Nejvyšší placených pracovních míst pro absolventy Straight Out of College

Posted on

Nejvyšší placených pracovních míst pro absolventy Straight Out of College

Zvolíte-li major, který bude pozici, kterou pracovat v jednom z nejlépe placených pracovních míst pro absolventy, můžete získat pohodlné plat rovnou ze školy. S ohledem na rostoucí náklady na vysokoškolské vzdělávání a úvěrového závazku, že mnozí absolventi získali, vysokoškoláci jsou pečlivě zvažuje potenciál svých stupňů příjmů.

Pokud jste vysokoškolák, plat je jedním z faktorů, aby zvážila, když jste odpovídající vašim zájmům, aby kariérní možnosti. Vyberte si jeden z nejlépe platících velkých a budete být umístěn na finanční úspěch. Je také důležité zvážit, zda povinnosti práce jsou vhodné pro vaše zájmy a zda vyhlídky dlouhodobé práce je slibná. Také zvážit dlouhodobý potenciál, pokud hledáte pro nejlépe placených pracovních míst, z nichž některé mohou vyžadovat další vzdělávání a odbornou přípravu jste.

Bureau of Labor Statistics (BLS) může pomoci stávající i potenciální vysokoškoláci získat vhled do příjmů a pracovních příležitostí potenciálu různých populárních možností. Mnohé z těchto pracovních míst jsou v souvislosti s technologiemi, ale existují i ​​jiné obory, které platí absolventi dobře, včetně zdravotnictví, komunikace, prodeje, financí a řízení entry-level.

Výdělku je možná největší důvod, proč většina lidí pracuje na živobytí, takže vybrat si kariéru na základě potenciální zisk má své výhody. Nicméně, může existovat i nevýhody tohoto přístupu.

Výhody

 • Schopnost rychlejší splácení studentské dluh
 • Být schopen uložit u velkých nákladů i dříve
 • Získávání zkušeností v profesi-demand
 • Více kapesné

nevýhody

 • Potenciál pro náklady dalšího vzdělávání
 • Byl uvězněn v neuspokojující kariéry
 • Umožnění peníze sám řídit kariéru rozhodnutí
 • Potenciální plýtvat talenty lépe uplatnit jinde

Top 20 nejlépe placených pracovních míst pro absolventy

Jedná se o 20 nejlépe placených pracovních míst pro absolventy vysokých škol s bakalářských titulů, od roku 2018. Níže uvedená tabulka a seznam ukazují střední příjem, plánovaný nárůst počtu pracovních míst, a stručný popis požadavků práce. Střední roční plat všech profesí je 38.640 $, a předpokládaný růst počtu pracovních míst pro všechny profese v průběhu deseti let končící v roce 2026 činí 7%.

 • Softwaroví vývojáři jsou kreativní myšlení za počítačové programy. Někteří vyvíjet aplikace, které umožňují lidem, aby plnění specifických úkolů na počítači nebo jiném zařízení. Jiní rozvíjet základní systémy, které běží na zařízení nebo kontrolní sítě.
 • Elektrotechnici návrh, vývoj, testování a dohlíží na výrobu elektrických zařízení, jako jsou elektrické motory, radarové a navigační systémy, komunikační systémy a zařízení pro výrobu elektřiny. Electronics inženýři designu a vývoji elektronického zařízení, včetně vysílání a komunikačních systémů, jako jsou přenosné hudební přehrávače a Global Positioning System (GPS) zařízení.
 • Počítačové systémy analytici studiu organizací o současných počítačových systémů a postupů a konstrukčních řešení, která pomáhají pracovat efektivněji a účinněji. Přinášejí podnikání a informační technologie (IT) spolu pochopení potřeb a omezení obou.
 • Průmysloví inženýři najít způsoby, jak k odstranění plýtvání ve výrobním procesu. Vymýšlejí efektivní systémy, které integrují dělníky, stroje, materiály, informace a energii, aby výrobek nebo poskytnutí služby.
 • Strojní inženýři návrh, vývoj, stavět a testovat mechanických a tepelných senzorů a zařízení, včetně nástrojů, motorů a strojů. Strojní inženýři designu elektrárny vyrábějící stroje-jako jsou elektrické generátory, spalovací motory a parních a plynových turbin-stejně jako stroje elektráren využívajících, jako chladicích a klimatizačních systémů.
 • Stavební inženýři si představit, design, stavět, kontrolovat, ovládat, budovat a udržovat projekty a systémy infrastruktury ve veřejném i soukromém sektoru, včetně silnic, budov, letišť, tunely, přehrady, mosty a systémy pro zásobování vodou a čištění odpadních vod.
 • Finanční analytici poskytnout vodítko pro podniky i jednotlivce rozhodování o investicích. Jejich hodnocení výkonnosti akcií, dluhopisů a jiných typů investic. Pracují pro banky, penzijní fondy, investiční fondy, obchodníků s cennými papíry, pojišťovny a ostatní podniky.
 • Analytici řízení nebo konzultanti managementu navrhne způsoby, jak zlepšit efektivitu organizace. Radí manažery o tom, aby se organizace výhodnější díky snížení nákladů a zvýšení výnosů. Organizace najmout poradce pro vývoj strategií pro zadávání dnešním trhu a udržení konkurenceschopnosti v něm.
 • Správci sítě a počítačové systémy organizovat, nainstalovat a podpůrné organizace počítačové systémy, včetně lokálních sítí (LAN), rozsáhlé sítě (WAN), síťových segmentů, intranetů a dalších systémech datové komunikace. Administrátoři spravovat servery a stolní počítače a mobilní zařízení. Mají zajistit, aby e-mail a ukládání dat sítě fungovat správně.
 • Obchodní zástupci pro technické a vědecké produkty prodávat zboží pro velkoobchodníky a výrobce podnikům, vládních agentur a dalších organizací. Kontaktují zákazníci, vysvětlovat a propagovat vlastnosti produktů, které prodávají, vyjednávat ceny a zodpoví všechny otázky, které jejich zákazníci mohou mít o produktech.
 • Chemici studovat látek na atomární a molekulární úrovni a analyzovat, jak ve kterých látky interagují vzájemně. Využívají své znalosti k vývoji nových a vylepšených produktů a testovat kvalitu vyráběného zboží.
 • Logistiky analyzovat a koordinovat dodavatelské řetězce-systémy, které se pohybují výrobky od dodavatele spotřebitelským organizacím. Podaří se celý životní cyklus výrobku, která zahrnuje získávání, přidělování a dodávání výrobku.
 • Registrovaných zdravotních sester poskytovat a koordinovat péči o pacienty, vzdělávat pacienty a veřejnost o různých zdravotních podmínek a poskytovat poradenství a emoční podporu pacientům a jejich rodinným příslušníkům.
 • Účetní a auditory vypracování a prozkoumání finančních záznamů. Mají zajistit, aby finanční záznamy jsou přesné a že daně se platí řádně a včas. Účetní a auditoři posoudit finanční operace a práce s cílem pomoci zajistit, aby organizace běžet efektivně.
 • Úvěr úředníci vyhodnotit, povolit, nebo doporučí schválení žádosti o úvěr pro občany a podniky. Práce úvěr úředníci má značný zákaznický servis a prodejní komponenty. Úvěr úředníci často odpovídat na otázky a vodících zákazníkům prostřednictvím procesu žádosti.
 • Cenných papírů, komodit, a prodejci finančních služeb spojit kupující a prodávající na finančních trzích. Prodají cenné papíry pro jednotlivce, radí společnostem při hledání investorů, a provádět obchody.
 • Marketingový výzkum analytici podmínky studie trhu s cílem zkoumat prodejní potenciál výrobků nebo služeb. Pomáhají společnostem pochopit, co lidé chtějí výrobky, kdo je koupí a za jakou cenu. Sbírají data a informace pomocí různých metod, jako jsou například rozhovory, dotazníky, focus groups, průzkumy pro analýzu trhu, průzkumech veřejného mínění a recenze literatury.
 • Specialisté lidských zdrojů nábor, plátno, rozhovor, a místo pracovníků. Často zvládnout další personální práce, jako například ty, které souvisejí s zaměstnanecké vztahy, kompenzace, výhody a školení.
 • Specialisté public relations vytvářet a udržovat příznivé image pro organizace, které zastupují. Oni řemesla mediálních zpráv a rozvíjet programy sociálních médií k formování veřejného mínění ze svých organizací, a zvýšit povědomí o své práci a cílů.
 • Elementární učitelé středních škol a středních škol při přípravě hodin, současný vzdělávací materiály pro studenty, hodnotit pokrok studentů, řídit chování ve třídě, a komunikovat s rodiči o problémech studentů a pokroku.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *