Top 10 Nejlepší platební částečných úvazků

Posted on

Top 10 Nejlepší platební částečných úvazků

Mnoho firem hledají zaměstnance na částečný úvazek, ať už jde o sezónní pomoc během rušných měsíců, externí a konzultační podporu na základě potřeby, nebo pro rutinní pomoci v průběhu celého roku. CareerCast.com sestavil seznam nejlepších částečných úvazků, založený na platu a výhled práce.

Pro uchazeče o zaměstnání s cílem najít zaměstnání na částečný úvazek, tyto pozice nabízejí vysoký plat vedle potenciálu pro stabilitu pracovních míst a růst dolů na silnici.

Účetní

Účetní jsou odpovědné za přípravu, údržbu a analýzy finanční záznamy, účty, faktury, a daní.

Kromě údržby day-to-day a sledování finančních operací, účetní musí také zajistit, aby finanční systém dané společnosti fungují efektivně a v rámci zákona. Očekává se, že navrhnout různé způsoby, jak pro klienty, jak snížit náklady a zlepšit své zisky.

Účetní by měl mít bakalářský titul v účetnictví nebo příbuzném oboru, a v závislosti na práci, mohou muset být CPA (Certified Public Accountant).

Účetní jsou ve vysoké poptávce po celém daňovém období, což je případ, kdy organizace nebo jednotlivci by mohli najmout účetní podporu na částečný úvazek.

Účetní

 • Medián Hodinová mzda: $ 33,34 (2017)
 • Job Outlook: Průměr. Bureau of Labor Statistics očekává 10% nárůst počtu pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Počítačový programátor

Programátoři napsat počítačový software, ale mnoho programátorů mají dovednosti v oblasti softwarového inženýrství a může také řešit počítačový kód, jako je Java nebo C ++. Úspěšný programátor je plynulý v technické, back-end softwaru, a zároveň mít na paměti, front-end user experience.

Programátoři musí mít bakalářský titul v oboru počítačových věd nebo podobném oboru, ačkoli mnoho držet magisterské tituly, nebo dokonce doktoráty, stejně.

Podle CareerCast.com, protože ne všechny firmy si mohou dovolit programátorům in-house, mnozí se uchýlí na částečný úvazek IT odbornost řešit případné problémy s technologiemi na bázi případ od případu.

Počítačový programátor

 • Medián Hodinová mzda: $ 39,54 (2017)
 • Job Outlook: Nižší než je průměr. Bureau of Labor Statistics očekává pokles o 7% nárůst pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Delivery Truck Driver

Ovladače dodávka pracovat ve vymezeném regionu k přepravě zboží mezi místními skladů, distribučních center, podniky a domácnosti. Vzhledem k tomu, řidiči dodávka jsou omezeny na kamiony s nákladem, které obsahují méně než 26.000 liber, které jsou obecně odpovědné za pick-up, dopravy a drop-off balíků a menších výrobků.

Aby se stal řidič dodávkové vozidlo, se obecně musí mít maturitu. Většina firem také vyžadovat jeden měsíc on-the-job školení, a samozřejmě, musíte mít platný řidičský průkaz a řidičský rekord čistý.

Delivery Truck Driver

 • Medián Hodinová mzda: $ 15.12 Boj s (2017)
 • Job Outlook: Pomalejší, než je průměr. Bureau of Labor Statistics očekává nárůst o 4% nárůst pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Editor / Proofreader

Editors plán, koordinuje přezkoumání a revizi obsahu pro zveřejnění v knih, novin, časopisů, e-mailu nebo webové stránky. Redaktoři přezkoumání námětů a určit, které téma osloví čtenáře publikace je. Korektorů zkoumat konečný návrh dokumentu, knihy, noviny, nebo jiné písemné sdělení, poté, co byl upraven, aby zajistily, že žádné chyby zůstanou. Korektorů musí mít zájem oko najít pravopisné chyby, chyby interpunkci, překlepy nebo nesprávné používání gramatiky.

Editor

 • Medián Hodinová mzda: $ 28,25  (2017)
 • Najímání Outlook: Bureau of Labor Statistics očekává žádné zvýšení počtu pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Grafik

Grafici pracovat v programech, jako je Adobe Photoshop nebo Adobe Illustrator vytvořit grafiku pro různé účely. Grafici by mohlo fungovat na cokoliv od vytváření vlastních loga a typy písma, aby navrhování webových stránek a e-mailové šablony na výrobu marketingových materiálů včetně reklamy, pohlednic a plakátů, aby ilustrující původní digitální umělecká díla.

Ačkoli někteří návrháři mohou pracovat v domě pro jednu společnost, jiní pracují na volné noze pro různé klienty, což vytváří silný částečný úvazek trh práce pro grafické designéry.

Grafik

 • Medián Hodinová mzda: $ 23,41 (2017)
 • Job Outlook: Průměr. Bureau of Labor Statistics předpokládá celkový nárůst o 4% počtu pracovních míst prostřednictvím roku 2026 s mnohem rychlejším růstem digitálních aplikací a klesajícími příležitostí v tisku a publikování.

management Analyst

analytici řízení, jinak známý jako poradce managementu, zkoumat systémy v organizaci, aby zjistili, jak maximalizovat efektivitu. Vezmeme různé faktory v úvahu, včetně personálního obsazení, organizační struktury a procesů work flow, analytici řízení usilovat o zvýšení zisku snížením nákladů a zvýšení výnosů.

Většina analytiků řízení má bakalářský titul společně s CMC (Certified konzultant managementu) označení. Nicméně, protože mnozí analytici řízení pracovat na volné noze, je důležité mít předchozí zkušenosti z práce v řídícím nebo režiséra roli, s cílem, aby vyvedli zkušenosti jako konzultant.

management Analyst 

 • Medián Hodinová mzda: $ 39,64  (2017)
 • Job Outlook: Rychlejší než je průměr. Bureau of Labor Statistics očekává 14% zvýšení počtu pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Market Research Analyst

Záleží jen na tržních analytiků pitvat trendy na trhu – to, co lidé kupují, co chtějí koupit, a co jsou ochotni zaplatit, například – a pak sdílet to, co se učí na pomoc podnikům lépe zacílit spotřebitele.

Přestože většina analytiků trhu práce na plný úvazek, jiní pracují na konzultanta nebo volné noze pro různé klienty. Aby se mohl stát na trhu analytik, musíte mít bakalářský titul v oblasti financí nebo příbuzném oboru, i když většina firem hledají kandidáty, kteří mají magisterský titul stejně.

Market Research Analyst

 • Medián Hodinová mzda: $ 30.40  (2017)
 • Job Outlook: Mnohem rychleji, než je průměr. Bureau of Labor Statistics očekává nárůst o 23% počtu pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

materiály Mover

Materiály sekačky, nebo ruční dělníci, přepravu materiálu bez použití strojů. Často pracují ve skladech nebo továrnách, nebo pohybující se věci lidí, oni by mohli být zodpovědný za stěhování nákladu kolem skladu, balení zboží pro přepravu, vykládku zboží nebo čištění vozidel.

Obecně platí, že tyto typy pozic nevyžadují určitou úroveň vzdělání. Nicméně, protože se jedná o těžká fyzická práce, kandidáti musí být fyzicky fit a schopen zvedat těžké předměty a tráví mnoho hodin na nohou.

materiály Mover

 • Medián Hodinová mzda: $ 13,00  (2017)
 • Job Outlook: Průměr. Bureau of Labor Statistics očekává nárůst o 7% nárůst pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Síť a Computer Systems Administrator

Sítě a počítačové systémy správci nastavit a podporovat vnitřních sítí v organizaci a internetových systémů, pracuje, aby se ujistil každý získání dobrého spojení, která jim umožňuje efektivně pracovat online. Sítě a počítačové systémy Administrátoři jsou také odpovědné za zajištění bezpečnosti sítě.

Tato pozice vyžaduje bakalářský titul v oboru informačních technologií, výpočetní techniky nebo příbuzném oboru.

Síť a Computer Systems Administrator 

 • Medián Hodinová mzda: $ 38.99  (2017)
 • Job Outlook: Průměr. Bureau of Labor Statistics očekává nárůst o 6% pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Spisovatel

Spisovatelé vytvářet obsah pro širokou škálu účelů: z webových stránek, blogy, knih a časopisů, reklam, písní, televizních a filmových scénářů a další. Spisovatelé a autoři by mohlo fungovat in-house pro společnosti nebo organizace, v rámci specifické oblasti, jako je marketing a média, nebo oni by mohli pracovat na volné noze pro různé klienty.

Spisovatel

 • Medián Hodinová mzda: $ 29.72  (2017)
 • Najímání Outlook: Pomalejší, než je průměr. Bureau of Labor Statistics očekává nárůst o 8% pracovních míst prostřednictvím roku 2026.

Jak začít na částečný úvazek nebo na volné noze

Zatímco všechny tyto práce dělají vynikající part-time pozice, mnozí z nich pracují na volné noze, což znamená, že jednotlivci – například spisovatelé, IT odborníci, poradci, projektanti, a tak dále – pracují nezávisle pro různé klienty.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *