Nejlepší typy letišť pracovní místa, která dobře zaplatí

Posted on

Nejlepší typy letišť pracovní místa, která dobře zaplatí

Pokud jste fascinováni leteckou dopravu, nyní zákaznický servis v rychle se měnícím prostředí, a žije v hlavním městě, pak budete chtít, aby zvážila práci, která by vám umožní práci na letištních lokalitách. Nejen, že může pracovat pro letecké společnosti poskytují příjem stabilní, ale mnoho z těchto pracovních míst dokonce poskytují bezplatné nebo zlevněné letenky pro zaměstnance. 

Přezkoumat některé z dostupných nejlepších pracovních míst práci na letišti, pracovních povinností, plat, výhled práce a nejlepších způsobů, jak najít práci a dostat najal.

Jízdenek / Gate Agent

Jízdenek a bran látky slouží jako „tvář“ z leteckých společností, pro které pracují, které pomáhají zákazníkům s jejich rezervací letu a pomáhají řešit rostoucí problémy s detaily letu a zavazadla. Mají ověřit identifikaci cestujících, otázka palubní vstupenky, zkontrolujte zavazadla a přímým odběratelům na bezpečnostních kontrolách a bran pro odlétávající letadla. Jízdenek agenti musí být schopen postavit pro dlouhé úseky a zvedání těžkých tašek a jiných kontrolovaných položek. 

 • Plat: Podle výboru statistik práce (BLS), agenti získal mediánové mzdy ve výši $ 17.90 / hodinu. v květnu 2018. Vrchní 10% vydělal $ 31,14 / hod. nebo více, zatímco dolních 10% vydělal 11,23 $ / hod. nebo méně.

Zástupce Customer Service

zástupci zákaznického servisu pro letištím nebo leteckým společnostem reagovat na žádosti o zvláštní pomoci ze strany cestujících cestujícím pomoci sledovat ztracené zavazadlo, a poskytovat informace o službách na letišti a zúčastněnými leteckými společnostmi. Mohou být přiřazeny buď stoly služby zákazníkovi nebo letecké společnosti call center. Řešení problémů, dovednosti a obratnost v zacházení s nespokojených cestujících jsou požadovány v této roli.

 • Plat : zástupci zákaznický servis získala mediánové mzdy ve výši $ 16,23 / h. v květnu 2018, v souladu s BLS. Nejnižší 10% vydělal přibližně 10,65 $ / hod., A nejvyšší 10% vydělal $ 26,69 / hod. nebo více.
 • Job Outlook: Podle BLS, zaměstnání zástupci zákaznického servisu se předpokládá růst o 5% od roku 2016 do roku 2026, asi stejně rychle jako průměr pro všechny povolání.

Letuška

Letušky přivítat pasažéry, jak oni nastoupí letenky, nasměrovat je na svá místa, a dohlížet na umístění příručních zavazadel. Po komunikaci s pozemním personálem, aby se ujistil, že všichni cestující byli zadrženému, že přezkoumá bezpečnostní protokoly a ujistěte se, že cestující jsou v souladu s leteckými předpisy. Oni také klid nervové nebo stresovaní cestující, konflikty Vyřešit během letu, a podávat jídlo a nápoje. Flexibilita je nutná v této roli, protože letušky jsou často požaduje, aby plány práce variabilní a mohou být přiřazeny k jednodenních lety.

Stávat letuška může být skvělou kariéru volbou pro energické, zákaznický servis-orientované jednotlivce, kteří nechtějí pokračovat vysokoškolské vzdělání. Obvykle je vyžadován pouze maturitu; letecké společnosti poskytovat specializované odborné přípravě k certifikaci Federal Aviation Administration (FAA).

 • Plat: Střední roční plat pro letušky bylo 56.000 $ v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal asi 28.950 $, a nejvyšší 10% vydělal $ 80.870 a více.
 • Job Outlook: Podle BLS, zaměstnanost letušek se předpokládá růst o 10% od roku 2016 do roku 2026, rychleji, než je průměr pro všechny povolání.

Letadel a avioniky zařízení mechanik a technik

opravami letadel, mechaniky a provádět plánované údržby letadel. Oni diagnostikovat mechanické nebo elektrické problémy, identifikovat a výměnu vadných dílů, bezpečnostní revize seznamy, problémy s dokumenty a záznamy o údržbě aktualizace. Avionics technici testovat elektronické přístroje pomocí obvodu testerů, osciloskopy a voltmetry, interpretaci testovacích letových dat Získají diagnostikovat závady a problémy s výkonem. Oni také sestavit komponenty, jako jsou například elektrické ovládání a rozvodných krabic a instalaci softwaru.

 • Plat : Střední roční plat pro mechaniky letadel a servisních techniků bylo 63.060 $ v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal přibližně 36.760 $, a nejvyšší 10% vydělal $ 97.820 a více. Střední roční mzdy pro avioniky techniků byla o něco vyšší: $ 64.140 v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal kolem $ 39.940, a nejvyšší 10% vydělal $ 94.710 a více.
 • Job Outlook: BLS uvádí, že celková zaměstnanost letadel a avioniky mechaniků a techniků se očekává růst o 5% od roku 2016 do roku 2026, asi stejně rychle jako průměr pro všechny povolání.

Kontrolor letového provozu

Řídící letového provozu držte vysoce specializované pozice, musí absolvovat rozsáhlé technické školení, aby přesně sledovat aktivitu vzduchu a diktovat cesty k zajištění bezpečné letecké dopravy. Kontrolují pozemní provoz na letištích, jakož i dohlížet na vzlet a přistání letadel. Řídící letového provozu komunikují s piloty o počasí a stability ovzduší podmínek pro jejich tras. Oni používají radar, počítače nebo vizuální reference monitorovat a řídit pohyb letadla na obloze a pozemní provoz na letištích. Řídící letového provozu musí pracovat dobře pod tlakem a rychle myslet, jak nastanou problémy.

 • Plat: Střední roční plat pro dispečery řízení letového provozu bylo 124.540 $ v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal asi 68.090 $, a nejvyšší 10% vydělal $ 178.650 nebo více.
 • Job Outlook: Podle BLS, zaměstnání řídících letového provozu se předpokládá růst o 3% od roku 2016 do roku 2026, pomaleji než v průměru za všech profesí.

Airfield Operations Specialist

Přistávací plocha operace specialisté zajišťují bezpečný vzlet a přistání komerčních a vojenských letadel. Jejich každodenní povinnosti zahrnují navazování kontaktů mezi řízením letového provozu a pracovníků údržby, s použitím letištní přistávací a navigační pomůcky odesláním letadel. Oni také implementovat bezpečnostní postupy letištních a monitorovat a udržovat letové záznamy.

 • Plat: Medián hodinové mzdy za letištní operace specialistů byla 25,10 $ v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal $ 13.35 / hodinu, a nejvyšší 10% průměru kolem 44,10 $ / hod..

Transportation Security Officer

Podle amerického Úřadu pro bezpečnost dopravy, bezpečnost dopravy úředníci provádějí bezpečnostní kontroly cestujících, zavazadel a nákladu na letištích, aby se zabránilo jakékoli smrtící nebo nebezpečné předměty před transportem do letadla. 

Dopravní bezpečnostní důstojníci jsou zběhlí v zabezpečovací techniky operačním jako rentgenové přístroje a pokročilé zobrazovací technologie při screeningu kontrolní stanoviště. Musí mít silné komunikační dovednosti, jakož i schopnost pracovat s cestujícími z různých prostředí.

 • Plat : Podle BLS, bezpečnost dopravy třídiče získal střední hodinovou mzdu ve výši $ 20.13 / hodinu. v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal přibližně 16,66 $ / hod., a nejvyšší 10% vydělal kolem 23,65 $ / hod.

Letecká manipulace s inspektorem 

Letecká manipulace s orgány dohledu dohlíží letištního pozemní posádky k nakládce, vykládce, zabezpečení a staging letadla nákladu a zavazadel. Musí mít dobrou znalost logiky a matematických výpočtů, protože jsou zapotřebí k určení letadla těžiště a koordinovat bezpečném uložení nákladu. Mohou být také vyzvány, aby sloužil na letových posádek, zvládnout nákladů za letu, a krátkých cestujících o nouzových a bezpečnostních postupů. 

 • Plat: Airline manipulace s nákladem dohledu získal střední hodinovou mzdu ve výši $ 23,37 / h. v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal přibližně 16,00 $ / hod. Nejvyšší 10% vydělal $ 41.09 nebo více.

Pilot

Letecká společnost a obchodní piloti vzlétnout, létat, a pozemků letadla nebo vrtulníky následujících přísná pravidla stanovená Federal Aviation Administration. K jejich povinnostem patří hodnocení stavu letadla před a po každém letu, stanovení jeho váhy a váhové limity, a ověření, že jeho hladiny paliva jsou dostatečné. Piloti také průběžně kontrolovat a reagovat na měnící se povětrnostní podmínky a komunikovat letové plány a vývoj na řízení letového provozu.

 • Plat: Střední roční mzda pilotů, copilots a palubního inženýra bylo 140.340 $ v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal méně než 65.690 $, a nejvyšší 10% vydělal více než 208.000 $. Střední roční mzdy pro komerční piloty bylo 82.240 $ v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal asi 44.660 $, a nejvyšší 10% vydělal více než 160.480 $.
 • Job Outlook: Celková zaměstnanost letenek a dopravních pilotů se předpokládá růst o 4% od roku 2016 do roku 2026, pomaleji než v průměru za všech profesí.

Jídlo Pracovníci ve službách

Pracovníci stravovacích služeb provozovat restaurace a ústupky potravin na letišti. Oni vařit a připravovat položky menu, obrázky police, vyčkejte na zákazníky nebo přijímání objednávek, autobusové tabulky vyčistit restaurace a kuchyňské prostory, fungují registry, a přijímat platby. 

 • Plat: Medián hodinové mzdy pro potraviny a nápoje ve službách a souvisejících pracovníků byl $ 10.45 / hr. v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal méně než $ 8,34 / h., a nejvyšší 10% vydělal více než 14,26 $ / hod.
 • Job Outlook: Celková zaměstnanost potravin a nápojů ve službách a souvisejících pracovníků se předpokládá růst o 14% od roku 2016 do roku 2026, rychleji, než je průměr pro všechny povolání. 

Maloobchodní tržby Pracovníci

Široká škála maloobchodu, oděvního a dárkových prodejen se objevily na mnoha letištích, jako big-name prodejci se snaží upoutat pozornost a podnikání cestujících s časem na jejich rukách. Maloobchodní tržby pracovníci akciové police a kiosky, zorganizujeme displeje, doporučení make produktů pro zákazníky a prodejní proces. 

 • Plat: Medián hodinové mzdy pro maloobchodní prodejců byl $ 11,63 / h. v květnu 2018. Nejméně 10% vydělal méně než $ 8,85 / h., a nejvyšší 10% vydělal více než 19,96 $ / hod.
 • Job Outlook: Celková zaměstnanost maloobchodních prodejních pracovníků se předpokládá růst o 2% od roku 2016 do roku 2026, pomaleji než v průměru za všech profesí.

Invalidní vozík transport a lidé Movers

Letiště najímat zaměstnance na pomoc postižené cestující pohybovat kolem letiště a přístupových rovin se. Provozovatelé invalidních vozíků setkat patrony a dopravit je na az letiště bran. Iniciátoři lidí pracovat dopravních prostředků do transportních jednotlivce nebo malé skupiny cestujících. 

 • Plat: Někdy se označuje jako letiště pro cestující asistenty, transportéry průměru kolem 11,00 $ / hod. podle Glassdoor.com, ale může značně vydělat tipy, zvláště v případě, že vztah se zákazníky. 

Kde najít výpisy práce

Airlines propagovat svou práci na různých místech. Najít pracovní příležitosti, navštivte sekci zaměstnanosti leteckých společností a letišť webových stránek najít aktuální výpisy. Můžete také vyhledávat klíčová slova jako „leteckými“ nebo „letiště“ nahoru pracovních místech, jako Indeed.com. U některých pracovních míst, stejně jako ty, které se Transportation Security Administration (TSA), můžete se obrátit přímo na náboru webových stránkách. 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *