Jak odeslat své fotografie do modelingové agentury

Posted on

Jak odeslat své fotografie do modelingové agentury

V zásadě existují čtyři způsoby odesílání fotografií na místní i mezinárodní modelingové agentury. Můžete poslat sami e-mailem nebo poštou, má váš stávající agentury poslal je, mít on-line modelu průzkumnou firmy posílat je pro vás, nebo zkusit své štěstí se sociálními médii.

Mít zkušeného agenta nebo profesionální model průzkumnou společnost dělat práci za vás je vždy nejlepší přístup. Nicméně, pokud chcete udělat sami, je důležité dělat to správně. Mnoho nových modelů si neuvědomuje, že to není jen o fotografie, které agentury díváte. To je také, jak prezentovat své fotografie na ně, na čem záleží.

Pokud budete posílat své fotografie v nedbale způsobem, pak to dává prostředky, jestli vám chybí potřebný důraz na detail, dovedností model potřebuje. Pokud jste příležitostný ve své korespondenci spíše než profesionální agenti mohou domnívat, že máte zvýšený smysl pro hodnoty. Tam jsou také některé další pojmy je třeba mít na paměti při podání své fotografie do modelingové agentury.

Podívejte se, jak agentura přijímá podrobení

Před odesláním své fotografie na více agentur, kontrola, jak chtějí fotografií předložené. Někteří mohou přijímat pouze fotografie e-mailem a jiné pouze poštou.

Postupujte podle jejich pokynů na dopis, aby prokázal svou pozorností. Pokud budete posílat své fotografie prostřednictvím e-mailu a přijímat pouze mailem fotografie, které jste ukazující agenty, kteří nevědí, jak postupovat podle pokynů.

Zkontrolujte, zda je agentura přijímá svůj typ

Ujistěte se, že jen poslat své fotografie na agentury, které přijímají typ modelu, který. Pokud mají jen otvory pro modely a velikosti, a nejste plus-velikosti, jste jen plýtvání agentury a svůj čas. Také spustit riziko vzniku pověst unattentive.

Držet faktů

Jak lákavé, jak to může být říci agentů, jak dlouho jste snili stát model, stačí pouze určité informace:

  • Tvé jméno
  • Stáří
  • Výška
  • Měření (poprsí, pasu a boků pro ženy, a pas a sako velikost pro muže)
  • Současná pozice
  • Kontaktní informace (telefonní číslo, e-mailová adresa)
  • Občanství (kde byl pas vydán)
  • Agentury v současné době vás zastupuje, pokud některý

Při odesílání fotografií e-mailem nezapomeňte uvést všechny tyto informace v e-mailu. Pokud jste poštovní fotografií je důležité mít tyto informace na zadní straně každého a každé fotce.

Tímto způsobem, je-li vaše fotografie dostat od sebe odděleny nebo průvodní dopis, pak agenti budou vědět, kdo jste a jak vás kontaktovat.

Zkontrolujte velikost vašich obrazech

Pokud budete posílat své fotografie prostřednictvím e-mailu, ujistěte se, že nejsou příliš velké. 1megabajt na fotce by měla být maximální, 500 KB je lepší. Pokud vaše fotky jsou příliš velké, může trvat příliš dlouho, aby stahování a váš e-mail mohl skončit odstraněn před jsou shrnuty vaše fotografie.

Neposílejte své fotografie do souboru zip a neobsahují vaše osobní webové stránky. Agenti pravděpodobně nelze otevřít soubor nebo klepnutím na odkaz v důsledku bezpečnostních problémů s propojením a kompresi souborů.

Adresa každá agentura Individuálně

Udělejte si čas na řešení každá agentura samostatně ve svém e-mailu nebo průvodního dopisu. Například, začít svůj dopis nebo e-mail s „Dear ABC modelů.“

Nikdy vyslat generické masové e-mail s e-mailovými adresami četných agentur jsou uvedeny v části „CC“ v e-mailu. Nikdo nemá rád, aby si myslí, že nebyli vaší první volbou.

Myslete na své fotky a informace, jak svůj životopis. Musíte krejčího jej jednou za každé společnosti, pro kterou se na ně vztahují. předložené fotografie je v tom, že byste měli mít čas zapůsobit agentů v ničem neliší.

Dávejte pozor na detail

Agenti rádi inteligentní modely. Ujistěte se, že důkaz vaší korespondence. Bad gramatiku a pravopis navrhne jim, že nemusí být tou správnou volbou.

Modely mohou stát veřejní činitelé, mluvení a interakci s lidmi. Pokud nejste schopni formulovat své myšlenky jasně, mohou agenti nechtějí vás kontaktovat.

Pokud budete posílat své fotografie prostřednictvím pošty, aby vaše obálka je elegantní a čitelné. Nedávejte své fotografie do pojiva, fotoalbum, nebo složky. Srdce samolepky, ozdobný barevný papír, nebo roztomilé zprávy na obálky nebo uvnitř balení umožní zástupci vědět, že nemusí být dostatečně zralý, aby zvládnout modelování práci.

Aktualizujte svůj hlasových zpráv a kontrolu nevyžádané pošty složky

Poté, co jste si vzal čas na předložení své fotografie a vy jste věnovali pozornost každému detailu, ne nepořádek to tím, že má neprofesionální hlasovou zprávu nebo chybějící e-mailu.

Vaše hlasové zprávy by měly být krátké ak věci. Byste měli uvést své jméno, a říkají, že budete co nejdříve vrátit hovor. Mluvte pomalu a při nahrávání vyslovovat svá slova.

Zkontrolujte, zda vaše schránka pravidelně, aby se ujistil, že to není plná. Také zkontrolujte, zda vaše e-mail spam a nevyžádané složky pravidelně e-maily, které mohou být automaticky směrovány tam.

Být Professional v každé fázi

Nezapomeňte, že modelování agentury hledají kompletní balíček. To trvá více než jen dobrý vzhled, aby byl úspěšný model. Modely musí být profesionálem v každém aspektu jejich chování. Pokud agentura je záměrný mezi vámi a jiným modelem, tím více profesionální hraní a zobrazování modelu s větší pravděpodobností, aby pracovali.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *