Důvody, proč neslyšíte o práci

Posted on

Důvody, proč jste neslyšel o bližší informace o Jobs

Existuje mnoho různých důvodů, proč nemusí být sluchově zpět od zaměstnavatelů po ucházet o zaměstnání. Možná ani slyšet od manažera poté, co jste strávil nějaký čas pohovor na novou pozici, která může být ještě horší. Neví, kde jste na tom může být obtížná a stresující.

To může být náročné vědět, zda byste měli mít podání žádosti o vytvoření více pracovních míst, nebo počkat, až se dostanete definitivní odpověď o danou pozici. Když jste v této zóně, kam nemají ponětí o tom, co se děje s potenciálním pozici, může to být nejlepší, aby vaše hledání zaměstnání v pohybu vpřed, dokud nebudete mít pevnou pracovní nabídku. Věci se mohou rychle měnit, a dokud nebudete mít formální dohodu začít pracovat, není to hotová věc.

Proč se firmy mít čas o tom žadatele, kde stojí v rozhovoru procesu? A co můžete dělat, když se to stane vám? Přezkoumat některé z důvodů, proč nejsi sluchovým zpět z pracovních míst, a co můžete udělat pro aktualizaci stavu na vaší žádosti.

Proč Zaměstnavatelé Do not Let Žadatelé Know

I když je to slušný (a vpravo), co dělat, společnosti nejsou povinny informovat žadatele, kteří předložili žádost o zaměstnání nebo životopis pro otevřené poloze. 1

Někteří zaměstnavatelé udělat místo oznamování každého, kdo platí. Jiní ne. Velké společnosti mohou mít software, který automatizuje proces a odešle potvrzení potvrzující, že byla přijata žádost. Tyto systémy mohou také poskytovat aktualizace stavu o tom, kde stojíte v procesu podávání žádostí.

Poznámka: Menší společnosti nemusí mít prostředky, aby navázala s každým kandidátem, zvláště když tam je velký okruh uchazečů o zaměstnání. V tomto případě, tak lid chce firma rozhovoru bude pravděpodobně oznámeny.

Důvody Žadatelé neozveme

Tam může být další faktory, které ovlivňují proces najímání. Je to často není tak zjednodušeny jak si můžete myslet, a to může trvat delší dobu přezkoumání žádostí, rozhodnout, kdo na pohovor, a který kandidát najmout.

Po odeslání žádosti o zaměstnání nebo Resume

Kromě toho společnost nemají postup, který oznámí žadatelům, zde jsou některé z dalších důvodů, proč aplikace nemusí obdrželi odpověď:

  • Vám chybí potřebná pověření.  Pokud nechcete mít atributy manažera hledá, pravděpodobně nebudou brány v úvahu pro tuto práci.
  • Váš životopis neodpovídá požadavkům úlohy. Ty by mohly mít kvalifikaci, ale zaměstnavatel nemusí být schopen poznat, že jste zápas. Je důležité, aby se ujistil, váš životopis ukazuje, proč jste silným kandidátem pro danou pozici.
  • Váš životopis je nepořádek.  Pokud nechcete odeslat dobře formátovaný životopis, bez překlepů a gramatických chyb, můžete zaklepat sebe z tvrzení.
  • Jste nepředložil požadované dokumenty.  Je-li společnost požádá o průvodního dopisu, psaní vzorky, odkazy, nebo jiného materiálu, na podporu žádosti, je nutné jej předložit při použití.
  • Společnost najala někoho jiného.  Mohlo by to být něco tak jednoduchého jako pozice, které byly vyplněny, ale společnost dosud odstranění práci výpis.
  • Náborové plány společnosti změnily.  Může společnost se rozhodla, že k vyplnění pozici nebo mohlo dojít ke změně požadavků na pracovní pro danou pozici. Rozpočtové problémy mohou mít zastavil procesu přijímání. Vedení se mohl změnit, což způsobí dočasné najímání zmrazení. Vnitřní kandidát mohl být najat ani propagovány.
  • Nájem proces může být delší, než by se dalo očekávat.  By mohla být společnost čeká sbírat dávku životopisů před zahájením procesu pohovoru.

Po pracovní pohovor

Některé z důvodů, proč nebyly vybrány k rozhovoru s firmou může také vysvětlit, proč jste neobdrželi navazující komunikace po pohovoru. Tam by mohl být další kandidát, který je vhodnější pro roli, nebo společnost může se rozhodli dát kontrolu nad plněním pozici.

Dalším důvodem, proč se nemohou slyšet o práci po pohovoru mohlo být to, že nájem manažer nemusí být považovány za vás být dobrou volbou pro firemní kultury poté, co se přímo s vámi mluvit. Mohlo by to také být, že další kandidát mohl být postoupen podle běžného zaměstnance a získal výhodu ve výběrovém řízení. Doufejme, že vaše odkazy měli dobré věci říkat o vás. Ale pokud ne, může již být v úvahu.

Existují i faktory, které mohou být považovány za „Platí jističe“ -those této záruky nebudete dostat nabídku práce. JazzHR průzkumu zprávy, co najímání Odborníci říkají, že bude trvat žadatele z ohledu na práci. Vrchol dva zabývají jističe byly tie: 90% respondentů uvedlo, že by se najmout někoho, kdo lhal o svém životopisu nebo používána svůj mobilní telefon v průběhu rozhovoru. Následovaly není oprávněn práce v USA (86%) a očerňování předchozích zaměstnavatelů (81%). Být vnímán jako arogantní vás může stát nabídka práce příliš, jako 76% najímání manažerů uvedlo, že by se najmout někoho, koho považují za arogantní. 2

Sociální média je další důvod, proč se nemohou slyšet zpět od budoucího zaměstnavatele. CareerBuilder Průzkum zprávy, že nalezené 57% respondentů on-line obsahu, která by způsobila, že nemohou zaměstnat kandidáta. 3

Je-li nabídka práce Zpožděný

Pokud nechcete slyšet zpět hned, ne předpokládat, že jste nedostal nabídku. Možná ještě dostat odpověď, ale to mohlo být odloženo. Například, že zaměstnavatel by mohl podat nabídku na jiného kandidáta a čeká slyšet zpět. Společnost by mohla pracovat na detailech pro Onboarding osobu, kterou si najal, nebo by mohla být logistické či rozpočtové problémy, které zpomalují věci dolů.

Co dělat, když nechcete slyšet Zpět

Co byste měli udělat, pokud nechcete dostat odpověď od zaměstnavatele? První možností je nedělat nic, buďte trpěliví a čekat. Pokud odesíláte více žádostí o zaměstnání a účast na mnoho rozhovorů, které by mohly být nejjednodušší cesta. To může být zvláště moudré, pokud si nejste 100% jisti, že se jedná o nejlepší další práce pro vás.

Druhou možností, a to není vždy snadné je navázat se zaměstnavatelem vidět, jak si stojíte. Tento proces se bude lišit v závislosti na tom, zda v návaznosti na žádost nebo pohovor.

Jak navázat na Aplikace

To je nejlepší počkat alespoň týden nebo dva, než budete sledovat informace o stavu žádosti o zaměstnání, protože to může trvat společnost nejméně tak dlouho, aby přezkoumání žádostí a zahájení plánování rozhovorů.

Tip: Mnoho nabídek práce neuvádějte kontaktní osobu, tak to může být problém najít někoho požádat o vaší žádosti. LinkedIn může být skvělým zdrojem pro hledání někoho, kdo o najímání týmu společnosti.

Zde jsou některé způsoby, jak najít manažera a tipy pro navazuje s nimi.

Jak navázat na pracovní pohovor

Je vždy dobré mít čas napsat děkovný dopis po pohovoru. Ať už prostřednictvím e-mailu nebo ručně, je to jeden z nejlepších způsobů, jak navazují. Společnost nesmí dělat okamžitá rozhodnutí o náboru, takže nepropadejte panice, pokud nechcete slyšet zpátky hned. Další možností je zavolat manažera a poděkovat jim. To může být dobrý způsob, jak získat pocit, pro, zda jste stále ve hře o práci.

Do not Stop hledání zaměstnání

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete čekat na odpověď zaměstnavatele nebo se pokusit podnítit zodpovědět sami, je důležité, aby se zapojením pryč při hledání zaměstnání. Vy nechcete ztrácet čas čekáním slyšet zpět od zaměstnavatele, který nemá zájem o najímání vás. Místo toho držet hledání zaměstnání, až zjistíte správnou příležitost.

Sečteno podtrženo

Nemusí to být o vás Existuje mnoho důvodů, proč zaměstnavatelé nenásledují up s žadateli, a důvod, proč nechcete slyšet zpět může mít nic společného s vaší kvalifikaci pro práci.

Follow Up If You Can Může to být stojí za to věnovat čas navázat na stavu vaší kandidatury, pokud se můžete dostat do kontaktu s rozhodovací pravomocí ve společnosti.

Nenechte Cut Your Job Search Short Nepřestávejte vyhledávání pracovních míst, zatímco čekáte slyšet zpět od zaměstnavatele. Pokračujte, dokud máte nabídku firma, která vám bude vyhovovat přijímání.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *