Job Interview poděkování Příklady Letter

Posted on

Job Interview poděkování Příklady Letter

Psaní děkovný dopis po pohovoru je vždy dobrý nápad. Ve skutečnosti, někteří zaměstnavatelé myslí méně respondentů, kteří nedokážou sledovat-up okamžitě. Je to rychlé a snadné sledovat po rozhovoru s e-mailu, poznámky či oficiálního dopisu. Vezmeme-li čas k tomu, aby vám pomůže nechat tazatele s velkým dojmem.

Proč Odeslat děkovný dopis Po Interview

Proč děkuji-you dopisy důležité? Prvním důvodem poslat děkovný dopis, je to, že je to jen prostý, dobré vychování. Ale je tu také sobecký účel: a děkovný dopis je vaše příležitost, jak dostat své jméno před lidmi naposled a zanechat pozitivní dojem.

Pokud dotazovaných Jsi rozhovor nebo procházejí procesem žádosti o zaměstnání, děkuji-you dopisy vám umožní prodat sám sebe jako kandidáta. Můžete odkazovat na konkrétní případy, které by mohly přijít v rozhovoru. Použijte svůj děkovný dopis upozornit na způsoby, jak vaše dovednosti a zkušenosti jsou dobrý zápas pro danou pozici. Také, pokud existuje něco, co jste zapomněli zmínit během pohovoru, je to skvělá příležitost, aby ji.

Děkuju vám bere na vědomí, v jiných situacích výkon povolání – jako je děkovný dopis na šéfa pro který vám pomůže ven, nebo bývalého spolupracovníka pro výrobu síťového připojení – vám umožní zdůraznit, že oceníte užitečné gesto osoby.

Interview Thank You Letter Sample

Toto je ukázkový rozhovor děkuji vám dopis.

Barry Allen
718 Pilgrim Court
Syracuse, NY 13224
(000) 123-1234
barry.allen@email.com

10.09.2018

Paní Caitlin Snow
viceprezident marketingu
Acme Corporation
2000 1st Avenue
Syracuse, NY 13224

Vážená paní Snow:

Chtěl bych vám poděkovat, co nejupřímněji, za čas, který mi Dnešní rozhovor na pozici Social Media Specialist která otevřela s Acme Corporation. Bylo to skvělé, aby vás a váš tým splňovat, a jsem opravdu rád učení o aktuální marketingového programu a prohlídce své kanceláře.

Byl jsem ohromen tím, možnost vaše další sociální média specialista bude muset vybudovat silnou, rebranded přítomnost pro Acme korporace na Facebook, Twitter, Instagram a LinkedIn. Jak jsme diskutovali, moje zkušenost zahrnuje vytváření a správu sociálních médií vlastnosti pro zavedených i začínajících organizací. Mé úspěchy patří budování sítě 5K Facebook následovníci JC podniky do tří měsíců, ghostwriting LinkedIn příspěvky pro CEO Union Industries, která přitahovala v průměru více než 350 „akcie“ každého, a pomáhá majiteli Jenny Bling aby se stal hlavním influencer ve svém oboru.

Vezměte prosím na vědomí, že i když jsem pracoval na volné noze za posledních pět let jsem se dočkat, až se vrátit na dynamický, plný úvazek marketing oddělení životního prostředí. Jsem oživené a inspirovaný spolupráce týmovou práci a najde to nejvděčnější na pomoc vpřed mise Acme Corporation of „Položil základy pro udržitelný růst odvětví.“

Jestli mohu poskytnout jakékoli další informace, které vám pomohou s vaší rozhodovacího procesu, prosím dejte mi vědět. Těším se na jednání od vás brzy!

S pozdravem,

Podpis [copy písmeno hard]

Barry Allen

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *