Jak se stát doktorem – vzdělávání a licenční požadavky

Posted on

Jak se stát doktorem - vzdělávání a licenční požadavky

Lékaři , nazývané také lékaři, diagnostikovat a léčit nemoci a zranění lidí. Na rozdíly v jejich výcviku a filozofií bázi, mají buď MD označení (doktor medicíny) nebo DO (doktor Osteopathic medicíny) po jejich jménech, například Jane Brown, MD nebo Jim Smith, DO.

Zatímco obě ZP a DOS pomocí tradičních metod k léčbě svých pacientů-například drogy a chirurgickým zákrokem lékařů Osteopathic medicíny (osteopatů) zdůraznit, celostní medicína, preventivní péči a pohybového systému těla. Lékaři mohou být také označovány jako alopati. Dozvíte se, co je třeba udělat, aby se stal lékařem, včetně vzdělávání a licenční požadavky , podle toho, který typ tréninku si vyberete.

Za prvé, zjistit, jestli mají vlastnosti, které vám pomohou uspět v této kariéry . Vzhledem k tomu, váš trénink se bude skládat především z oblasti vědy kurzu, budete potřebovat silné  vlohy  pro toto téma. Kromě toho specifické  měkkých dovedností  , které jsou osobní vlastnosti, které vám umožní dělat svou práci dobře, jsou povinné. Ty, samozřejmě, musí být soucitný a citlivý k pocitům jiných lidí. Silné  kritické myšlení  a řešení problémů dovednosti , stejně jako výborný  poslech  a  řečové dovednosti , vám umožní komunikovat s pacienty a kolegy. Také byste měli být dobře organizovaná a detail-orientovaný.

Požadované vzdělání

Pokud chcete, aby se stal lékařem, připravte se zavázat, že stráví nejméně 11 let na školní vzdělávání po vysoké. Poté, jít na vysokou školu po dobu čtyř let získat bakalářský titul, budete muset absolvovat lékařskou školu na další čtyři roky. Budete vydělávat buď míru dělat nebo MD. Které budou následovat tři léta až osm let postgraduální vzdělávání lékařů (GME) ve formě stáží nebo rezidenčního programu.

Je nutné absolvovat lékařskou školu, která je akreditovaná u styčného výboru pro vzdělávání lékařů (LCME) nebo  Komise American Osteopathic asociace o Osteopathic College akreditaci  (COCA). Webové stránky obou organizací vyjmenovávají akreditovaných programů.

Co můžete očekávat, že ke studiu na medicínu? Váš v kurzu bude pravděpodobně obsahovat následující, ale může lišit v závislosti na tom, zda se zúčastnit alopatického nebo osteopathic programu:

 • Biomedicínské Building Blocks
 • Integrovaný patofyziologie
 • Lidský Gross a vývojová anatomie
 • Fyziologie
 • lékařská genetika
 • Farmakologie
 • Histologie a embryologie
 • Human Nutrition
 • Imunologie
 • infekční choroby
 • oftalmologie
 • Principy medicíny
 • Principy chirurgie

Kromě vašeho kurzu, obdržíte také rozsáhlé klinické školení prostřednictvím klinických rotacích. Očekávat, že práci v různých klinických oborech, včetně pediatrie, gynekologie a porodnictví, rodinné lékařství, chirurgie, urgentní medicíny a vnitřního lékařství, získání praktické školení s pacienty.

Dostat se do Medical School

Vstupné do zdravotnické škole je velmi konkurenční. Podle Americké asociace vysokých škol Osteopathic medicíny  (AACOM), žadatel s největší šanci dostat se do školy Osteopathic medicíny „je dobře zaoblená, má široké zázemí … a prokázal akademické kvality.“ Navíc, on nebo ona „se chce zapojit do jeho nebo její komunity a trávit čas získání znát jeho nebo její pacienty, je soucitný, a má solidní komunikační schopnosti a hojivý dotek“ (American Association of vysokých škol Osteopathic medicíny.  Kvalitách úspěšným Osteopathic Medical Student ) .

Tento článek také uvádí, že mnoho žadatelů do osteopathic zdravotní programy jsou netradiční studenty, kteří jsou starší (25% přijatých studentů věku 26 a více let). Pocházejí z různých profesních prostředí.

Alopatický (MD) programy jsou také velmi konkurenceschopné a selektivní. Stejně jako programy se, vypadají pro studenty, kteří mají dobrý výkon akademicky. Dávají přednost žadatelům s vynikajícími komunikačními dovednostmi a které prokázaly vůdčí schopnosti.

Žadatelé obvykle musí splnit vyžadovanou vysokoškolské ročníkové práce v oblasti přírodních věd, včetně biologie a obecné a organické chemie, matematiky, angličtiny, a statistiky. Ačkoli požadavky na specifické liší podle škole, American Medical Association (AMA) se uvádí, že je nutný bod studijní průměr 3,5 a 4 na 4 bodové stupnici pro přijetí (American Medical Association. Příprava na Medical School). Kromě toho je třeba také provést na Medical College přijímací zkoušky (MCAT).

Co musíte udělat Po dokončení vzdělávání lékařů

Po dokončení lékařské vzdělání, budete muset pro získání licence na praxi medicíny ve stavu, ve kterém chcete pracovat. Všech 50 států ve Spojených státech, stejně jako District of Columbia, mají státní zdravotní licenční desky, které jsou zodpovědné za licencování lékařů.

Přičemž každá deska má své vlastní požadavky, všechny z nich vyžadují po dokončení akreditované lékařské fakulty a postgraduální vzdělávání lékařů. MD musí projít všechny tři části usmle (USMLE), a DOS musí projít všechny tři úrovně souhrnné Osteopathic atestace (Comlex-USA). Obrátit na státní zdravotnické desku ve svém stavu, aby se dozvěděli o svých požadavcích. Federace státní lékařské senátů  rovněž vydává státní specifické požadavky na vstupní lékařské licensure.

Kromě získání státní licenci, mnozí lékaři zvolit, aby se stala deska certifikován v lékařském oboru. Každá z členských prknech americkou tabulí lékařských specialit  uděluje  certifikát  , který musí být obnovení každých několik let. Počáteční certifikace vyžaduje absolvování lékařské fakulty a postgraduální vzdělávání lékařů a absolvování písemné nebo ústní zkoušky v této oblasti specializace.

Jak Get Your první práci jako lékař

Připravuje, aby se stal lékařem vyžaduje spoustu úsilí, nemluvě o penězích: čtyři roky vysoké školy, čtyři roky lékařské fakulty a tři až osm let postgraduálním vzdělávání lékařů. Po tom všem, je tu zkoušku složit.

Získání licence může být dlouhý proces, licenční rada musí ověřit, že jste splnili všechny své kvalifikaci-a velmi drahý s poplatek pohybující se od několika do několika set dolarů. V době, kdy jste připraveni hledat práci, budete dobře připraveni na práci. Zde jsou některé z vlastností, zaměstnavatelé chtějí v uchazečů o zaměstnání. Zaměstnavatelé je uveden v oznámení o zaměstnání v různých zdrojů:

 • „Dodržuje nejvyšší standardy lékařské praxe, etiky a profesionality ve všech dob.“
 • „Přesné a včasné dokumentace lékařských záznamů.“
 • „Vyjadřuje úctu a citlivost ke kulturním rozdílům.“
 • „Schopnost motivovat a pracovat účinně s ostatními.“
 • „Problém řeší s tvořivost a vynalézavost.“
 • „To musí být týmovým hráčem a mít vášeň pro to, co děláte.“

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *