Psaní Děkuji vám dopis pro Job postupování

Posted on

Psaní Děkuji vám dopis pro Job postupování

Ať už jste entry-level zaměstnání kandidát nebo zkušený profesionál postupující na kariérním žebříčku, je důležité rozvíjet a udržovat trvalé vztahy s kolegy ve vašem oboru. I v dnešním trhu práce, co se říkalo „síť starých chlapců“ je živ a zdráv; často mají profesionální kontakt ochoten vás odkázat na žádoucí pracovní pozice může znamenat rozdíl v tom, zda se vám podaří pohovor nebo ne.

Jeden způsob, jak upevnit tento vztah je předat své díky písemně kontaktům, se kterými vás odkázat na práci, a to iv případě, že jste nedostal nabídku. Kromě toho bude váš e-mail nebo poznámka dát jim vědět o stavu vaší žádosti a může udržet je na pozoru jiných polohách, aby vás odkázat na.

Co je třeba zahrnout do vaší Referal Thank You Letter

Když říkáte, děkuji vám, že je to správně důležitá a oficiálně poděkoval těm, kteří si vzali čas a využili svého vlivu, aby vám poskytl pozitivní doporučení. Zde jsou příklady děkovný dopis, který můžete odeslat (e-mailem, poštou nebo LinkedIn) na osobu, která vás jen o práci.

Když píšete dopis nebo e-mailové zprávy, je nutné poskytnout osobě aktualizaci stavu na aplikaci nebo pracovní nabídce, stejně jako poděkování jim upřímně za postoupení.

Pokud jste odesláním děkuji zprávu e-mailem, není nutné zahrnout zpáteční adresu nebo adresu vašeho kontaktu. Využít jasný předmět (například „Děkuji vám z [Vaše jméno]“ nebo „Thank You – [Vaše jméno]) a seznam své kontaktní údaje v podpisu.

Ty by měly založit své rozhodnutí o tom, jak řešit příjemce podle toho, jak dobře je znáte. Pokud jste známý a komunikoval s nimi často, je to v pořádku, aby jejich řešení svým křestním jménem. Pokud však byli váš nadřízený nebo univerzita instruktor v rámci formálního, konzervativní nastavení, použití „Mr. / Paní / Professor“následované jejich příjmení.

Mějte na paměti, že tyto vzorky jsou poskytovány pouze jako příklad – a nikoli jen jejich kopírování a vkládání-, měli byste je přizpůsobit tak, aby odrážely svůj vlastní okolnosti a osobní tón hlasu.

Také, viz níže příklad e-mailu děkuji dopis o postoupení.

Vzorek Děkuji vám dopis o postoupení

Vaše jméno
Vaše adresa
Vaše město, stát, PSČ
Vaše telefonní číslo
Váš e-mail

Datum
Jméno
Titul
Organizace
Adresa
Město, stát, PSČ

Dear Mr. Jones,

Děkuji moc za mě s odkazem na Junior Accountant [neboli vložka ostatních titulů zaměstnání] postavení na ABCD. Jsem vděčný za čas, který jste strávili přezkoumávání mé žádosti a doporučil mě pro tuto práci.

Chtěl jsem se s vámi podělit o vzrušující zprávu, že jsem byl vybrán na pohovor in-osoba s ABCD je manažera příštího týdne. Když mi zavolal, aby nastavit čas pro tento rozhovor, ona konkrétně uvedeno, jak zapůsobila byla podle postoupení dopisu, který jste napsal mým jménem.

Opět děkuji moc za vaši pomoc. Velice oceňuji pomoc jsi mi poskytl; Budu vás informovat o tom, jak rozhovor pokračuje!

S pozdravem,

Tvé jméno

Děkuji vám dopis o postoupení e-mailem

Předmět: Děkuji od Dave

Drahá Tim,

Děkuji a to jak pro mne upozornil na nedávné otevření pracovních míst ve vaší společnosti a dobrovolně nabízet poskytnout své náboru výbor s postoupením mým jménem. HFT Industries má skvělou reputaci jako lídr, a opravdu jsem si vaší důvěru ve mně.

Myslím, že můj rozhovor s Stanley šlo dobře, a myslím, že setkat se s Sheila koncem tohoto týdne na druhý pohovor. Stanley popis firmy a jaké mám povinnosti by zahrnovaly, bych měl být najat, zpevnil svůj hluboký zájem o spojování svůj tým. Budu vás informovat, jak jsem projít procesu přijímání.

Opět děkuji za vaši podporu – nechám moje palce, aby nám může být brzy kolegové HFT Industries!

Dave Jones

Děkujeme, že jste dopis, když jste dostal práci

Předmět: Děkuji ti!

Vážený Nancy,

Píšu dnes vám poděkovat za mě zavedení Bob Anderson, vedoucí obchodu u Eckles Hardware. Nejen, že jsem si rozhovor pro maloobchodní pozici, ale byl jsem také najala a budu začíná svůj výcvik za dva týdny.

Prosím, dejte mi vědět, jestli můžu někdy něco vrátit přízeň. Opravdu oceňuji, co jsi pro mě udělal.

S vděčností,

Annabelle

Více o děkovných dopisů

Review rady, jak napsat děkuji dopis, včetně toho, kdo poděkovat, co psát, a když psát děkuji dopis souvisejících se zaměstnáním. Také přezkum druhý vzorek děkovných dopisů, mezi které patří poděkování na vědomí, na přijímací pohovor, stáž děkuji dopis, díky za informativní rozhovor, díky za pomoc, a řadu dalšího rozhovoru děkuji vzorků dopis.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *