Job Interview poděkování Příklady Letter

Job Interview poděkování Příklady Letter

Psaní děkovný dopis po pohovoru je vždy dobrý nápad. Ve skutečnosti, někteří zaměstnavatelé myslí méně respondentů, kteří nedokážou sledovat-up okamžitě. Je to rychlé a snadné sledovat po rozhovoru s e-mailu, poznámky či oficiálního dopisu. Vezmeme-li čas k tomu, aby vám pomůže nechat tazatele s velkým dojmem.

Proč Odeslat děkovný dopis Po Interview

Proč děkuji-you dopisy důležité? Prvním důvodem poslat děkovný dopis, je to, že je to jen prostý, dobré vychování. Ale je tu také sobecký účel: a děkovný dopis je vaše příležitost, jak dostat své jméno před lidmi naposled a zanechat pozitivní dojem.

Pokud dotazovaných Jsi rozhovor nebo procházejí procesem žádosti o zaměstnání, děkuji-you dopisy vám umožní prodat sám sebe jako kandidáta. Můžete odkazovat na konkrétní případy, které by mohly přijít v rozhovoru. Použijte svůj děkovný dopis upozornit na způsoby, jak vaše dovednosti a zkušenosti jsou dobrý zápas pro danou pozici. Také, pokud existuje něco, co jste zapomněli zmínit během pohovoru, je to skvělá příležitost, aby ji.

Děkuju vám bere na vědomí, v jiných situacích výkon povolání – jako je děkovný dopis na šéfa pro který vám pomůže ven, nebo bývalého spolupracovníka pro výrobu síťového připojení – vám umožní zdůraznit, že oceníte užitečné gesto osoby.

Interview Thank You Letter Sample

Toto je ukázkový rozhovor děkuji vám dopis.

Barry Allen
718 Pilgrim Court
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10.09.2018

Paní Caitlin Snow
viceprezident marketingu
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Syracuse, NY 13224

Vážená paní Snow:

Chtěl bych vám poděkovat, co nejupřímněji, za čas, který mi Dnešní rozhovor na pozici Social Media Specialist která otevřela s Acme Corporation. Bylo to skvělé, aby vás a váš tým splňovat, a jsem opravdu rád učení o aktuální marketingového programu a prohlídce své kanceláře.

Byl jsem ohromen tím, možnost vaše další sociální média specialista bude muset vybudovat silnou, rebranded přítomnost pro Acme korporace na Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn. Jak jsme diskutovali, moje zkušenost zahrnuje vytváření a správu sociálních médií vlastnosti pro zavedených i začínajících organizací. Mé úspěchy patří budování sítě 5K Facebook následovníci JC podniky do tří měsíců, ghostwriting LinkedIn příspěvky pro CEO Union Industries, která přitahovala v průměru více než 350 „akcie“ každého, a pomáhá majiteli Jenny Bling aby se stal hlavním influencer ve svém oboru.

Vezměte prosím na vědomí, že i když jsem pracoval na volné noze za posledních pět let jsem se dočkat, až se vrátit na dynamický, plný úvazek marketing oddělení životního prostředí. Jsem oživené a inspirovaný spolupráce týmovou práci a najde to nejvděčnější na pomoc vpřed mise Acme Corporation of „Položil základy pro udržitelný růst odvětví.“

Jestli mohu poskytnout jakékoli další informace, které vám pomohou s vaší rozhodovacího procesu, prosím dejte mi vědět. Těším se na jednání od vás brzy!

S pozdravem,

Podpis [copy písmeno hard]

Barry Allen

 

 

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *