Opouštět stáž Early

Posted on

Opouštět stáž Early

Měli byste opustit stáž? I když můj názor je obvykle, že pokud obsahuje následující 4 kritéria, já doporučuji, že pokud je to vůbec možné, současný stážista by se měli snažit, aby zůstali s stáž pro zkušenostmi, jež přináší, schopnost vytváření profesionálně spojení, a možnost, aby zahrnovala relevantní zkušenost na svém životopisu.

Protože jsem přesvědčen, že existují některé dobré ponaučení ve scénáři, myslel jsem si, že psát o tom, aby se lidé v podobné situaci (včetně pracovních míst nemohou vystát) může vyhodnotit, kdy je čas zavolat, že to skončí na jejich stáž nebo zaměstnání.

Intern Otázka

„A teď, moje otázka je, tři měsíce není opravdu zažívá to, co jsem očekával, a mluvit o tom s generálním ředitelem více než jednou a věci nezlepšuje, je to čas, abych se zavolat, že to skončí, nebo držet kolem doufat, že to bude lepší? A pokud bych to měl vyčnívat, jak dlouho bych měl držet kolem s vědomím, že druhá nabídka může po lednu zmizet?“

V tomto případě si myslím, že autor dělá několik vynikajících bodů, o tom, proč opustil tuto praxi by nebylo nic špatného. Za prvé, tato osoba je postgraduální student, který měl práci a dělal slušné peníze s velkými výhodami pouze opustit a pokračovat v tom, co si mysleli, že by jejich „vysněnou práci“ poté, co dokončil svůj „školení“, který dal podobu tím, že dělá stáž , Pro někoho hledá budoucí zaměstnání a kteří chtějí získat expozici na poli zábavy v Los Angeles, přičemž znělo to práce jako výborný nápad.

Ale v průběhu posledních 2 měsíců, tato praxe se ukázala být noční můra. Za prvé, mnoho slibů, které byly provedeny v době rozhovoru nenásledovaly přes zaměstnavatelem. Žadatel hledal vzrušení v další práci spolu s slušný plat, výhody, dobré pracovní prostředí a šance na růst v rámci společnosti. Chcete-li, aby se situace ještě komplikovanější, žadatel byl také pohovory pro jinou společnost, která se zdála „úžasné“, ale to nemělo nabízet „pozlátko a půvab“ pracovat s celebritami na denní bázi, takže oni skončili dávat tu práci na držet.

Rozhodli se vzít praxi, protože to bylo zaplaceno, to slibovalo nějakou „pozlátko a půvab,“ a měl možnost pracovat na plný úvazek, jakmile stáž skončila. Zoufalství stážistů, plat byl poměrně nízká a nijak významně zvyšovat jen po několika diskusích a znovu poté, co vzal na roli osobního asistenta, když byl na plný úvazek vystřelil. Přijďte se dozvědět 2 předchozí zaměstnanců dělá stejnou práci byly také vystřelil. Oni měli 10 stážistů přes průběhu posledních 2 let a jen 3 zaměstnanců na výplatní listině.

Jako osobní asistent, zaměstnanec je nyní nudí v práci se systémem úřadu, a herečka, která pracují přímo s je hodně práce. Tam byly přísliby budoucích komisí, jakmile akce koná, ale to nebylo nic uvedeno o školení o tom, jak být úspěšný jednou struktura komise byl zaveden.

Student se v současné době potýká s nízkým platem a potíže dělat s penězi, zatímco žije v Los Angeles. Pobyt v „ špatné praxe “, zatímco zápasí finančně asi není dobrý nápad, v tomto případě, zejména proto, že učení se zdá být minimální s neexistující cestu růstu.

Dilema 

Spisovatel táta myslí, že student by měl dělat to, co si myslí, že je nejlepší, ale máma chce, aby student, aby zůstali, protože má pocit, že má student prestižní titul a je tu možnost, že se věci zlepší. Zatímco čtenář se cítí zcela využívány a naštvaný, protože společnost není žil až do své sliby, a zdá se, že žádný růstový potenciál ve společnosti.

Pokud byste chtěli s námi podělit o to, co si myslíte, prosím, připojte se k nám na fórum vidět svou odpověď a dejte nám vědět, pokud si myslíte, že student by měl zůstat nebo opustit své praxi.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *