Jak se stát módní model

Posted on

Jak se stát módní model

Mezi nejčastější otázka, kterou modelování agenti a skauti obdrží od aspirující modelů je, „jak se mohu stát modelka?“ Tam je tolik informací v knihách, na webových stránkách, a vířící kolem modelování fóra, které by se mohlo zdát velmi matoucí a ohromující nový model, který právě začíná ven. Zde je pět jednoduchých kroků, které vám pomohou začít.

Vezměte některých základních snímků

Na začátku, pouze fotografie, které je třeba předložit modelování agenty a skauti jsou některé základní snímky. Hledají hezký obličej záběr, jak se usmívala a neusmíval-levých a pravých profilů obličej a tělo, plné délky výstřel a zadní výstřel. Opotřebení tvarově oblečení jako hubená džíny nebo legíny a jednoduchým tílko nebo tričko. Pokud se cítíte pohodlně nosit plavky, zahrnují několik plavky záběry stejně; buď z jednoho kusu nebo dvoudílné plavky je v pořádku.

Mužské modely muset prokázat agenty své fyzické zdatnosti, a proto se doporučuje, aby mužské modely nosit plavky nebo boxerky, nebo nosit džíny bez košile v alespoň jednom ze svých fotografií.

Nechte se hodnotí profesionální model agenta nebo Scout

Mnoho nových modelů začít svůj úkol, protože jejich rodina a přátelé jim řekl, že by se modelovat, nebo že jsou nejkrásnější dívka nebo kluk ve škole. Někteří lidé mohou mít dokonce vyhrál některé místní modelování soutěže. I když je to skvělý start, to nemusí nutně znamenat, co agentury hledají. Je nezbytné, aby vám vaše modelovací potenciál hodnotil zkušeným modelu agenta nebo zvěd, než budete investovat příliš mnoho času a peněz do pronásledování. Tento krok může být trochu složitější, protože je těžké určit, zda agenta nebo Scout, který vyhodnocuje vám má zkušenosti a znalosti, které vám pomohou.

Mnoho nových modelů zjistíme, že žijí v menším trhu, kde mnoho agentů jsou přidružené s modeling školy nebo fotografickém studiu, a v důsledku toho nemohou být získání přesné vyhodnocení, protože agentura je větší zájem o prodej kurzů nebo focení ,

To neznamená, že přípravek není dobré, nebo že kurzy nebo focení, které nabízejí, jsou špatné; znamená to, že budete muset přemýšlet o tom, co je motivovat, aby vám říct, zda můžete nebo nemůžete být vzorem.

Získat co nejvíce expozici, jak je možné

Mnoho agentur se specializují pouze v jednom konkrétním místě. Někteří mohou reprezentovat pouze vysoké módy (redakční) modely, a jiní mohou představovat pouze komerční, plus-size, křehké nebo dětské modely. Pokud se jedna agentura není schopen zastupovat vás, nenechte se odradit; je důležité, aby se viděli tolik agentů, jak je to možné, a na rutinní bázi.

Pokud žijete v jedné z hlavních trhů, budete moci navštěvovat otevřenou výzvu nebo v agentuře jít vidět. Pokud žijete mimo jeden z hlavních trhů, nejlepší způsob, jak získat expozici je poslat své fotografie jako mnoho agentur je to možné.

Získání expozice může být velmi časově náročné a nákladné úsilí, zvláště pokud chcete vytvořit kopie všech vašich fotografií a jejich zaslání. Náklady na tiskoviny, obálky a známky mohou rychle přidat až více než tisíc dolarů. Další možností je e-mailem své fotografie, ale s tisíci fotek je e-mailem na modelingových agentur každý den, je to pro ně snadné ztratit v mixu.

Chcete-li zvýšit své šance být podepsána agenturou, práce s lidmi, kteří mají zkušenosti a přímé spojení do agentur v různých trzích. ModelScouts.com je skvělé místo pro start a nabízí nejvíce legitimní a nákladově efektivní způsob, jak získat expozici musíte být viděn mnoho poboček po celém světě a v nejrychlejším možným způsobem.

Znát nejlepší Modeling trh pro vás

Pod pojmem „trh“ se týká různých geografických lokalitách, ve kterých modely pracovat a vydělávat na živobytí. New York, Los Angeles, Paříž a Tokio jsou příklady velkých modelování trhů. Trh může také se odkazovat na kategorii váš konkrétní vzhled spadá do, jako je móda, komerční, plus nebo petite.

Zatímco supermodelky, které vidíte v hlavních časopisech a pěší přistávací dráhy pro top klienty obecně pracují v každém trhu, mnoho úspěšných pouze modely pracují v jedné nebo dvou trzích. Pokud nechcete nechat zastoupit agentury v New Yorku nebo Paříži, by mohla velmi dobře být ideální pro Tokiu, Singapuru nebo jiných asijských trzích. Zkušený prostředek Vám pomůže orientovat na správném trhu pro konkrétní vzhled.

perzistentní

Stal profesionálním model je dlouhý proces a zřídka se stane přes noc. Dokonce i modely, kteří říkají: „Jen jsem šel po ulici jeden den a druhý jsem byl na obálce časopisu Vogue,“ se přehání. Mnoho z dnešních špičkových modelů nedostal upsal agentuře ven z brány. Supermodelka Gisele Bundchen byl odmítán přes 40 krát, než ona byla nakonec podepsána na agenturu. Zůstat pozitivní a pamatovat si, že jen proto, že agentura nebyla schopna vám dnes představuje, to neznamená, že nebudou mít zájem zítra.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *