Front-End Web Developer průvodní dopis a životopis Příklady

Posted on

Front-End Web Developer průvodní dopis a životopis Příklady

Jako webový vývojář front-end, že jste v dobrém místě, pokud hledáte novou práci. Bureau of Labor Statistics projektů, které se web developer pracovních míst mezi roky 2016 a 2026 poroste o 15% – mnohem rychleji, než je průměr.

Kromě toho, webové vývojáře získat dobrý plat. Střední roční plat v roce 2018 bylo 69.430 $. Není to špatné pro práci, která byste měli být schopni přistát s spolupracovník stupně.

Ale zatímco toto povolání nevyžaduje let formálního vzdělávání, jedná se o vysoce kvalifikované profese. Chcete-li být front-end developer, budete potřebovat základní dovednosti, jako je HTML, CSS a JavaScript. V závislosti na práci, měli byste také vědět back-end jazyky jako Ruby. Váš průvodní dopis a životopis by měl ukázat, že máte znalosti a zkušenosti potřebné pro tuto práci.

Co je třeba zahrnout do průvodní dopis a životopis

Zvýraznění své dovednosti. Obsahovat klíčová slova z pracovní nabídku, a to zejména těch, které souvisejí s technickými dovednostmi. Opět platí, že role front-end pro vývojáře vyžadují znalost HTML, CSS a JavaScript. Nezapomeňte uvést měkkých dovedností, stejně jako schopnost komunikovat technické problémy a řešení pro non-technický personál.

Zdůrazněte svou nejvýznamnější zkušenost. V závislosti na vaší pracovní historii a požadavky na pracovní pozici, můžete si zvolit typ životopis, který zvýrazní vaše související zkušenosti. Například, pokud vaše práce historie ukazuje lineární průběh směrem k této pozici, můžete se rozhodnout použít chronologický životopis. Na druhou stranu, pokud vaše kariéra vzala některé cik tvar probíhá, můžete zvolit funkční a kombinační životopisu, který předvádí své schopnosti.

Tipy pro psaní průvodní dopis a životopis

Přizpůsobte si motivační dopis a životopis pro každou práci. Když žádáte o novou pozici, je důležité, abyste přizpůsobit svůj průvodní dopis a životopis na úlohu, kterou hledáme. Pečlivě analyzovat požadavky na pracovní uvedené v inzerátu, a odpovídají své dovednosti co nejpřesněji.

Připravte si portfolio ukázat svou práci. Při podání žádosti o práci jako front-end developer, vaším cílem je prokázat, že budete schopni vyřešit problémy společnosti a zdokonalovat své výrobky. Online portfolio představuje snadný způsob, jak zobrazit své minulé práci a ukázat, co můžete udělat.

Pokud jste e-mailem průvodní dopis a životopis, vypsat své jméno a název pracovní pozice v předmětu e-mailové zprávy:

Předmět: Front-End Web Developer Pozice – Vaše Jméno a Příjmení

Uvést své kontaktní údaje do svého e-mailového podpisu, a ne seznam kontaktů zaměstnavatel informace. Spuštění e-mailovou zprávu s oslovení. Zde je příklad formátované email průvodní dopis.

Front-End Web Developer průvodní dopis

Zde je příklad z průvodního dopisu pro čelní pozici web developer. Viz níže pro více příkladů, včetně vzorku životopis pro webové vývojáře front-end, spolu s tipy na e-mailem průvodní dopis a životopis.

Rita Žadatel
123 Main Street
Anytown, CA 12345
555-555-5555
rita.applicant@email.com

1.9.2018

James Lee
Chief Web ředitel
Acme WebTech
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Vážený pane Lee,

Tímto dopisem vyjádřit svůj zájem o práci zveřejněné na svých webových stránkách pro zkušeného, ​​podrobně orientované, front-end webový vývojář. Jak uvidíte, mám šest let praktické zkušenosti efektivně kódování webové stránky a aplikace pomocí moderního HTML, CSS a JavaScriptu.

Budování state-of-the-art, snadno ovladatelný, uživatelsky přívětivých webových stránek a aplikací je opravdu moje vášeň, a jsem si jistý, budu vynikající doplněk k vaší organizaci. Kromě mého znalostní bázi, jsem aktivně vyhledávat nové technologie a zůstat up-to-aktuální informace o trendech v oboru a pokrokem. To mi umožnilo zůstat na špici a poskytují výjimečnou práci všem svým zaměstnavatelům, včetně těch, které jsem pracoval na projektové bázi. Přikládáme kopii svého životopisu popisovat své zkušenosti, spolu s odkazy na webové stránky a aplikace, jsem měl tu čest pracovat.

I může být dosaženo kdykoliv prostřednictvím mobilu, 555-555-5555 nebo e-mailem na rita.applicant@gmail.com.

Děkujeme Vám za Váš čas a pozornost. Těším se na mluvení s vámi o tuto příležitost.

S pozdravem,

Rita Žadatel (podpis pro kopírování písmeno pevného)

Rita Žadatel

Front-End Web Developer Resume

To je příklad životopis pro webové vývojáře front-end. Viz níže pro více příkladů.

Hank Žadatel

123 ABC Street • Seattle, WA 99999 • (555) 555-5555 • hank.applicant@email.com

FRONT-END WEB DEVELOPER

Překládat návrhy na front-end kódu a určení požadavků pro vývojáře

Respektována Front-End Web Developer s 10-plus let zkušeností v oblasti spolupráce s kreativními a vývojových týmů na realizaci nápadů a projektů.

Klíčové dovednosti patří:

● Podpora a sdělování nových nápadů

● Vytváření zlepšení procesů

● zavádět nové technologie

● Psaní udržovatelný kód cross-browser

● Odhad času a nákladů na projekty

● Zajištění kód je škálovatelné a citlivý

PROFESIONÁLNÍ ZKUŠENOST

SCOTTIE TECH COMPANY, Seattle, WA

Front-end WEB DEVELOPER (únor 2013 – současnost)

Překládat návrhy na front-end kód, časová náročnost a náklady na odhad, určit požadavky na vývojáře a specifikace, a práce s cross-funkční tým definovat a rozvíjet plány výrobku.

Pozoruhodné úspěchy:

● Zvýšená škálovatelnost, udržovatelnost a citlivost kódu cross-browser o 47%.

● Provedeno zlepšení procesu, který zdvojnásobil rychlost systému do dvou let.

MALCOLM TECHNOLOGY, Seattle, WA

Front-end WEB DEVELOPER (červen 2008 – únor 2013)

Aktualizovány a zjednodušeny stávající kód pro zlepšení výkonu webu pro celou společnost.

Pozoruhodné úspěchy:

● Obhospodařovaná špičkové JavaScript a HTML 5 techniky, rámců a knihovny.

● napsal podporu dokumentace a poskytuje školení pro interní a externí uživatele.

VZDĚLÁVÁNÍ & PRVKY

ABC Community College , Seattle, WA

Sdružovat of Science v informatice (těžiště: Vývoj webu, kód psaní), 2008

Certifikace

Hyper Text Markup Language (HTML) a CSS Certified • Národní kód psaní Alliance (NCWA)

Dovednost využívat informační technologie

  • Git • WordPress • JavaScript • iOS • Android

Jak si všiml vaše aplikace

Zvýraznění své dovednosti: Front-end webové vývojáře musí vědět, HTML, CSS, a JavaScript. Nezapomeňte na měkkých dovedností, jako jsou komunikace koncepty pro členy non-technickým týmem.

Přizpůsobte si průvodní dopis a životopis: Zápas své dovednosti a zkušenosti k zaměstnání osvětlení a zdůraznit vlastnosti, které vás dělají výjimečnou kandidáta.

Ukázat Vaše práce: Připravte si portfolio s pracovními vzorky, které ukazují, co můžete udělat.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *