Tipy pro undergrads hledá sportovní kariéry Job

Posted on

Tipy pro undergrads hledá sportovní kariéry Job

Kariéru ve sportu je považován za snem práce pro mnoho lidí, a tam jsou četné cesty do této oblasti. Když lidé myslí o sportu, často myslet na sportovce, ale existuje mnoho dalších pracovních míst, které existují na podporu těchto sportovců, nebo je ani týmy nebo lig, které zastupují propagovat.

I když existuje mnoho různých typů pracovních míst, to je konkurenční pole. Ti, kdo bude mít největší úspěch dostat nohu do dveří a postupující často jsou ti, kteří začnou položit základy pro své kariéry ve škole.

Druhy sportů Kariéra

Obchodní sportovních je široká a téměř každý profesionální pole může být připojen ke sportu nějakým způsobem. Některé z nejběžnějších tras zahrnují:

  • Obchodní činnost: sportovní týmy a sportovní ligy, bez ohledu na to, jak velký nebo malý operace, stále jsou podniky a je třeba je jako takový. To znamená, že budou muset účetní, Bookkeepers, administrátory a další. Na nejvyšší úrovni, ti, kteří pracují s čísly musí být zběhlí v pochopení specifických otázek, jako jsou platové stropy a profesionálních smluv. Na nejnižších úrovních, zkušenosti s fundraising a stále by s omezenými zdroji je cenná.
  • Vedení Sports: Toto je široká kategorie se může pohybovat od vysoké školy sportovní režiséry celou cestu až do generálních ředitelů významných profesionálních sportovních povolení. Obsahuje také agenty, kteří zastupují sportovce, a to není neobvyklé pro ně mít právní vzdělání.
  • Marketing / public relations: Aby vstupenky prodávat, sportovní týmy muset soutěžit s jinými možnostmi zábavy na jejich trzích kromě jiných sportovních týmů. Marketing tým a jeho hráči je velká část toho, i zkušení profesionálové v oblasti marketingu může se to stalo.
  • Žurnalistika / vysílání: Většina novinářů nepracují pro sportovní týmy, ale pro mediální organizace, které pokrývají týmy. Nicméně, vysílatelé obvykle používají týmy, a je to také není neobvyklé tiskové novináři přejít na public relations straně podnikání a práci pro tým nebo tiskové zásuvky ligy-vlastnil.
  • Zdravotní péče: Hlavní profesionální sportovní týmy mají svá vlastní tým lékařů, kteří jsou lékaři, kteří se specializují na sportovní medicínu. Navíc mnoho fyzioterapeuti pracovat specificky s atlety.
  • Koučování / skauting: Nejvíce trenéři a skauti jsou bývalí hráči, ale nejsou nutně hráčů, kteří soutěžili na nejvyšší úrovni. Některé z nich jsou, ale mnozí jsou sportovci, kteří přesunout do těchto rolí, jakmile oni si uvědomili jejich hrací dny skončily.

College Zkušenosti / Stáže

Sportovní kariéra často začínají na vysoké škole. Většina vysokých škol atletické oddělení najímat studenty do zaměstnání práce entry-level ve svých obchodních kancelářích nebo v jejich sportovních informační oddělení, které se specializují na poskytování podrobných informací na místní zpravodajské o týmy a sportovci. Práce jsou k dispozici také pro studentské novinářů a studentů vysílacích společností na studentských novin, rozhlasových stanic, nebo televizních stanic. Vysoké školy se sportovními medicíny programy často pomoci personální týmy s atletickými trenéry.

Mimo akademickou půdu, vedlejší liga sportovní týmy pravidelně pronajmout stážistů pro podobné role s jejich povolení, stejně jako okolní zpravodajské organizace nebo vysílání poboček, které pokrývají oblast vysokých škol týmy. Tam je často družstvo ujednání mezi blízkých institucí a vysokých škol, které mohou dodávat stážistů v pravidelných intervalech.

Sítě a Budování důvěry

Tam je obecně větší stabilita zaměstnání s vysokoškolskými atletickými odděleními, než je s profesionální sportovní týmy. Objekty pro obchod a marketing související pozice může být relativně stabilní s profesionálními týmy, ale tam může být obrat s mnoha pozic v důsledku dominového efektu nové řízení nebo nové trenéry byl najat jednou za několik let. Nové generální manažeři často jako najmout lidi, které již znají a důvěřují jim, a to samé platí i pro trenéry, kteří mají také říci, kdo dostane najal jako školitelé a jiných podobných místech.

Část z toho, že úspěšný pracují v oblasti sportu se rozvíjí vztah s těmi, již v podnikání a získat jejich důvěru. Stanovení těchto vztahů se často začíná s baby kroky. Například fyzioterapeut pracuje na klinice by mohl získat hrstku věrných pacientů. Jeden z těchto pacientů by mohly být spojeny s někým, s místní škole nebo menšího profesionální tým, který staví do dobré slovo pro tento fyzioterapeuta. To by mohlo vést k příležitosti k práci s některými z atletů týmu, a možná dokonce i pozici na plný úvazek po silnici.

počínaje malé

Když si lidé myslí o sportovní týmy, které si často myslí hlavních profesionálních lig a velkých vysokoškolských programů, ale většina týmů existovat v mnohem menším měřítku. Major League Baseball a National Hockey League oba mají rozsáhlé systémy minor ligy a divize I škol představují méně než třetina z atletických programů v NCAA. Jinými slovy, kariéru ve sportu, je s největší pravděpodobností začne s malým škole nebo malá liga týmu nízkoúrovňového v malém městě.

To nejdůležitější

  • Sportovní týmy potřebují odborníky ze širokého spektra oborů.
  • Cesta ke kariéře ve sportu začíná ve škole.
  • Být sportovec není nutné, ale pomůže to při některých polohách.
  • Očekávat, že první pracovní místa, aby se s malými školami či menších profesionální sportovní týmy.

Athletic Experience

Pracovní místa, kde často je nutné atletické zkušenosti se dostat nohu do dveří jsou koučování nebo skautingu. Když už pro nic jiného důvodu, že je to obtížné pro trenéra nebo scout, aby byly účinné, pokud to není hráli hru, kde jsou obživy. Stejně, ale také by bylo obtížné pro někoho, kdo nehrál hru získat důvěru a respekt hráčů nebo jiných trenérů a skautů.

Být sportovec v současné době nebo v minulosti není nutností pro většinu ostatních pracovních míst, ale je to výhodné. Dokonce jako amatér nízkoúrovňové, že konkurenční běžec, golfista, nebo tenista, například pomáhá rozvíjet porozumění závazku a dovednosti nezbytné pro sportovce na týmy podporované front office štáby.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *