Jak získat entry-level Vydávání knih Job

Posted on

Jak získat entry-level Vydávání knih Job

Jak se vám práci s entry-level ve vydávání knih?

Samozřejmě, že tam je hodně-publikoval návod, jak napsat životopis nebo jak na přípravu k pohovoru entry-level. Ale kniha nakladatelství průmysl má svou vlastní sadu parametrů pro rádoby zaměstnance. Zde je několik konkrétních rad, jak se připravit na vydávání knih pohovoru.

Seznamte se s jednotlivými seznam otiskem jeho

Atria nebo Riverhead Books? V hlavní vydavatele, každý otisk má svou vlastní osobnost. Přejít do režimu online a podívat se na druhy knih jsou publikování. To je ideální, pokud máte opravdu rádi ve vaší dotazovaného. Ale přinejmenším něco najít atraktivní o knize, kterou teoreticky pracovat s, a být připraveni diskutovat proč.

Vydávání knih, stejně jako mnoho médií, žije z nadšení pro své produktové-nadšení lidí, kteří publikují knihy, stejně jako vášeň lidé, kteří je vytvářejí. Vydávání knih lidé obecně ocení vášeň pro knihy a čtení ve svých zaměstnanců.

Také si všimněte, že každý otisk v rámci jednotlivých nakladatelství mívá výraznou osobnost. Pokud jste knihu milence, dávat pozor na tiráži na páteři svých oblíbených knih. Odkud jsou? Možná byste tam rozhovor.

Víte, co je na nejnovějších The New York Times Seznamy bestsellerem

… zejména knihy od nakladatelství a potiskem, s nimiž jste pohovor. „ New York Times bestseller“ je zkratka pro průmysl nejprodávanějších knih a každý věnuje pozornost. Měli byste taky.

Moci mluvit o knihách jste četli pro radost

Samozřejmě, že čtete knihu v tuto chvíli. Být schopný hovořit inteligentně o knize, kterou právě teď čtete, poslední knihy, kterou četl, svou oblíbenou knihu v posledních šesti měsících, a vaše oblíbené klasiky. Pokud nejste čtení knihy nebo nečetli jeden v posledních několika měsících, měli byste přemýšlet o tom, snaží se další řádek práce.

Být flexibilní o tom, co Book Publishing Oddělení by se vám mohlo vyhovovat

Když mluví k mladým lidem, kteří chtějí pracovat ve vydávání knih, zdá se, že drtivá většina mladých anglicky velkých milovníků knih aspirují na práci v řadách knihy redakci. Ti lidé by si měli přečíst o tom, jak kniha vede z rukopisu prostřednictvím redakčního procesu získat vhled do toho, co editace část práce obnáší.

Často kniha nakladatelství kandidáti zjistili, že jsou vhodnější pro jiné vydávání knih oddělení. Tak dlouho, jak máte rádi knihy, je tu oddělení tak, aby vyhovovaly vaší osobnosti. Vezměme si tyto faktory při podání žádosti o entry-level vydávání knih práci:

 • Jste lidé člověk?
  Pokud se vám líbí jednání s lidmi-neustále se o práci v knize publicita může být dobré i pro vás.
 • Jsou ty detaily orientované a jako všichni, že je na čase?
  I když tyto vlastnosti vám budou dobře sloužit kdekoliv, office šéfredaktorem závisí na pomoc, aby všichni do výrobního programu knihy a pohybovat se spoustou detailů, pokud autoři nebo vydavatelé nejsou v plánu (což se stává často).
 • Jste projektant?
  Kromě rezervovat bundy, kreativní oddělení je místem, kde můžete využít své dovednosti v point-of-prodeje, reklamy a dalších knižních reklamních prvků.
 • Milujete technologie?
  Dnešní knižní produkce oddělení vyžaduje znalost ebook, stejně jako tiskové technologie, přípravu souborů a podobně. Rovněž definice „vydávání knih“ rostl v posledních několika letech, a není omezena na tradičních vydavatelů a knih tisku. Je tu víc o potřebě technicky orientovaných lidí publikování než kdykoliv předtím.
 • Líbí se vám, že se zpoza stolu?
  Vydavatel knihy je obchodní zástupci zavolat na účtech jak se měnil jako Barnes & Noble a Amazon.com nezávislých knihkupců a obecně dostat jít do své knize vydavatele obchodních konferencích a veletrzích jako regionální obchodní sdružení, přehlídky nebo dokonce BookExpo Americe.

Samozřejmě, knižní vydavatelé mají „obvyklé“ firemní oddělení, jako jsou lidské zdroje. A pokud jste si číslo-křupavý nebo tech-geeky knihu milence, je to finance, účetnictví a informačních technologií (IT), taky.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *