Jak napsat Děkujeme, že jste písmeno po pohovoru

Posted on

Jak napsat Děkujeme, že jste písmeno po pohovoru

Před dýchat úlevou po pohovoru, je tu ještě jedna věc, kterou je třeba udělat: napsat děkuji dopis. Tento jednoduchý krok může dát si náskok před ostatními uchazeči o zaměstnání a čím dříve to uděláte, tím lépe. Tento poslední krok je třeba považovat za součást svého rutinního procesu hledání zaměstnání pro každý rozhovor, ve kterém budete účastnit.

Na závěr vašeho rozhovoru, zabezpečit kontaktní informace všem lidem, kteří vás rozhovor s. Pokud tomu tak není nabídnout svou vizitku, požádat o jejich kontaktní údaje na konci každého zasedání.

Důvody k Odeslání děkovní Po Interview

Odeslání děkuji dopis budoucího zaměstnavatele určitě nezaručí nabídku práce, ale to vám dá výhodu v případě, že konkurence je těsný. Ačkoli manažera nemusí být uražen, pokud nechcete poslat zprávu, bude si všimnou, když děláte. Vždy se ujistěte, že odeslání jedné součástí vaší strategie při hledání zaměstnání.

Přinejmenším, odeslání poznámky vyjádřit vděčnost je zdvořilé. Stejně jako byste navštívit něčí domov a odejít, aniž by vyjadřující vděčnost, nenechávejte rozhovor beze děkuji tazatele. Být laskavý a profesionální, je důležité při interakci s potenciálními zaměstnavateli.

Kromě etikety, další významný důvod zaslat děkuji dopis je, že je to příležitost, možná váš jediný-sledovat po pohovoru. Použijte jej, aby potenciální zaměstnavatel vědět, že chcete úlohu. To se může cítit trapně říci ta slova nahlas při rozhovoru, ale je to mnohem jednodušší, aby je zadali.

Bez ohledu na to, jak jste připravený, stres z rozhovoru může způsobit krátký výpadek paměti. Váš děkovní je ideální příležitost ke komunikaci bod, který zapomněl diskutovat. To také umožňuje zopakovat něco, co chcete, aby tazatel na mysli, jak oni dělají rozhodnutí o náboru.

Co je třeba zvážit před zápisem děkovný Letter

Stejně jako je důležité pečlivě sestavit svůj životopis a průvodní dopisy, a připravit se odpovědět na otázky pohovoru je stejně důležité dát hodně myslel na to, jak k řemeslu svůj poděkování dopis. Aspekty, jako je načasování, příjemců dopisu a obsah jsou důležité pro prohlubování své šance na získání zaměstnání.

Načasování

Odeslání děkuji vám na vědomí, jak brzy po pohovoru, jak je to možné. O několik hodin později je nejlepší, ale ne čekat déle než jeden pracovní den, aby ji poslat. Je důležité, aby zaměstnavatel ji číst, zatímco váš rozhovor je ještě čerstvý ve své mysli.

Papíru nebo e-mail

Jak včasnost je všechno, e-mail je vaše nejlepší volba pro přijetí vašeho dopisu do rukou budoucího zaměstnavatele, jak rychle, jak je to možné. To je také, s největší pravděpodobností, jak jste komunikovat se zaměstnavatelem vedoucí k pohovoru. Schůzka může dokonce byli virtuální jeden, který se koná prostřednictvím videochatu nebo po telefonu.

Thank You Letter Příjemci

Pokud byl přítomen při pohovoru více než jedna osoba v organizaci, děkuji každý z nich písemně. Ujistěte se, že personalizovat poznámku pro každého příjemce, snad s odkazem na otázku, které žádal.

Letter Style

Váš e-mail by neměla být delší než tři body. Použijte oficiální název jako Ms. nebo Mr. řešit příjemce, pokud tazatel řekl, aby používal své křestní jméno. Za prvé, děkuji tazatel za váš čas se setkat a uvést datum, kdy jste se setkal.

Kdyby tam byl něco, co byste chtěl říci v rozhovoru, ale ne, aby to teď. Také při této příležitosti zopakoval bod, který chcete tazatel mít na paměti, když dělají rozhodnutí o náboru.

Nezapomeňte si říct, že by uvítal nabídku. Nebojte se o to znělo příliš dopředu. Příjemce bude obdivovat svou přímočarost a důvěru.

Rychlé Tipy pro psaní děkuji vám e-mail

Zde je několik tipů pro psaní děkuji dopis:

  • Použijte formální pozdrav, který obsahuje název příjemce (pan, paní, nebo dr) a příjmení, pokud vás uvedeno jinak.
  • Obsahovat datum pohovoru a název pracovní pozice, pro kterou jste kandidátem.
  • Zopakovat něco o sobě, že jste velmi nárok na tuto pozici.
  • Vyjádřit svůj zájem o práci.
  • Použijte formální uzavření, jako je „S úctou“, „S pozdravem“ nebo „Děkuji.“

Děkujeme, že jste e-mailem Ukázka

Vážená paní Diaz,

Děkuji za setkání se mnou v pondělí 4. června oceňuji možnost diskutovat o své kvalifikaci pro paralegal pozice v Diaz, Klein, a Brown. Užíval jsem si učení o práci a role jsem mohl hrát na vaší firmy.

Mé zkušenosti z práce v trestních případech na svém současném zaměstnání, jakož i mé paralegal školení, abych vynikající fit pro tuto pozici. Během svého rozhovoru Zapomněl jsem se zmínit, že jsem také pracoval na několika pronajímatel / nájemce sporů. Chápu, Smith, Klein, a Brown se bude rozšiřovat do této oblasti a myslím, že moje zkušenosti budou neocenitelné.

Těším se, že se stal součástí vašeho týmu.

 

S pozdravem,

Barry Allen

Před odesláním dopisu

Pečlivě zkorigovat svůj děkovní. Zkontrolujte překlepy, překlepů a gramatických chyb. Napsat vlastní dopis pro každého zaměstnavatele pomocí oni a název své společnosti. Buďte opatrní při vyjímání a vkládání částí z dopisů odeslaných do jiných zaměstnavatelů, protože někteří uchazeči o zaměstnání chtěli dělat. Provést příslušné změny, jako je odstranění názvu jinou organizaci nebo vedoucího.

Chyby ve vaší poděkování dopis budete vypadat neopatrný. Uložit e-mailu jako koncept a vrátit se na to podívat po uplynutí určité doby. Dát finální jednou v průběhu před odesláním. Pokud je to možné, mají jiný přezkum ho někdo stejně.

Sečteno a podtrženo

Je velmi důležité, aby napsat děkuji vědomí, po pohovoru. Poslat ji na každou osobu, která se podílela. Opakujeme své kvalifikace pro danou práci a vyjádřit svůj zájem o danou pozici. Začlenění tohoto kroku do hledání zaměstnání se zvýší vaše šance na získání zaměstnání, protože vám bude oddělovat od ostatních kandidátů na konkurenčním trhu práce.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *