Jak uvést své kontaktní informace na životopis

Posted on

 Jak uvést své kontaktní informace na životopis


Když píšete životopis, je důležité zahrnout všechny své kontaktní údaje v horní části vašeho životopisu. To umožňuje zaměstnavatelům, aby viděli, jak vás může snadno dostat.

Bez podrobných kontaktních údajů, nebo s nesprávným kontaktními informacemi, budou zaměstnavatelé nebudou moci dostat do kontaktu s vámi snadno. Chcete-li, aby bylo co nejjednodušší pro zaměstnavatele nebo manažera se dostat do kontaktu s vámi.

Níže naleznete tipy na to, co zahrnout do svého kontaktního bodu a kam umístit své kontaktní bod, a vidět vzorek kontaktní bod pro životopis.

Co je třeba zahrnout do své kontaktní údaje oddíle

  • Co je třeba zahrnout: Uveďte své celé jméno, ulice, město, stát, a PSČ. Také obsahovat vaše telefonní číslo a e-mailovou adresu. Máte-li stránku LinkedIn nebo osobní webové stránky, obsahují tyto adresy URL ve svém kontaktním úseku stejně.
  • Název: Pojedete-li jiný než vaše křestní jméno jméno, můžete použít ve svém životopisu. Nicméně, bez ohledu na jméno, které jste si vybrat, být konzistentní. Mělo by to být název na všechny žádosti o zaměstnání dokumenty, včetně všech průvodních dopisů, vizitky, profesionální webové stránky apod Můžete také použít své celé jméno, ale dát přezdívku, které dáváte přednost jet v závorkách. Například vaše jméno na svém životopisu by mohl číst James (Jim) Santinello.
  • Poštovní adresa: Použití trvalé poštovní adresu na svůj životopis. Pokud jste student, můžete zahrnout i svou trvalou adresu a poštovní adresu. Nezapomeňte uvést veškeré důležité informace k vaší adrese, jako je například číslo bytu. Pokud máte obavy o své soukromí, zvažte výpis pouze město a stát. Například, vaše adresa by mohla číst: Tampa, Florida. Existují i jiné okolnosti, kdy budete chtít, aby zvážila ne výpis vaši fyzickou adresu bydliště.
  • E-mailová adresa: Použijte osobní e-mailovou adresu , nikoli svou pracovní e-mailovou adresu. Nechcete míchat své aktuální e-maily o zaměstnání s e-mailů při hledání zaměstnání. Pokud nechcete mít osobní e-mailový účet, založte si zdarma e-mailový účet používat pro hledání zaměstnání. Však se také ujistit, že vaše osobní adresa je profesionální. Použijte své jméno a příjmení v adrese. Vyhnout neprofesionální e-mailové adresy, například PartyTime@email.com. Zkontrolujte e-mailový účet často, takže můžete odpovídat na dotazy zaměstnavatelů okamžitě.
  • Telefon: Je velmi důležité mít hlasovou poštu ve svém telefonu tak, aby najímání manažeři mohou zanechat zprávu, když nejste k dispozici. Vy nechcete nechat ujít žádné důležité hovory. Ujistěte se, že vaše hlasová zpráva zní profesionální; Také se ujistěte, že jsou vaše jméno, takže zaměstnavatel ví nazvali tou správnou osobou.

Jak formátovat své kontaktní informace Oddíl

Umístit své kontaktní údaje v horní části vašeho životopisu; to by měla být první věc, kterou je zaměstnavatel vidí. Vaše jméno by mělo být na samém vrcholu a měla by vystupovat. Dalo by se, aby vaše jméno tak trochu větší písmo než zbytek vašeho životopisu, nebo tučné své jméno, nebo obojí.

Můžete centra své kontaktní informace na stránce, nebo ji opustil oprávněné.

Zanechat mezeru nebo vodorovnou čáru mezi koncem své kontaktní údaje a další části vašeho životopisu.

Obnoví sekci Kontakt Příklad

Jméno Příjmení
Vaše adresa
Vaše město, stát, PSČ
Vaše telefonní číslo
E-mailová adresa
LinkedIn nebo Personal Website URL  (pokud máte)

Úpravy a korektury

Ujistěte se, že korektury své kontaktní údaje, spolu s ostatními informacemi na Váš životopis. Překlep své telefonní číslo nebo e-mailovou adresu, je běžnější, než si možná myslíte. To mohlo zabránit dostat do kontaktu na přijímací pohovor.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *