Věcí, které říkají nebo dělají Pokud máte padáka

Posted on

Věcí, které říkají nebo dělají Pokud máte padáka

Vyhodili může být velmi traumatizující, i když jste ji očekával ai když to může být těžké, zkuste si vzpomenout, ne říkat nebo dělat určité věci, pokud jste vystřelil. Přečtěte si o pomoc se dostat přes tento těžký čas ve své kariéře.

Jsouce propuštěni ze zaměstnání může generovat řadu negativních emocí, včetně šoku, vzteku, smutku, strachu a obav z budoucnosti. Akce, které může trvat při stresu odpálení může být vyrážka a mít negativní důsledky, pokud si nejste opatrní o tom, co říkají a dělají. To platí především v případě, vyhodili nebyla vaše vina.

I v případě, že jste pustil, protože jste nebyli ideální zaměstnanec, stále bolí. Dokonce ani nemusí být uveden důvod, proč jste byl vyhozen, a nemusí mít žádnou pozornost. Tam by mohla být šance, že budou moci uložit svou práci a odvolat svůj zánik, ale to může být lepší prostě jít dál.

I když je to bolestivé dostat padáka, tam jsou některé věci, které byste neměli dělat, nebo by mohlo situaci ještě zhoršit. Následující doporučení vám pomohou, aby to nejlepší z špatné situace tím, že zamezují některé běžné chyby vystřelil zaměstnanci dělat.

10 věcí, které říkají nebo dělají Pokud máte padáka

  1. Nenechte bouře off prostor, aniž by si udělali čas uložit všechny potřebné dokumenty ze svého pracovního počítače. Ty by měly pravidelně ukládat dokumenty mého osobního či pracovního zájmu ze svého pracovního počítače, protože nikdy nevíte, kdy budete nečekaně ztratit svou práci. Někteří zaměstnavatelé doprovodí ukončena pracovníky ze staveniště v okamžiku odpálení, a je třeba se ujistit, že nenechávají žádnou důležitou informaci pozadu.
  2. Nezačnou jednat o otázkách odstupné před přijetím nějaký čas na zpracování vašeho palbu, pokud je to možné. Čas skutečně léčit, a budete klidnější, pokud můžete čekat, takže se zeptat, jestli byste mohli setkat v den nebo dva, aby ten rozhovor. Do té doby, politiky a postupy výzkumu společnosti tak, že jste připraveni jednat o přiměřenou odstupné balíček, pokud se chystáte být nabídnuta jedna. V některých případech může společnost nabídnout balíček odstupné při ukončení procesu.
  3. Nenechte odmítnout pomoc s přechodem, pokud nějaký čas uplyne před datem ukončení. Usnadněním hladkého přechodu, budete mít na paměti, jako lepší zaměstnance a mohou mít prospěch tím, že obdrží kladné doporučení a doporučení. Hodný, i když jste ve špatné situaci, vám pomůže v dlouhodobém horizontu.
  4. Někteří zaměstnavatelé vám dá možnost rezignaci, místo aby byly ukončeny. K dispozici jsou výhody a nevýhody k rezignaci na místo vyhazovu, ale vy byste měli zkontrolovat rozdíl mezi vyhodili a propuštěni dříve, než budete souhlasit. Poraďte se se svým místním Státní podpora v nezaměstnanosti úřad, aby prozkoumala dopad na dávky v nezaměstnanosti před dokončením rozhodnutí.
  5. Nebojte se požádat o doporučení jako součást vaší smlouvy separace , nebo alespoň upřesnit, jak bude váš zaměstnavatel pole dotazy ohledně svého funkčního období. Máte-li podpůrné spolupracovníky, zeptejte se, zda by mohl poskytnout kladné doporučení, zatímco jste stále v těsném kontaktu.
  6. Nenechte impulzivně znevažovat svým nadřízeným nebo vinu spolupracovníky nebo podřízené pro vaše problémy s výkonem. To je těžké, pokud si myslíte, že pomohl stát vám vaši práci, ale budoucí zaměstnavatelé budou provádět důkladné kontroly pozadí a hledat vstup z bývalých spolupracovníků na všech úrovních. Jakékoli nepřátelé, které jste provedli se svým odletem připomínky budou s větší pravděpodobností sdílet informace poškozující. Dělicí dojmy mohou být trvalé a mohou ovlivňovat zaměstnance, aby mě vidět jako negativní osoby.
  7. Nenechte si ujít příležitost zeptat se na základě rozhodnutí vašeho zaměstnavatele. Pokud nebylo dodrženo spravedlivý proces v souladu s politikou společnosti, může vám být schopni požádat Lidské zdroje koupit nějaké další čas na zlepšení nedostatků, které můžete mít. Ty by mohly mít také určitou ochranu prostřednictvím osobního smlouvy, dohody svaz nebo antidiskriminačního zákona. Poradit se s právníkem práce před dokončením oddělení, pokud si myslíte, že byste mohli mít případ.
  8. Nenechte dokončit svou separaci bez zkoumání jinou práci se svým současným zaměstnavatelem , pokud vás baví pracovat tam . Volby by mohly na ostatních místech k existovat, pokud vás vaši nadřízení vidět jako zaměstnanec s pozitivním přístupem a silnou pracovní morálku. Váš zaměstnavatel by mohl uvažovat o jiných pracovních míst, které jsou vhodnější pro své dovednosti, pokud se dozví, že jste otevřený k jiným rolím.
  9. Nevysílají svou palbu okamžitě sítí kontaktů a přátel. Než se říct světu, že jste přišli o práci, mít čas promyslet své zprávě a jak byste chtěli, aby bylo vnímáno kolegů a dalších odborných kontaktů. Frame svůj příběh kolem tématu, jako je úloha není tou pravou volbou pro vás. Ale nemají být příliš kritický svého zaměstnavatele nebo společnosti obecně. Uložte si odvětrávání emocí po omezenou skupinu důvěryhodných přátel nebo členů rodiny.
  10. A co je nejdůležitější, Neztratit víru v sebe sama. Popravčí může být demoralizující, ale pamatujte, že je pouze rozhodnutí jednoho zaměstnavatele, a tam bude jiné, vhodnější alternativy pro vás. Udělejte si čas přeskupit a najít si práci, která je vhodnější pro vás a vaše zájmy. Může se stát, že to není správné místo pro vás a push najít nový, je právě to, co jste potřebovali pohybovat podél své kariéry.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *