Společný Učitel Interview Otázky a odpovědi Nejlepší

Posted on

 Společný Učitel Interview Otázky a odpovědi Nejlepší


Jaký je nejlepší způsob, jak se připravit na přijímací pohovor učitel? Můžete si vytvořit sebevědomí a snížit stres z rozhovoru plánováním, jak reagovat na dotazy dopředu. Začněte tím, že ptát sami sebe: „Co mohu udělat, aby zajistily moje kandidatura dostane pečlivé zvážení pro výuku práce? Jak budu dělat sám vystupovat?“Pak zařazování příklady a anekdoty, které vám pomohou vytvořit nezapomenutelný dojem.

Co se Tazatel chce vědět

Ředitelé škol a všechny ostatní členy výboru najímání řemeslu otázky žádají za účelem zjištění, zda se bude dobrou volbou pro svou školu, stejně jako mistr politik stanovených jejich školní čtvrti.

Naučit se co nejvíce, jak můžete o školách žádáte, takže budete moci lépe předvídat druh otázek, budete požádáni o své filozofii učení a řízení učebna stylu.

12 Common učitelů Rozhovor Otázky a odpovědi Nejlepší

Tento seznam otázek, které by vás mohly být požádáni během pracovního pohovoru učitel, s příklady, jak nejlépe reagovat na každé z nich.

Otázky o vás jako učitel

Podělte se o své nadšení pro výuku, práci se studenty, a příklady, jak byste se naučit svou třídu. Buďte připraveni odpovědět na otázky o tom, proč máte zájem o práci, jak se učit různé typy studentů v rámci stejné třídy, a jak zvládnout problémy ve třídě. Také byste měli být připraveni diskutovat o své výuky a řízení učebny filozofie.

1. Proč jste se rozhodl stát se učitelem?

Co chtějí vědět:  Výuka je jedním z nejnáročnějších profesí, s vysokým stupněm vyhoření. Budete dotázáni na tuto otázku tak, aby najímání výbor může posoudit vaše nadšení pro a závazek k výuce.

Vzorek Odpověď : Od doby, kdy jsem byl mladý, jsem miloval učení a ocenil velké učitele, kteří otevřeli nové světy pro mě. Je to jediný kariéry jsem vždy považován, protože já opravdu chci, aby následovali jejich příkladu a v současné době ve svém pořadí, vštípit radost z učení ve svých vlastních studentů.

2. Jaký typ struktury řízení ve třídě byste realizovat, pokud jste najal?

Co chtějí vědět:  Tazatelé se zajímá, jak byste zvládnout učebny, zvláště je-li počet žáků ve třídě jsou velké ve své škole.

Vzorek Odpověď : I zaujmout aktivní přístup k řízení třídy, modelování pozitivní chování pro své studenty a povzbuzování podpůrných peer-to-peer komunikaci. Také jsem zjistit, co vyvolává napětí v jednotlivých studentů, a jsem připraven na jejich podporu, když nastanou problémy.

3. Jak jste použili, nebo jak budete používat, technologie ve třídě? 

Co chtějí vědět:  Interaktivní třídních technologie změnily učení v posledních deseti letech. Buďte připraveni popsat své znalosti s běžnými nástroji, jako jsou SMART Board.

Vzorek Odpověď : Ve svém posledním třídě, studenti používají tablety se vytvářet a spravovat své vlastní webové stránky, která se ukázala být skvělým nástrojem pro komunikaci s rodiči a umožňuje jim vidět každodenní činnosti jejich děti zúčastnila.

Otázky o vás jako Learner

Tazatel nebo pronájmu výbor bude chtít vědět, jak vy osobně obrátit učení, své pedagogické kvalifikaci a pověření, žádný další vzdělávání, které jste obdrželi, a jak zůstat současný s technologickým pokrokem a novými přístupy k učení.

4. Jaký přístup nebo strategie používáte učit nové informace?

Co chtějí vědět:  Tuto otázku řeší, zda si vědomě uvažovat o individuálních učebních stylů – a to jak vlastní a těch vašich studentů.

Vzorek Odpověď : Zjistil jsem, že učit se nový materiál, nejlépe tím, že píše si poznámky, když jsem četl, nebo jak jsem poslouchal někoho přednášku. Proces zapisování důležité detaily funguje dvěma způsoby: za prvé, to mi pomáhá absorbovat a pečlivě přemýšlet o nových informacích a za druhé, moje poznámky sloužit jako vodítko studie, které mohu odkazovat do budoucna.

5. Co dalšího vzdělávání tříd, semináře, školení apod jste se zúčastnili?

Co chtějí vědět:  Všichni učitelé musí usilovat o další vzdělávání, aby byla zachována jejich certifikaci. Použijte své reakci předvést jednotlivé oblasti pedagogické teorie a praxe, že jste zvládli a že bude přidávat hodnotu k vaší škole.

Vzorek Odpověď : Okresní, kde jsem pracoval dříve nabídla možnosti dalšího vzdělávání ve večerních hodinách po celý rok. Navštěvoval jsem pravidelně tyto relace. Jsem především rád tréninkové gramotnost zasedání, která se zaměřila na časných dětství literatury a učebních strategií. Také jsem to štěstí, aby se zúčastnili každoroční Autism Awareness konferenci konané v New Yorku v posledních dvou letech. Snažím se využít každou příležitost dalšího vzdělávání nabízených ke mně.

Otázky o vás jako součást výuky týmu a učebny společenství

Školy chtějí podporovat smysl pro komunitu v rámci školy, a to zejména ve třídách. Budete pravděpodobně dotazy týkající se vaší schopnosti pracovat jako součást týmu učitelů a správců, stejně jako svými schopnostmi a zkušenostmi překlenutí mezery mezi žáky ve třídě a jejich rodiny doma.

6. Co vás zajímá o našem okrese?

Co chtějí vědět:  To byste se divit, kolik entry-level pro výuku kandidáty nedaří výzkum školní čtvrti před jejich rozhovorů. Najímání výbory zeptat na tuto otázku, aby zjistili, zda jste zaujal natolik, dělat úkoly a učit se o potřebách jejich školní čtvrti.

Vzorek Odpověď : Jako rodič 4. srovnávač v okrese, jsem zažil na vlastní kůži, jak teplé a přívětivé učitelé a správci. Pocit komunity školní čtvrť tvrdě pracuje, aby podporovaly a udržovat je něco, co nikdy jsem zažil v některém ze škol, které navštěvují I nebo vyučovaných. Každý ví, že jméno mé dcery, mé jméno, a můžete říct, že všichni ve škole je skutečně rád, že tu práci se studenty a jejich rodinami.

7. Měli byste zájem ve vedení nějaké mimoškolní aktivity?

Co chtějí vědět:  Dobré školy jsou vždy hledají způsoby, jak obohatit život svých žáků. Je ochoten vést mimoškolní aktivity, jako sportovní týmy, kluby, či akademických týmů bude silnou stránkou ve svůj prospěch.

Vzorek Odpověď : V létě jsem ředitelem divadelního tábora, které nabízí umělecké centrum ve městě. Rád bych se zúčastnit žádných dramatických klubech či představení se děti účastní v průběhu celého roku. Nebo, v případě, že se nejedná o dramatický kroužek, tak bych určitě rád spustit jednu, jestli to je něco, že škola by měla zájem. Zatímco divadlo shodou okolností můj osobní vášeň, jestli existují nějaké další činnosti, které jsou zvláště potřebuje podporu, a že bych mohl být dobrou volbou pro, já bych byl ochoten vypomoci však mohu.

Dotazy týkající se žáků a rodičů

Jako způsob, jak zhodnotit svůj styl výuky a komunikační schopnosti, můžete být požádáni o tom, jak byste zvládnout studenty a rodiče.

8. Jak byste vypořádat s studenta, který je obvykle pozdě?

Co chtějí vědět:  Tazatelé je zajímalo, jak byste se týkají one-on-one se studenty zobrazujících neproduktivní chování.

Vzorek Odpověď : Je-li dítě přijde do školy pozdě na pravidelné bázi, nejprve bych mluvit s dítětem, aby zjistil, jestli existuje něco, co se děje ve škole nebo doma, že se mu způsobuje, že je pozdě. Po rozhovoru s dítětem, a v závislosti na tom, co má, tak bych diskutovat s mým nadřízeným co nejlepší přístup k mluvit s rodinou o opakované nedochvilnost.

9. Jak byste zapojit neochotný student?

Co chtějí vědět:  Tato otázka je chtěl podnítit diskusi o tom, jak motivovat studenty s různými styly učení.

Vzorek Odpověď : Je-li student Zdá zdráhají účastnit v určitém tématu, chtěl bych využít své zkušenosti z práce s různými typy studentů a přizpůsobit své strategie výuky zapojit studenty takovým způsobem, že by se cítili mnohem pohodlnější účastnit. Může to být tím, že má žák (s) pracovat s partnerem, nebo vytvářet své lekce kolem tématu, které student může být více pravděpodobné, že bude zájem.

10. Co byste řekl rozzlobeným rodičem o třídě svého dítěte?

Co chtějí vědět:  Jedna z nejtěžších výzev ve výuce má komunikovat s nesouhlasem rodičů. Principy potřebují vědět, že jejich učitelé mohli pracovat v klidu zneškodnit kritiku.

Vzorek Odpověď : Mám-li rodič, který je naštvaný o stupni jejich dítě obdržel bych nabídnout na setkání s rodiči a poskytly důkazy o poučení dítěte přijatých v rámci přípravy na posouzení. Já bych pak požádat rodiče (y), aby mi pomohl brainstormingu způsoby, aby jejich dítě mohlo přípravu a dosahují lepších výsledků hodnocení. Například, když jsem měla dítě, které trvale zápasil s jeho týdenní pravopisu práci.

Než mě rodiče kontaktoval, Natáhla jsem se k nim poté, co podal ve svém druhém týdenním testu neúplné. Zeptal jsem rodič, jestli bychom mohli uvažovat o některých strategiích se dítě mohlo použít jak ve třídě i doma ke zlepšení studentovy pravopisné dovednosti. Každá situace je jiná, samozřejmě, ale pokud jsem schopen nabídnout opravný posouzení, budu více než šťastný, aby tak učinily.

11. Co byste dělali, kdybyste podezření zanedbávání nebo zneužívání v domě jednoho ze svých studentů?

Co chtějí vědět:  Učitelé chodit jemnou linku jako ochránci dobrých životních podmínek svých žáků. Přemýšlejte o tom, jak byste odpověděli byste měli podezření, že dítě bylo předmětem zneužívání.

Vzorek Odpověď : beru pozici pověřenému reportér velmi vážně. Jsem si vědom denní kontrole stavu systému okresu, že učitelé raného dětství jsou nutné k realizaci denně. V mé předchozí pozici, jsme také udělali denní kontroly, kdy se děti dorazí každé ráno. Tam bylo jedno dítě v mém předchozím třídě, která měla lichý modřiny na obou pažích a nebyl jsem si jistý, jestli modřiny byly od tvrdou hrou se sourozenci nebo kamarády, nebo z dospělého bytí fyzicky hrubý.

Než jsem nikomu nic řekl, ohlásil jsem to, co jsem viděl na jistině, která mě vedla přes proces určit příčinu podlitin. Nakonec bylo zjištěno, že modřiny byly od staršího sourozence dítěte. Způsob, jakým moje škola ošetřen stav, nám umožnilo zajistit dítě bylo v bezpečném stavu, aniž by nepravdivě obvinil nebo rozrušovat rodiče.

12. Pokud jste si všimli dítě šikanováno ve své třídě, jak byste se vypořádat se situací?

Co chtějí vědět:  Šikana je velkým problémem ve školách. Jaká opatření byste vzít si uvědomit, prevenci, nebo reagovat na to ve své třídě?

Vzorek Odpověď : Jedním z nejdůležitějších velkých skupinových aktivit dělat s mojí třídě na začátku roku píše naše pravidla třídy dohromady. Dělám to velký problém; společně jsme se přijít s a souhlasit s pravidly, a my všichni podepsat plakát v závazku snažit dodržovat pravidla a zároveň pomáhá ostatním, aby dodržovaly pravidla v průběhu celého dne. Jedním z nejdůležitějších pravidel na našem plakátu je ne šikanovat ostatní děti.

Používám tento skupinový činnost jako příležitost hovořit o tom, co to znamená, šikanovat, a co dělat, když je student šikanováno nebo vidí, že je někdo šikanuje. Část lekce dělá proti šikaně plakáty, které jsme visí ve třídě a na chodbách. Kdybych byl svědkem šikany, tak bych mluvit se všemi dětmi zapojenými odděleně, a také bych přehodnotil svou anti-šikaně lekci a plakáty s celou třídou.

Tipy na odpověď Učitel Rozhovor Otázky

Během pohovoru, budete muset udělat víc, než jen dát obecné odpovědi na otázky, které jste žádali. Nejlepší kandidát bude schopen vysvětlit, jak jsou kvalifikováni pro tuto práci a proč by být dobrou volbou pro školy.

To dělá to mnohem jednodušší pro manažera učinit rozhodnutí, pokud byl žadatel vysvětluje, proč by byla velká půjčovna.

Make It Personal:  Udělejte si čas přizpůsobit své odpovědi na pohovor otázky. Zahrnovat upozorní z vašeho pozadí, dovednosti a profesní zkušenosti, které jsou důležité pro práci, které se ucházíte. Zaměřit se na dovednosti nejvíce relevantní k poli.

Zde je seznam pedagogických dovedností tazatelé mají největší zájem. Samozřejmě, komunikace, organizace a kritického myšlení jsou vysoko na seznamu požadovaných vlastností. Pokud se vrátí do školních lavic po přerušení zaměstnání, být připraveni řešit mezery ve vaší zkušenosti.

Uvede příklady:  Tazatel se bude pravděpodobně vás zeptat behaviorální rozhovor otázky, které vyžadují, abyste poskytnout příklad toho, jak jste udělali něco. Například, tazatel by se říci, „Řekni mi něco o době, kdy jste se ovládal problém chování se studentem.“ Tyto druhy otázek vyžadují myslet příkladů z minulých učebních zkušeností. Chcete-li odpovědět na tyto otázky, vysvětlit situaci a to, co jste udělali, aby buď řešit problém nebo dosáhnout úspěchu.

Pak popisují výsledek.

Iv případě, že otázka není behaviorální rozhovor otázkou, to je často užitečné, aby předložil konkrétní příklad. Například situační rozhovor otázky vás požádat, aby zvážila možné budoucí situaci na pracovišti. Tazatel se ptát: „Jak byste zvládnout rodiče, kteří si myslí, že třídí své dítě nespravedlivě?“ I když se jedná o budoucích situacích můžete i nadále přijímat na příkladu z minulých zkušeností. Pomáhá vytvořit seznam anekdot můžete čerpat z zaměřením na situace, kdy vaše akce měla jasný pozitivní výsledek.

Výzkum škola:  výzkum School District a školy, kde budete pracovat, pokud si najal. Budete moci najít spoustu informací na internetových stránkách školní čtvrť je. Také, pokud máte připojení k žádným učitelů, kteří pracují ve škole, čtvrti, nebo jakékoliv rodičů, jejichž děti navštěvují školu, zeptejte se jich na jejich vhled do zaměstnání. Čím více jste obeznámeni s akademiky, mimoškolní aktivity, sport, studentské profily a osnovy, tím lépe vybavená budete klást smysluplné otázky a poskytovat opatrné odpovědi na pohovor otázky.

Být připraven na panelu Rozhovor:  Po rozhovoru pro výuku práce, můžete očekávat, že pohovor s celou řadou různých složek.

Můžete být požádáni, aby rozhovor s panelem, který by mohl zahrnovat ředitele školy, administrativní pracovníky, ostatní učitelé a rodiče. V některých případech může být nutné, aby rozhovor s vyhledávacím výboru, který je pověřen prověřování uchazečů před přechodem na formálním rozhovoru pro tuto práci.

Připravte se na Teach Mini-Lekce:  Před nebo po pohovoru můžete být také požádáni, aby učit mini-lekce do skupiny studentů, nebo učitelů předstírá, že studenti, během pohovoru.

Ujistěte se, že přesně víte, co budete muset připravit na každý pohovor, což by mělo být jasně uvedeno v e-mailu nebo po telefonu, s největší pravděpodobností, když jste zařizování datum a čas pohovoru.

Jak udělat ten nejlepší dojem

Často se na konci rozhovoru, budete dotázáni, zda máte nějaké otázky pro tazatele. To je, když se stanete tazatel a mají možnost klást některé dobře promyšlené otázky.

Přezkoumá seznam dobré otázky se ptát v průběhu rozhovoru pro výukové úlohy. Je důležité, že jste přišel připraven s otázkami s cílem prokázat své nadšení pro tuto pozici a váš zájem dozvědět se více o úloze, školy nebo okresu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *