Co účetní dělat? Plat, potřebné dovednosti, & More

Posted on

Co účetní dělat? Plat, potřebné dovednosti, & More

Účetní zajistit správnost účetní závěrky pro jednotlivce, firmy a organizace. Mají zajistit, aby zákony a postupy jsou dodržovány, a daně jsou správné a zaplaceno včas. Účetní připraví finanční dokumentaci a vysvětlí své nálezy jedinců nebo řízení podniku či organizace.

Existuje několik typů účetních. Management účetních připravovat finanční informace, které se používá interně společností, které je zaměstnávají. Veřejné účetní, kteří pracují pro účetní firmy, nebo jsou samostatně výdělečně činné provádět audity a připravovat finanční podklady a daňové formuláře pro klienty. Vládní účetní práce s finanční záznamy vládních agentur. Oni také audit firmy, organizace a jednotlivce, které jsou předmětem vládní regulace a zdanění.

Accountant povinnosti a odpovědnost

Typické pracovních povinností účetní musí být schopni provést, patří:

 • připravovat rozpočty
 • Zadávání transakcí a sladění zůstatků účtů
 • Připravit přesné pracovní dokumenty, plány a odsouhlasení pro účely auditu
 • Zasílání faktur k účtům
 • Vynutit platební podmínky s účty
 • Zůstat až do dnešního dne daňových zákonů státními a místními
 • Práce s externími auditory
 • Rekordní platby a výplaty

Účetní provádět celou řadu povinností v závislosti na jejich zaměstnavatele a specifické zaměření jejich práce. Zda spolupracuje s korporací, jednotlivci či vládních agentur, účetní musí být schopni podat právní finanční dokumenty, jako jsou ty, že veřejné podniky musí zveřejnit pro investory. V případě individuálních klientů, to by mohlo být něco tak základního jako roční daň z příjmu formulářů.

Účetní pracující v podnicích musí být schopen analyzovat vnitřní finanční dokumenty, ujistěte se, že odbory jsou v souladu s právními předpisy, a aby rozpočet doporučení.

účetní Plat

Platy účetní se může výrazně lišit v závislosti na zaměstnavatele. Některé velké firmy mohou platit vyšší platy a nezávislí účetní s dlouhodobým seznam klientů také mohou vydělat víc.

 • Střední roční plat: $ 69.350 ($ 33,34 / hodina)
 • Top 10% ročního platu: $ 122.220 ($ 58,75 / hodina)
 • Dno 10% ročního platu: $ 43020 ($ 20,68 / hodina)

Zdroj: US Bureau of Labor Statistics, 2017

Výchova, vzdělávání, a certifikace

Minimální vzdělání požaduje, aby se stal účetním je bakalářský titul. Mnoho účetní bude usilovat o vyšší stupně a certifikací s cílem, aby se sami lépe prodejné.

 • Vzdělání: Bakalářský titul v účetnictví nebo příbuzném oboru, je nutné začít v kariéře jako účetní. Někteří zaměstnavatelé dávají přednost uchazeči o zaměstnání, kteří mají magisterský titul v účetnictví nebo daní nebo MBA s koncentrací v oblasti účetnictví.
 • Certifikace: Aby bylo možné uložit své listiny u US Securities and Exchange Commission, účetní je třeba, aby se stala držitelkou certifikátu auditora (CPA). Jednotlivé státy udělit udělení licence podle svých vlastních pravidel a předpisů. Po získání vysokoškolské vzdělání, účetní musí projít  Jednotná CPA zkoušky .

Accountant dovednosti a kompetence

Kromě formálního vzdělání a povolení, měkké dovednosti potřebné, aby účetní zahrnují:

 • Zákaznický servis dovednosti: Mnoho účetních stráví hodně času práci se zákazníky, vyhodnocování jejich potřeb, a pomáhat jim s jejich finance nebo daní. To vyžaduje, aby mluvení a poslechu, které jsou součástí zákaznického servisu.
 • Analytické myšlení: Účetní musí být schopni identifikovat trendy nebo potíže při kontrole finančních prostředků pro jednotlivce nebo firmy.
 • Řešení problémů: Pracuje jako účetní často zahrnuje pomáhá klientům řešit konkrétní finanční problémy. V mnoha případech účetní objevovat problémy a je třeba doporučit řešení, když se to stane.
 • Microsoft Office způsobilosti: účetní stráví hodně času práci s standardních softwarových aplikací používaných pro podniky, zejména Microsoft Excel nebo jiný tabulkový procesor.
 • Dobře organizovaná: Sledování a analýza finančních prostředků vyžaduje vysokou úroveň organizace, aby zůstali na vrcholu výnosů a nákladů, neboť vyvíjí.

Job Outlook

Podle Bureau of Labor Statistics , růst počtu pracovních míst pro účetní se odhaduje na 10 procent za deset let končící v roce 2026. To je lepší než růst 7 procent projektované pro všechny profese. Vyhlídky na práci v této oblasti často jsou vázány na zdraví ekonomiky, ale účetní vždy bude zapotřebí, jak stále více firem jít na veřejnost a jako daňové kódy stále složitější.

Pracovní prostředí

Podnikatelé prostředí se může lišit, ale většina účetní pracují buď pro větší firmy, která potřebuje své služby nebo Pracují samostatně sloužící jednotlivce a malé firmy. Někteří nezávislí účetní by mohlo fungovat ven z domácí kanceláře.

Pracovní rozvrh

Pracovní doba obvykle následovat standardní otevírací dobu. Největší Výjimkou je během daňového období, kdy mnozí účetní bude pracovat mnoho hodin, aby byly splněny s klienty před termínem podání.

Jak získat práci

STUDIUM
bakalářský titul v oboru účetnictví je naprosté minimum.

GET CPA
aniž by se stal autorizovaný účetní, pracovní vyhlídky může být omezena.

Získávají zkušenosti
nejlepší způsob, jak vybudovat důvěru a zisk klientů je přes dělá dobrou práci.

Porovnáním podobnou práci

Profesní dráhy podobné jako u účetní, spolu s medián ročních platů, zahrnují:

 • Rozpočet Analytik: $ 75.240
 • Náklady odhadce: $ 63.110
 • Finanční analytik: $ 84.300
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *