Způsoby, jak vydělat peníze s vaší Smartphone

Posted on

Způsoby, jak vydělat peníze s vaší Smartphone

Tyto způsoby, jak vydělávat peníze s telefonu nejsou nutně způsob, jak získat skutečný život, ale, pokud se používá rozumně, které vám mohou pomoci kompenzovat některé náklady na váš mobilní telefonní účet, a možná dát několik dalších výdajů dolarů kapse.

Stejně jako u jiných drobných úloh, myšlenka těchto aplikací je, aby se peníze navíc, takže buďte opatrní, že nemáte skutečně přijít o peníze v tomto procesu. Níže jsou uvedeny osm aplikace, které můžete použít, jak vydělat peníze, které se pohybuje od crowdsourcing sociální reklamních médií, takže si můžete porovnat a najít ty, které skutečně vám umožní provést některé dodatečné příjmy.

EasyShift

Typ programu: Úkol orientovaný crowdsourcing, aka stránkách microlabor

Technické požadavky: iPhone

Místa: United States, ačkoli dostupnost posuny v některých oblastech může být omezeno

Jak to funguje: Stáhněte si aplikaci a vytvořit účet začít přijímat „směny.“ Po dokončení směny, získáte body. Můžete také získat lepší platících úkoly stejně. Typy pracovních míst tento crowdsourcing firma nabízí bývají pro spotřebitelské značky, kteří chtějí sledovat své výrobky, takže fotky produktů s cenou kontroly jsou základem této společnosti.

Jak to platí: Pays peníze do PayPal účty. Platby posun v rozmezí od $ 2 na $ 20. Ty jsou vypláceny v rámci 48 hodin.

Sečteno a podtrženo: I když je to k dispozici na celostátní úrovni, protože tak mnoho z jeho posunů jsou umístění-založené, její proveditelnost pro vás opravdu záleží na tom, kolik z nich je blízko vás. Nechcete strávit hodinu času v vydělávat $ 2.

pole Agent

Typ programu: Úkol orientovaný crowdsourcing

Technické požadavky: iPhone

Místa: Spojené státy, Kanada, Norsko a Austrálie

Jak to funguje: Po stažení aplikace, musíte zvolit práci. Seznam obsahuje pracovní nabídky jako průzkumy, ankety, brožura umístění, kontroly cen a prohlížení produktů. Úkoly musí být dokončena do okna dvouhodinové. Jako agent, budete sbírat body za úkoly, které úspěšně dokončit. Ale také ztratit body pro všechny nedokončené úlohy.

Jak to platí:  Plat za prací se zaregistrujete na rozmezí mezi $ 3 na $ R12 každá dvojice v hotovosti. Musíte mít PayPal účet, protože to je místo, kde je uložen váš plat.

Sečteno a podtrženo: Aplikace není jako ostatní, protože žadatelé získali práci na nejprve-přijít, nejprve-míst. Ale některé práce jít založený na hierarchii, takže pokud máte více bodů získáte nárok na více pracovních míst. To znamená, že nebudete trávit příliš mnoho času na pracovní místa nebudete mít.

Embee Mobile

Typ programu: mobilní odměny

Technické požadavky: K dispozici pro více než 300 mobilních operátorů, včetně AT & T a Verizon.

Místa: Více než 100 zemí

Jak to funguje: Instalace jeho „mobilní měřiče výkonu“ a získat dárkové karty

Jak to platí: Dárkové karty

Sečteno a podtrženo: Users instalovat aplikace z Google Play a ty ve Spojených státech získat dárkové karty z míst, jako Amazon, Domino Pizza a Dell. Mimo území Spojených států, body mohou být vyměněny za mobilní vysílacího času. To není k dispozici ve všech městech, takže budete muset nainstalovat aby zjistil, jestli to bude fungovat, kde jste.

Gigwalk

Typ programu: Úkol orientovaný crowdsourcing

Technické požadavky: iPhone (aplikace pro Android je plánováno)

Místa: Více než 6000 měst ve Spojených státech

Jak to funguje: Lidé přihlásit a najít „koncerty“ nebo úkoly. Tyto úkoly může být téměř cokoliv, ale některé z těch typických jsou kontroly cen, testování aplikací, ověřování dat, focení, mystery shopping, a průzkumy. Vztahují se na tyto úkoly pro klienta hledající práci a je-li zvolen, předloží práci. Dostávají zpětnou vazbu od svých klientů. Pozitivní zpětná vazba jim umožňuje přístup k vyšší platících vystupuje.

Jak to platí: Pays hotovosti na účet PayPal. Úkoly, které obvykle zaplatí $ 3 $ 5; Nicméně, pro zkušené Gigwalkers tam jsou některé úkoly, které platí až do výše $ 100. Platba za úloh je provedena do 7 dnů. Gigwalkers musí zaplatit transakční poplatky PayPal, ale může zvolit vyšší minimální výplatu, aby se minimalizovalo jejich četnost.

Sečteno a podtrženo: Pár věcí, které je třeba přišel na určit, jak lukrativní to vydělávání peněz app bude pro vás: nejen čas potřebný k dokončení úkolu, ale čas potřebný vztahovat na úkoly a musí cestovní kompletní koncertů. Na $ 3 na $ 5 vystupovat zřejmě nevyplatí cestovat daleko. Konkurence je však větší pro koncerty, které nevyžadují cestovat nebo které jsou v hustě osídlené oblasti.

iPoll

Typ programu: Průzkumy

Technické požadavky: iPhone a Android platformy

Místa: United States, i když mohou existovat určité mezinárodní průzkumy k dispozici čas od času

Jak to funguje: Stáhněte si zdarma aplikaci; vyplňte profil s informacemi, jako je vaše jméno, adresa, pohlaví, narozeniny, a postavení v zaměstnání. Ty pak budou kontaktováni e-mailem, oznámení Push nebo telefonu k účasti na průzkumech, které odpovídají vašemu profilu.

Jak to platí: Platí do bodů, které mohou být vyměněny za hotovost na účtu PayPal nebo dárkové karty. K dispozici je $ 35 prahové hodnoty výplaty.

Sečteno a podtrženo: Obecně platí, že nejsem velký fanoušek průzkumů, protože může trvat hodně času jen malou odměnu. Skutečnost, že si můžete dělat to na telefonu, i když prostředky, které můžete udělat jim v době, kdy by jinak mohly být plýtvání, jako čekání na děti až do konce činností nebo v čekárně. Jak již bylo řečeno, kolik průzkumy jsou odesílány do vás není pod kontrolou, takže pokud váš profil neodpovídá mnoho průzkumů, nemusí dělat to do výše limitu.

Post Intelligence

Typ programu: reklama v médiích Social

Technické požadavky: iPhone a Android s sociální média účty na Twitteru, Tumblr, a / nebo YouTube

Místa: Anywhere

Jak to funguje:  Můžete propojit své sociální média profily ke svému účtu po jeho zřízení. Ty pak mají možnost vybrat si ze seznamu kampaní vztahující se k vašemu profilu. Jediné, co musíte udělat, je sdílet text nebo odkaz na video. Ale ty jsou omezeny na to, kolik si můžete psát, obvykle několikrát denně.

Jak to platí:  Máte dvě možnosti platby: hotovost na PayPal účet nebo s Amazon dárkové karty. Pay závisí na počtu zobrazení nebo kliknutí, vaše příspěvky dostat během kampaně. Tyto Liší cenu za proklik na základě kampaně. Ale můžete získat představu o tom, kolik můžete získat, protože Mylikes vám dá odhadnout, kolik platí každá kampaň na základě svých následovníků.

Sečteno a podtrženo: Tato aplikace není pro lidi, kteří používají sociální média mírně. Místo toho je určen pro ty, kteří používají sociální média hodně. V případě, že jste to vy, můžete si vydělat nějaké peníze, pokud budete mít žádný problém, kterým schválil produkty.

ShopKick

Typ programu: Nákupní odměňuje programu

Technické požadavky: iPhone nebo Android smartphone

Místa: United States

Jak to funguje: shromažďování „kopance“ nebo body, když stačí zadat obchody, jako jsou Target, Macy, Best Buy, Crate & Barrel, Old Navy, Toys’R’Us a Exxon Mobil a večerky. Pomocí GPS na svém telefonu, ví, svou polohu a odešle příslušné nabídky. Skenování čárových kódů pro další body a dokonce i více bodů, když uděláte nákup, ale získat body tím, že nákupy, které potřebujete propojit své kreditní karty k němu.

Jak to platí: Platí body vyměnit za dárkové karty a slevami.

Sečteno a podtrženo: Na rozdíl od některých jiný nákupní odměňuje aplikací, tentokrát nevyžaduje nákupy, takže si můžete vydělat peníze a zároveň jednoduše provozovat své pochůzky.

Viggle

Typ programu: Program Věrnostní / odměňuje

Technické požadavky: Android a Apple zařízení (včetně tablet)

Místa: Právní obyvatelé Spojených států, včetně Puerto Rico

Jak to funguje: Použijte svůj smartphone k přihlášení své televizní a sledování hodin a musí být za to zaplaceno. Když se přihlásíte k Viggle, zaznamenává zvuk a identifikuje televizní pořad. Zatímco body jsou odměněni za jakékoliv sledování televize až 12 hodin denně, je to ty se Viggle sponzorovány, které získají nejvyšší počet bodů. Uživatelé také získat body tím, že interakce s tím, co je v televizi tím, že odpoví na otázky trivia, hlasování v anketách, atd., A pomocí sociálních médií a odkazem nové zákazníky. Zákazníci DIRECTV získat další bonusy.

Jak to platí: Pays věrnostní body, které lze uplatnit ve firmách, jako Groupon, 1-800-Flowers, Fandango a Foot Locker. Odměny zaniká v případě, že zůstane účet Viggle odložené po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců. Hodnota odměn (ne včetně případných cen získal v soutěžích) je omezeno do výše $ 550, není-li tento limit se vzdát Viggle.

Sečteno a podtrženo: Pravděpodobně jste se dívat na spoustu TV, aby se tento plat. Gauč brambory, vzít na vědomí!

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *