podporované front office štáby.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *