Top Informační technologie Certifikace pro začátečníky

Posted on

 Top 10 IT certifikací, pro začátečníky

Střední roční plat pro odborníky informačních technologií bylo asi $ 84.000 od roku 2017, v závislosti na Bureau of Labor Statistics . To je více než dvojnásobek mediánu roční odměny za práci pro všechny profese dohromady. Počítače hrají roli v různých funkcích pro téměř všechny profese, a někdo musí postarat se o nich, takže IT profese roste jedna. BLS projekty průmyslu přidat více než půl milionu pracovních míst během deseti let končící v roce 2026.

Většina z nejvyšších platebních IT pracovních míst vyžadovat nějakou formu osvědčení, i když, a proto je důležité vědět, co bude nutné typ tréninku v závislosti na konkrétní IT kariéry, který sleduje.

CRISC: Certifikované rizik a informačních systémů řízení

Podle auditu a kontroly Association informační systémy (ISACA), toto zaručuje, že držák je dobře vyznají v ohrožení informačních systémů, pak navrhování / implementaci řešení. Tato certifikace, podle IT dovedností a platů zprávě, má průměrný plat 119.227 $ ročně a je dobrým certifikace pro zájemce o pozice pro bezpečnost informačních systémů.

CISM: Certified Information Security Manager

Další certifikace ISACA, CISM certifikace uznává znalosti v oblasti řízení bezpečnosti informací, jako někdo, kdo řídí, návrhy a zabezpečení vyhodnocuje informace pro danou organizaci. Tato certifikace má určité předpoklady, jako jsou stávající certifikace, jako je Giac. Podle dovedností a platů zprávě, držitelé tohoto certifikátu vydělávají v průměru 118.348 $ ročně.

CISSP: Certified Information Systems Security Professional

Stejně jako CRISC a CISM výše, tato certifikace uznává znalosti v oblasti bezpečnosti a řízení rizik, stejně jako bezpečnost vývoj softwaru. Průměrný roční plat hlášené pro držitele této certifikace je 110.603 $.

PMP: Project Management Professional

S průměrným ročním platem ve výši $ 109.405 se certifikace PMP z Project Management Institute (PMI) je zajištěno, že v souladu s PMI, „mluvíte a pochopit globální jazyk řízení projektů.“

CISA: Certified Information Systems Auditor

Další certifikace IASCA, že CISA zajišťuje, že auditoři Informační systémy mají dovednosti potřebné pro vyhodnocení systémů a řídit se osvědčenými postupy na „podpůrné důvěry v a hodnoty z informačních systémů.“ Průměrný plat držitelů CISA je 106.181 $.

CCDA: Cisco Certified design Associate

CCDA  je Cisco certifikace pro návrh sítě. Ujistěte se, že jste certifikovaný s jiným certifikaci Cisco (např CCNP Routing and Switching nebo jakékoliv certifikace CCIE), protože je to podmínkou pro CCDA. Průměrný příjem z držáku CCDA je 99.701 $. Tato certifikace, spolu s CCNP, je dobré mít, pokud máte zájem stát se síťový inženýr .

CCNP Routing and Switching

Na 97.038 $ ročně průměrné roční odměny, CCNP Routing and Switching certifikace je dobré pro někoho, kdo se alespoň jeden rok sítí zkušenosti a zajistí, že držitel může zavést a udržovat široký-oblastní sítě a práci s odborníky na řešení.

MCSE: Microsoft Certified Systems Engineer

Microsoft změnil povahu Microsoft Certified Solutions Expert  být více rozsáhlé certifikace zaměřené na implementaci technologie, přes širokou škálu verzí místo jednoho se zaměřil na specifické obory. Nicméně, MCSE je stále vysoce uznávaný certifikát získat, a průměrný plat pro držitele MCSE je 96.215 $ ročně.

ITIL V3 Foundation

ITIL v3 certifikace-the ITIL mistr -recognizes těch, kteří mohou uplatnit ITIL pojmů kvalitních IT řešení v reálných situacích. Průměrný roční plat pro držitele ITIL magisterských certifikace je 95.434 $.

CEH: Certified Ethical Hacker

CEH je prodejce neutrální (není vázána na jakékoliv značky) certifikaci pro informační technologie pracovníky, kteří si přejí, aby se specializují na „legálně“ hacking hackerům s využitím stejné znalosti a nástroje, které škodlivé hackeři používají. Dva roky souvisejících s bezpečností zkušenosti se dává přednost před obdržením CEH. Průměrný roční plat pro držitele CEH je 95.155 $.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *