Jak se zmínit o postoupení případu v průvodní dopis

Posted on

Jak se zmínit o postoupení případu v průvodní dopis

Pokud znáte někoho, na společnosti nebo někoho, kdo má silnou vazbu na společnost, může být užitečné je uvést ve svém průvodním dopise, když budete žádat o práci. Mít doporučení vám pomůže vystoupit z davu, když jste hledání zaměstnání.

Zmínku, že jste uvedené někým, je jak se dostat k odkazu zaměstnanosti v předstihu. Najímání manažeři a personalisté budou pravděpodobně trvat blíže podívat na kandidátů, s nimiž sdílí společný kontakt, a to z dobrého důvodu: studie ukázaly, že najímání zaměstnanců přes odkazům za následek rychlejší, levnější a efektivnější přijímání než se spoléhat na staveništích.

Postoupení najímá také mají tendenci se dostat až na rychlost rychleji, nošení k lepšímu, a zůstat u firmy déle.

Tip: kde je vaše doporučení a sdíleného připojení v průvodní dopis může udělat rozdíl v pomoci vaši žádost si všiml potenciální zaměstnavatele.

To také dává manažera nějaký kontext pro vaši práci pozadí a poskytuje další informace o vás.

Co je to Postoupení Průvodní dopis?

Postoupení Průvodní dopis zmiňuje vzájemné spojení při žádosti o zaměstnání. Ty by mohly být uvedené kolega, přítel, zaměstnanec u společnosti, která vás zajímá, klienta nebo dodavatele, nebo dokonce vysokoškolský kariéry úřadu.

Výhody bytí odkazovalo

Uvedené kandidáty jsou hlavním zdrojem nových zaměstnanců, a mnozí zaměstnavatelé aktivně usilovat o doporučení při přijímání otevřených pozic. 3. I v případě, že společnost nemá formální zaměstnanec postoupení program doporučení jsou obvykle přivítal jako způsob urychlení procesu přijímání a zajistit silné kandidáty na volná pracovní místa.

Mít postoupení jména uvádět v průvodní dopis pomáhá manažera pochopit sdílené připojení máte s nimi nebo jejich zaměstnavatele. Postoupení také pomáhá se týkají své zkušenosti do otevřené polohy a v závislosti na tom, jak víte, předkládající stranu, může poskytnout určitou představu o tom, jak dobře si mohl zapadnout do společnosti.

Váš průvodní dopis také poskytuje příležitost stručně upozornit na své vzdělání, dovednosti a kvalifikaci pro tuto práci. Kromě kde je vaše doporučení, budete mít možnost přidat několik konkrétních příkladů, proč jste nejlepším kandidátem pro danou pozici a sdílet další podrobnosti nejsou zahrnuty ve vašem životopisu.

Koho požádat o postoupení

Existuje mnoho různých způsobů, jak se uvedené pracovní místo. Spojení na společnosti mohou zkoumat, zda máte zájem o objevování nových příležitostí. Možná zjistíte, že jste připojeni s pracovníkem na LinkedIn. Předtím, než budete žádat o práci, podívejte se o to, kdo víte, v rámci organizace.

Poznámka: Postoupení nemusí být obchodní spojení. Můžete se zeptat někoho znáte ve firmě nebo kdo má kontakt na společnost v případě, že by Vám za práci.

Ujistěte se, zda se jedinec předem a zeptejte se, zda jsou ochotni poskytnout vám doporučení . Dokonce i když jste si jisti, že by ručit za vás, takže potenciálního postoupení případu heads-up je zajištěno, že budete připraveni a schopni nabídnout co nejlepší doporučení, vzhledem k tomu, požadavky na zaměstnání.

Můžete poslat dopis nebo e-mail s žádostí o postoupení , která dává člověku čas a příležitost promyslet, co mohou udělat pro vás, a jak postupovat. Kladení písemně také poskytuje připojení out, pokud se necítíte na mysli vás.

Jak se zmínit o postoupení

  • Zmínit, který máte na mysli. Použijete-li  doporučení v průvodním dopise , zmiňují je v prvním odstavci. Zahrnout jednotlivce podle názvu a popsat své spojení s nimi stejně.
  • Vysvětlit, jak víte, že osoba. Dát stručně popsat, jak víte, že osoba, a vysvětlit, jak přišli, aby se seznámili se svými pracovními kvalifikací a dovedností.
  • Popsat, proč doporučujete. V případě, že osoba, doporučujeme požádat o tuto konkrétní pozici, využil této příležitosti zmínit, proč jsou ti podpořil. Jaké konkrétní vlastnosti vaše udělal si myslí, že by bylo dobrou volbou pro firmy a pro tuto práci? Co můžete nabídnout společnost?

Zde je příklad úvodního odstavce s uvedením, že kandidát byl položená kolegou:

Vzorek: Můj kolega Amy Smith doporučujeme obrátit se mi přímo o prodejní zástupce pozici v ABC, Inc. Amy a já jsme úzce spolupracovali v průmyslu za mnoho let, a ona si myslel, že společnost by být dobrou volbou pro můj styl a zkušenosti v prodeji. Poukázala na to, že jako úspěšný, oceněné prodejce, budu vynikající doplněk k týmu na ABC, Inc.

Tipy pro psaní referral průvodní dopis

Name-svržení není snadné přijít na některé lidi, zvláště pokud jste již zápasí s tím, jak psát o své úspěchy a prodávat sami na manažera. I když to může být problém, je odeslán k práci vám může dát impuls před konkurencí. Přinejmenším by měl pomoci vám uvažovat o pohovor. V nejlepším případě by to mohlo dát nohu do dveří, které by mohly vést k pracovní nabídky.

Příklady Review. Pokud si nejste jisti, co psát, pomáhá se podívat na příklady průvodních dopisů, když budete chtít na míru Vašeho dopisu, aby se vešly vaše konkrétní osobní a profesionální okolnosti.

Zmínit o postoupení předem. Nezapomeňte uvést stručnou zmínku o vaše doporučení a doporučení hned ve svém průvodním dopise. Tato strategie staví na doporučení v přední části mysli čtenáře, což jim kontext pro informace, které následuje.

Co nejlepší první dojem. Rozšířit své silné stránky a proč jste nejlepším kandidátem pro tuto práci. Váš průvodní dopis má šanci, aby silný první dojem, protože je pravděpodobné, že první věc, kterou manažera vidí, možná ještě předtím, než svůj životopis.

Podělte se o své úspěchy. Příklady zmínka krátké vašich úspěchů na pracovišti, aby prokázal, že jste nejvíce kvalifikovaná osoba pro tuto práci.

Pečlivě zkorigovat svůj dopis. Stejně jako u všech obchodních korespondencí, ujistěte se, že jste zkorigovat průvodní dopis pro správný pravopis a gramatiku a zkontrolujte, zda informační zápasy na všech dokumentech, které předloží.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *