Nejlepší Jobs ve správě vysokých školách

Posted on

Nejlepší Jobs ve správě vysokých školách

Uvažovali jste o práci na kampusu vysoké školy? Práce v podání vysokých škol mají co nabídnout, a existuje mnoho různých typů pozic k dispozici. Většina kampusy nabízejí malebném parku-jako prostředí s atraktivní architekturou a spoustou zeleně. Kampusy vysoké školy jsou také kulturní a rekreační střediska s divadla a umění, stejně jako fitness centra a sportovní týmy.

Mnoho škol nabízí kampusu založené na zařízení péče o děti na podporu pracovníků s rodinami. Vysoké školy obvykle nabízejí velkorysé balíčků dávek, včetně zdravotnictví, důchodového zabezpečení, školné prominutí nebo pomoci liberální dovolenou a pracovní doby, a pokrytí zdravotního postižení.

Vyšší plat Rozsahy Education správa

Pokud chcete pracovat v administrativě vyššího vzdělávání, platy entry level obvykle začínají kolem $ 50,000, zatímco správci C-úrovni může dělat až do výše $ 200,000 a v některých polohách

požadavky na vzdělání

Entry-level pracovních míst ve správě vysokých škol obvykle vyžadují bakalářský titul, zatímco starší pozice často vyžaduje magisterský titul nebo Ph.D.

index trhu práce

Bureau of Labor Statistics uvádí, že zaměstnanost správců pomaturitního vzdělávání se předpokládá růst o 10% od roku 2016 do roku 2026, rychleji, než je průměr u všech povolání.

Práce v administrativě Higher Education

Zde jsou některé kariérní kategorie, které nabízejí příležitosti k mít produktivní kariéru v oblasti vysokoškolského vzdělávání, s přehledem pracovních míst a průměrné mzdy pro každé oddělení.

1. Akademický Poradenství
Akademický radí personál radí studenty o výběru samozřejmě akademické obory, strategie pro řešení akademické problémy, psaní poznámek, zkušební odběr a vztahy s fakultou.

Oddělení Náplň práce:

 • Správa a pomáhat při plánování, provádění, hodnocení a zlepšování programů a služeb útvaru.
 • Koordinovat skupinové poradenství sezení pro pokračující studenty a na nové studentské orientací.
 • Analyzovat informace zadržovat a rozvíjet programy zaměřené na zvýšení retence.
 • Radí sportovcům na akademické požadavky pokroku a pomáhat zahraničním studentům.

Jobs:  Akademický poradce, vysokoškolské trenér, koordinátor podporu student, asistent režie, spolupracovník ředitel, ředitel žákem úspěšnosti trenér, a pre-law poradce.

Plat: Platy v akademickém radí úřad se pohybovala od $ 45.702 za akademický poradce $ 96.679 za hlavního akademického radí důstojník, podle 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání plat průzkumu, který provedla College a University zájmového sdružení pro lidské zdroje (CUPA- HR) a hlásí HigherEdJobs.

2. Přijímací / zápis Správa
oddělení Přijímací instrumentuje nábor studentů na vysoké školy.

Oddělení Náplň práce:

 • Provádět prohlídky, organizovat a zaměstnanci přijetí události.
 • Rozhovor kandidáti, čtení a vyhodnocování žádostí, a sestavovat statistiky.
 • Vypracovat strategie náboru do půdy správné studenty, vyškolit a dohlížet personál, a rozvíjet digitální a papírové materiály propagující instituci.

Jobs:  tituly Pracovní rozmezí od přijímací poradce / zástupce a asistent režie na entry-level, Associate Director, ředitel a viceprezident společnosti více seni

Plat:  Průměrná mzda v návštěvnosti pohybovaly od 40.334 $ pro přijímací poradci až 209.415 $ generálních důstojníky zápisu, podle 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

3. Development / Rozvoj
Rozvoj úřad instrumentuje úsilí fundraising na vysokou školu.

Oddělení Náplň práce:

 • Kultivovat vztahy s absolventy, rodiče, sponzory a dalších mecenášů. Posoudit zájmy fundraisingu cílů a sdělování informací o souvisejících vysokoškolských programů a iniciativ.
 • Shromažďovat a analyzovat kariéru a finanční informace o potenciálních dárců upřednostnit dalekosáhlého úsilí.
 • Zdroj příběhů absolventů na komunikační pracovníky začlenit své úspěchy s vysokoškolskými publikací.
 • Rozvíjet fundraising strategie a přispívat k hornímu správy o dárcovských prioritách institucionálních cílů.

Jobs:  Director of pokrok, vedení dárkové důstojník, ředitel roční dávání, vedoucí kampaně, náměstek ředitele povýšení, dárce vztahů koordinátor, ředitel povýšení služeb, vyhlídky výzkumný pracovník, plánovaný dávat důstojník a rozvoje asistent.

Plat:  Platy v postupu pohybovaly od 51.672 $ pro sportovní Information Officer, 55.692 $ za redaktor a 124.799 $ za hlavního správce marketing, podle 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

4. Obchodní a finanční služby
kanceláře v obchodních a finančních služeb, dohlížet na obchodní funkce kolegia, nastavit zásady týkající se finančních transakcí, udržovat finanční záznamy, a zajistit soulad s finančním nařízením.

Oddělení Náplň práce:

 • Identifikovat preferované dodavatele pro zboží a služby a sjednávat smlouvy.
 • Připravte se na audity a reagovat na nálezy.
 • Generování sestav a udržovat systémy tak, aby odbory na vysoké škole může sledovat stav finančních prostředků.
 • Navrhnout a implementovat proces oddělení formulovat rozpočtových požadavků.
 • Spravovat své finance a investice ve výši darů a dalších toků příjmů.

Jobs:  pokladník, účetní, kontrolor, účetnictví technik, včetně ředitele, zástupce ředitele, zástupce ředitele, rozpočet analytik, závazky specialista, pokladní, mzdy asistenta, účetní asistent a pohledávky správce.

Plat:  Mzdy v podnikatelské a finanční divize se pohybovala od $ 51.108 za účetní na $ 70.003 za nákupním manažerem na $ 193.860 pro manažer obchodního rozvoje, v souladu s 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

5. Kariéra Služby

Kariéry kancelář na vysokých školách dohlíží na profesní rozvoj studentů a absolventů.

Oddělení Náplň práce:

 • Vyvinout stáž, rekrutování a pracovní příležitosti pro studenty. Organizovat informační panely a programy kariéry vzdělávat studenty o možnostech. Nábor absolventů a rodiče k účasti na vytváření sítí akce pro studenty a absolventy na obrátku.
 • Vyvinout a dodat semináře na rozvoj životopis, pohovor, vytváření sítí a hledání zaměstnání strategie.
 • Posoudit zájmy, dovednosti a hodnoty a identifikovat relevantní možnosti kariéry.
 • Provádět zesměšňovat rozhovory, recenzi životopisy a průvodního dopisu, a trenér studenty a absolventy o hledání zaměstnání technik.

Jobs:  Kariéra poradce, asistent režie, spolupracovník ředitel, nábor koordinátor, absolventi poradce, asistent ředitele pro vztahy zaměstnavatelů, a ředitel profesního rozvoje.

Plat:  Platy v kariérových služeb vysokoškoláků se pohybovala od $ 48.358 pro kariérní poradce na 100.497 $ generálních rozvoje kariéry policistů, podle 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

6. Vysoká škola marketing / Communications
Útvary v rámci univerzitních komunikací vytvářet a koordinovat zprávy o vysoké škole a její úspěchy ke sdělovacím prostředkům, absolventy, rodiče, vládních institucí, nadací a širokou veřejnost.

Oddělení Náplň práce:

 • Rozvíjet obsah pro vysoké školy na webové stránky, časopisů, katalogů a dalších publikacích.
 • Koordinovat propagační akce a najít umístění pro příběhy s médií.
 • Vytvořit témata pro publikací a spisovatelů, a rozhovor a profilu klíčových areálu přispěvatelů a absolventů.
 • Vypracovaly strategie pro podporu školy.

Jobs:  ředitel komunikace, media relations režisér, střihač, spisovatel, webmaster, marketingový ředitel, manažer public relations, projektant, manažerem publikací a spolupracovník ředitel pro digitální komunikaci.

Plat:  Platy ve škole marketing / komunikace se pohybovaly od 47.728 $ pro entry-level dárkové důstojníků až $ 180,000 na vrchních povýšení důstojníků, podle 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

7. Počítačové a informační technologie

Kanceláří v rámci počítačové a informační technologie divize dohlížet na nákup a údržbu počítačového vybavení / software a servis digitálních potřeby vysoké školy komunity.

Oddělení Náplň práce:

 • Komunikovat s uživatelé univerzitní ohledně jejich potřeby pro techniky a navrhuje systémy na pomoc oddělení pracovat efektivněji.
 • Rozvíjet školení a semináře učit zaměstnancům používat klientské a serverové výpočetní zdroje.
 • Vyřešit problémy s existujícím softwarem a hardwarem.
 • Hodnotit nové trendy v oblasti výpočetní techniky, a doporučí budoucí konfigurace zdrojů do areálu vedení.

Práce:  Programátor analytik, správce databáze, bezpečnost sítí analytik, správce systémů, síťová architekt, web developer, aplikace pro vývojáře a service desk asistent.

Plat:  Platy v oblasti výpočetní techniky a informačních technologií se pohybovala od $ 60.947 pro programátor analytik na $ 75.840 pro správce databáze na $ 252.794 pro šéfa IT pracovníka, v souladu s 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

8. Finanční pomoc
finanční pomoc úřad Hotelový personál radí studenty ohledně možností financování svého vzdělání.

Oddělení Náplň práce:

 • Správa a přidělovat zdroje finanční pomoci na základě posouzení způsobilosti žadatelů.
 • Generování statistických zpráv o podpoře studentů.
 • Spolupracovat s hospitalizací prezentovat informační sezení pro zájemce o studium.
 • Vypracovat pravidla a postupy pro vyřizování žádostí o pomoc.
 • Dohlížet a koordinovat zpracování zadání a obaly pro všechny formy podpory studentů, včetně grantů, půjček, stipendií a dalších ocenění.
 • Zprávy o plnění do státních a federálních agentur dohlíží na přidělování podpory studentů.

Jobs:  poradce Finanční podpora, asistent režie, spolupracovník ředitel, ředitel, úředník finanční pomoc, poradce finanční pomoc, a pomocní finanční pomoc.

Plat:  Platy v kanceláři finanční podpory se pohybovala od $ 42.840 za poradce finanční podpory do výše $ 120.825 pro vedoucího úředníka finanční pomoc v souladu s 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

9. lidských zdrojů

Lidských zdrojů (HR) úřad na vysoké škole dohlíží na nábor zaměstnanců, rozvoj vzdělávacích programů, správa benefitů, personálních informačních systémů, politik odměňování, pracovník / pracovněprávních vztahů a dodržování rozmanitosti / začleňování.

Oddělení Náplň práce:

 • Nastavit politiky zaměstnanosti a vytvořit příručku zaměstnanců.
 • Zhodnotit potřeby zaměstnanců a rozvíjet programy, které se zaměřují na vývojové a institucionální priority.
 • Vytvoření strategie pro získávání kandidátů a aplikace na obrazovce.
 • Možnosti výzkum s cílem optimalizovat zdroje zaměstnaneckých výhod.
 • Zprostředkovávat konflikty mezi zaměstnanci a rozvíjet programy, které zvyšují morálku zaměstnanců.

Práce:  HR asistent, rekrutování asistent, výhody asistent, výhody manažer, náborář, spolupracovník ředitele pro lidské zdroje, viceprezident pro lidské zdroje, ředitel rozmanitosti a začlenění, vzdělávání a manažer rozvoje a lidských zdrojů informačních systémů analytik.

Plat:  Platy vysokoškoláků v oblasti lidských zdrojů se pohybovala od $ 44.183 pro koordinátora HR do 200.592 $ generálních důstojníky lidských zdrojů v souladu s 2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů.

10. tajemník

Registrátor kancelář názory a analyzuje proces registrace.

Oddělení Náplň práce:

 • Vypracovat plány akademických nabídek ve spolupráci s akademickými pracovišti.
 • Vyhodnocovat a upravovat systémy pro udržení akademické záznamů a zajištění bezpečnosti údajů o studenty.
 • Předloží dokumentaci a poradenství pro studenty, pokud jde o jejich formální pokrok směrem k požadavkům promoce.
 • Ověřit, že studenti splnili požadavky na promoci.
 • Aktualizujte akademických poradců o změnách kurikulárních.
 • Vytvářet a distribuovat zprávy rozhodují o zápisu.

Jobs:  Registrátor asistent, asistent kanceláře, spolupracovník kanceláře, registrační asistent, kanceláře, přenos úvěrového hodnotitel a záznamy technik.

Plat:  Platy v kanceláři registrátora se pohybovala od $ 49.347 za asistenta registrátora, $ 61.688 za přidruženého registrátora na 123.960 $ generálních správců registrů a záznamy důstojníků, podle  2017-18 profesionály v oblasti vysokoškolského vzdělávání v průzkumu platů .

Tipy pro Přistání práci v oblasti vysokoškolského vzdělávání

Většina pracovních míst v oblasti vysokoškolského vzdělávání vyžadují alespoň bakalářský titul. To znamená, že potenciální kandidáti již máte vztah na vysoké škole, že jsem se zúčastnil, takže pákový efekt, že umístěním sami brzy. Pokud uvažujete kariérní možnosti jako absolvent, existuje mnoho způsobů, jak lze využít své vysokoškolské připojení.

Spustit, když jste student.  Vysokoškoláci mohou sledovat stáže, asistenční, zaměstnání studentů a dobrovolníků rolí na akademické půdě, zatímco dokončení jejich míry pěstovat zázemí v této oblasti.

Zřídit informační setkání. Vzhledem k tomu, studenti a absolventi jsou oceňovány zúčastněné strany, budou univerzitní odborníci obvykle převzít roli poradce a rádce pro studenty či absolventy, kteří mají zájem o práci v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Odborníci přístup na odděleních, která vás zajímá a zdvořile požádat o informativní konzultace s cílem zjistit, co je potřeba pro práci v terénu. Požádat o návrhy o tom, co můžete udělat jako student nebo absolvent získat nějaké zkušenosti v rámci jejich oddělení.

Použít stejnou strategii na jiných vysokých školách.  Při hledání zaměstnání, používat stejný informační pohovory s technikou v dalších institucí, aby získal publikum s odborníky v odděleních zájmu. Tyto lekce vám pomohou předvést své interpersonální a komunikační dovednosti, které jsou tak důležité v oblasti vysokoškolského vzdělávání.

Připojit na LinkedIn.  Většina odborníků v oblasti vysokoškolského vzdělávání jsou členy LinkedIn. Vypracovat kompletní LinkedIn profil a oslovit absolventy a členové příslušných odborných skupin pro poskytování informací a podnětů.

Hledání práce online.  Nejlepší pracovní místa pro zjištění otvorů ve vysokém školství jsou HigherEdJobs, tím  Kronika vysokoškolského vzdělávání , LinkedIn, a opravdu. První dvě místa vám umožní vyhledávat podle kategorií administrativních pozicích. Při vyhledávání inzerátů na LinkedIn, nebo dokonce použít klíčová slova jako „vstupné“ nebo „vývoj“.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *