Easy Online Práce, které vyžadují malou nebo žádnou zkušenost

Posted on

Easy Online Práce, které vyžadují malou nebo žádnou zkušenost

Ne každý, kdo chce pracovat doma hledá dlouhodobé kariérní možnosti. Někdy si jen chcete něco relativně snadné, kde si můžete vydělat nějaké peníze navíc rychle. Jestli je to váš cíl, tyto online pracovních míst mohou být předmětem zájmu.

Aplikace proces on-line je jednoduché a přímočaré a velmi málo jich zapotřebí kandidátů. Některé možnosti mohou být zahájena ve stejný den, že jste na ně reagovat. Oni také vyžadují jen velmi málo úsilí a mohou být obvykle provádí na svůj rozvrh.

Všimněte si, že tyto práce neplatí moc, a že se nebude poskytovat údaje o vašem životopisu. Možná, proto je třeba mít více než jeden on-line práci, aby se požadovaný příjem. Také, jak si uspořádat další příležitosti, vědět, jak rozpoznat a vyhnout se práci-at-home podvody.

Micro Job

Mikro úkolem je obvykle malé on-line úkol, pro který se zobrazí stejně malý poplatek, obvykle pár centů nebo dolarů. Někdy se nazývají krátké úkoly.

Tyto práce jsou prováděny protokolování na webové stránky a výběrem úkoly dané společnosti, někdy jednoduše kliknutím na odkaz. Amazon Mechanical Turk, Clickworker a ySense nabízejí tyto typy úkolů.

Práce mohou být také nalezeny v online tržiště služeb. Zde pracovníci nabízejí malé služby, obvykle za pevně stanovenou cenu, a kupující procházet tržiště najít lidi, které nabízejí služby, které potřebují.

Pracovní příležitosti patří crowdsourcing projekty, které jsou podobné jako zadávání dat, kdy firmy zapojily armádu virtuálních pracovníků provést malou část většího projektu. Pracovníci mohou také využít věrnostní programy a průzkumů, které jsou možná původní práce-at-home mikro-zaměstnání.

Vzhledem k tomu, poplatek je tak malý a úloha trvá tak málo času, že cílem je udělat co nejvíce úkolů, jak je to možné. Nicméně, měli byste pochopit politiku odměňování, jak mnoho z těchto firem mají minimální výplata, což znamená, že pokud si vydělat $ 8,55 dělá 20 mikropráce, budete muset počkat, až jste si vydělal tolik jako 50 $ skutečně dostávají své peníze.

Online Porotce

Právníci připravují na proces často vytvářejí falešný porotu k získání zpětné vazby od jednotlivců podobné těm, kdo může nakonec sedět v porotě. Protože to může být nákladné mít in-osobně falešný porotu, levnější on-line porotci jsou logickou alternativou. Mohou poslouchat zvukové a ukázat video prezentace, nebo si přečíst materiál a odpovídat na otázky.

Vzhledem k tomu, právníci hledají lidi, kteří odpovídají profilu možných reálných životních porotců, online porota společnosti žádat o detailní otázky žadatelů. Všimněte si, že by se nikdy odhalit vaše číslo nebo kreditní kartu sociálního zabezpečení nebo bankovní údaje. Společnosti obvykle zaplatit 10 dolarů na $ 60 až on-line porotců. Protože většina on porota společnosti nebudou potřebovat hodně porotců, přihlášení k více firem vám dává větší šanci dostat vybral pro „porotce.“

Aby se stal on-line porotce, budete muset zaregistrovat s několika společnostmi poroty, která zahrnuje plnící rozsáhlý dotazník. Budete také muset splňovat určité předpoklady, které se liší mezi okresy.

Vstup dat

Online zadávání dat je rostoucí pole práce-at-home. Nová technologie usnadňuje společnostem najmout nezávislí dodavatelé k práci na zadávání dat projektů.

Provozovatelé zadávání dat mohou mít přístup k infrastruktury společnosti vzdáleně nebo pomocí crowdsourcing technologií. zadávání dat mohou zahrnovat oblasti, jako je základní všeobecné přepis; Nicméně, většina přepis úkoly vyžadují další zkušenosti.

Společnosti, které vstupních dat půjčovna pracovníků patří Axion datových služeb Sigtrack a podpora Ninja.

Webové stránky nebo testování aplikací

Pokud máte názory na to, co funguje a co ne na webu, můžete být vhodné pro práci při testování vzdáleného použitelnosti. Uživatelské testery mohou také vyzvednout další práce přezkoumávání webové stránky a mobilní aplikace, které mohou být stále ve vývoji. Nemusíte být velmi dobře informovaný o internetu, protože někteří vývojáři chtějí začátečníka hledisko.

Použitelnost testery jsou žádáni, aby prováděly testy na základě jejich demografické profily, jako je vzdělání, webové znalostí, věku a používání sociálních médií. Oni jsou pak uvedeny otázky adresu nebo úkolů, které mají plnit, jako je registrace na webových stránkách a poté poskytování zpětné vazby online. Prověrka obvykle trvá asi 15 až 20 minut a vydělá obvykle asi $. 10 Po dokončení hodnocení, testery nejsou zaplaceny, dokud klient přijímá od nich zpětnou vazbu. Práce může být odmítnuta a neplacené v případě technických problémů, nedostatek detailů, nebo jiných problémů klient určuje.

Tyto pozice se nacházejí hlavně v jakékoliv společnosti zapojené do e-komerci, vedení obchodních transakcí elektronicky online. Příklady zahrnují Amazon, eBay a PayPal.

Search Hodnotitel

Vyhledávat hodnotitelé motor prozkoumat internet výsledky vyhledávání a poskytují zpětnou vazbu o tom, zda jsou správné, relevantní a spam-free. K tomu, hodnotitel musí mít znalosti o aktuální kultuře a internetu a mají dobré komunikační schopnosti. Někdy je požadováno vysokoškolské vzdělání nebo výhodné, ale přímá zkušenost není povinné. Tento konkrétní práci-at-home příležitostí vyžaduje určité zkušenosti, ale platí vyšší mzdy.

Tato pracovní místa jsou často u dvojjazyčných jednotlivce, ačkoli tam jsou některé anglické jen pozice. Úkolem evaluace hledání jede pod mnoha jmény, jako je vyhledávání hodnotitele, internet hodnotitel, kvalita ad hodnotitelem nebo internetové soudce.

Společnosti, které nabízejí tento druh práce patří Google, Appen, Lionbridge, a pracovních sil Logiq.

korektor

Pokud máte cit pro všímat pravopisné chyby či překlepy, může být dobře hodí jako korektor. Nicméně, tento úkol může vyžadovat pořízení korektury kurz nebo nějaké předchozí zkušenosti, nebo budete muset podstoupit test, než se dostane najal.

Virtuální asistentka

Jako virtuální asistentka, budete mít za úkol s prací, který je podobný tomu, který z kancelářského asistenta. I přesto, že budete pracovat z domova, měli byste být vysoce organizované, efektivní a spolehlivý. Cla typicky zahrnují podání a vedení záznamů, plánování schůzek a událostí a odpovídání telefonů.

Mnoho společností najmout virtuální asistenti. Například Servcorp, která byla založena v roce 1978 v Sydney, Austrálie, poskytuje virtuální kanceláře a služby po celém světě. Nabízí pracovní stanice, zasedací místnosti, spolupracovníky, technologie a nic jiného potřebné pro podporu svého podnikání. Timeetc je další společnost, která poskytuje virtuální asistenti pomáhají zákazníkům dosáhnout svých cílů. Společnost nabízí free-trial tím, že virtuální asistentka vykonat prvotní úkol.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *