Základní šablona pro psaní stáž životopis

Posted on

Základní šablona pro psaní stáž životopis

Konstrukci dobře promyšlený životopis, který obsahuje své cíle, dosažené vzdělání, dovednosti, úspěchy, zkušenosti a činnosti, je důležitou složkou úspěšné praxe pátrací stejně jako všechny budoucí hledání práce.

Internship pokračuje patří vysoká škola informace, relevantní kurzy, aktivity, dobrovolnické zkušenosti, atd, ale vaše ročníku vysoké školy, to je nejlepší mít zkušenosti, které obsahují příslušné vysokoškolské data, jako jsou stáže či pracovní zkušenosti.

Praxe životopis obsahuje zkušenosti nejsou obvykle nacházejí na pracovní životopis. Avšak poté, co vaše stáž životopis je dokončeno později, může být vylepšen přidáním aktuální informace a příslušné zkušenosti-a odstraněním starých informací obklopující kolej aktivity, ročníkovou práci a vysoké školy a letní stáže, pracovní místa atd, a pak můžete použít to pro všechny vaše hledání zaměstnání.

Důslednost formátování Key

Následuje příklad typického chronologického životopisu. To je společný formát používaný pro stáže. Formátování lze provést několika způsoby, včetně centrování osobní údaje, centrování nadpisy, přidávání čar, atd. Ačkoli není tam žádný přednostní způsob, jak rozvíjet svůj životopis, klíčové je, aby prezentovat své informace důsledně Bolding, zkrátí a formátování vše zažije stejnou cestou. To usnadňuje pro zaměstnavatele, aby rychle a snadno najít informace.

Také v chronologickém životopisu, seznamu vzdělání a zkušenosti s nejnovější jako první. Životopisy může být také funkční nebo kombinace chronologické a funkční, ale ty se obvykle používají pro lidi s širší praxe.

Vzorek Internship Resume šablony

Jméno, příjmení
Ulice,
město, stát, PSČ
E-mailová adresa

Vzdělání
Vysoká škola, město, stát
Maturitní Datum (měsíc / rok) Stupeň
Major / Minor / koncentrace GPA (Overall a / nebo Major)

Vyznamenání a ocenění
Honor Society, Seznam děkana, stipendia

Cíl  (volitelné)
Chcete-li získat stáž v oblasti investičního bankovnictví.

Odpovídající zkušenost

Název, organizace, umístění, termíny

 • Použijte akční slovesa vysvětlovat své povinnosti počínaje posledním zážitku jako první.
 • Použijte výstižnou řeč vytvořit efektivní prohlášení akční slovesa zvýraznění schopnosti a úspěchy.
 • Vystřihnout články a zájmena a začít fráze s akčními sloves.
 • Tato část může zahrnovat ročníkové práce a laboratorní zkušenosti i předchozí úlohy a stáže.

Název, organizace , umístění, termíny

 • Příslušné části Experience zahrnuje veškeré informace týkající se pozice, na kterou se ucházíte.
 • To je nejdůležitější část vašeho životopisu, protože poskytuje informace o všech příslušných dovedností a úspěchů, které jste dosud vyvinuté.

dodatečné Experience

Název, organizace , umístění, termíny

 • Tato část může zahrnovat předchozí servírku, správní a pracovní místa na univerzitní půdě, kde jste získali nějaké solidní přenositelné dovednosti, včetně organizace, komunikace, mezilidských vztahů a analytické dovednosti.
 • Být selektivní o tom, co zahrnout do svého životopisu. Nezapomeňte dát přednost informacemi relevantními pro práci nebo stáž a soustředit se na dovednosti vyvinuté v důsledku zkušeností. Všechny předchozí stáží a / nebo úlohy, nemusí být zahrnuty v každém životopis.

Jméno Předmět, akademický ústav , College, datumy

 • Tato sekce se používá pro zvýraznění příslušné akademické informace a úspěchy
 • Identifikovat cíle kurzu včetně, projektů, dokumentů a prezentací.
 • Zmínit individuální i týmové úspěchy.

Co-kurikulární aktivity
Club Členství, sport, hudba, umění

Dovednosti
Seznam počítačové programy, cizí jazyky, a případné specializované dovednosti, které mají, jako je hudba nebo fotografie.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *